1

Marciniak nam sędziuje :D

6

taaa a lewa obrona ? wincyj środkowych wincyj

1

Cierpliwosci? Caly sezon bez formy. Niech sie panicz ogarnie bo to co odstawia na boisku to ponizej poziomu ekstraklapy.

0

Pikejjjjjjjj.

1

Porto też chyba by nas nie zmęczyło. Póki co jednak poczekajmy na rewanż z Lyonem ;) dywagować możemy później

1

Chciałbym ich w 1/4 o ile poradzimy sobie z Lyonem :)

51

A tak sie smielismy wczoraj z Realu. A tu dzis wtopa. Kryzys idzie. Trzeba wzmocnien bo ta kadra wypalona.

3

Oby grał w pierwszym to będziemy

0

działa ;)

0

Mi imponuje akcja z 31 sekundy. Jak tur się zastawił w pełnym biegu. Kapitalny odbiór.

0

zostanie nam City i Psg

11

Fartowne? Ty ślepy jestes?

9

W tym sezonie moim zdaniem jest nie do odzyskania. Niech dobrze przepracuje pre sezon a przede wszystkim nich jakiś psycholog mu głowę ogarnie. Ale skoro kolejny sezon byłby taki jak ten bez skrupułów sprzedał bym. Nazwisko niestety samo nie gra. Trzymam kciuki bo grajek w optymalnej formie jest na miarę Barcelony.

0

Roberto zagra na prawej.

0

aha....pewnie też wina pomocników że jak miał piłę i szła kontra, to albo nie podał do lepiej ustawionego partnera ( Semedo, Dembuś ) albo tracił piłki. Czy tak ciężko czasem obiektywnie spojrzeć na grę Leo ?

0

w innych meczach go potrajali i potrafił walczyć, dawać z siebie maksa, wczoraj przeszedł koło meczu napiszmy szczerze

0

Dobra niech juz Real jepnie. Moze zaczniemy cos grac

4

Poki co ospale leniwie. Bez pomyslu

1

Malcom w pierwszym przeczuwam dziś również

1

2 lata czekać aż jaśnie pan się ogarnie z głową ? On na boisku to nasza gra w 10...mnie rozczarowuje okrutnie.

2

Polsat sport extra i news

2

Tak strzelał. To już historia. Jesteśmy wdzięczny za to co dał. Ale czas na świeżą krew.

1

Może nie pamiętasz jak Barca kiedyś grała na wyjazdach a jak gra od dwóch sezonów. Ale ok w lidze jest przewaga. Lyon nam dupy nie złoił. Jest ok.

1

Materace, City, Liverpool i pokuszę się że Bayern.

2

Mocna wada wzroku skoro nie widzisz różnicy między naszą grą a drużyn wczoraj grających.

1

jeśli forma nie pójdzie w górę, podzielam Twoje zdanie. Na ten czas są lepsze ekipy niż my.

31

Ale mi Materace zaimponowały. Tak się walczy jak chce się LM wygrać....

1

Jeśli tak wygląda nasz pęd po ten puchar jak wczoraj to trochę...mizernie. Jestem rozczarowany.

0

obstaw lepiej btts

1

31 ostatnio robiłem ale nie suplementuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?