derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Marciniak nam sędziuje :D
6
taaa a lewa obrona ? wincyj środkowych wincyj
1
Cierpliwosci? Caly sezon bez formy. Niech sie panicz ogarnie bo to co odstawia na boisku to ponizej poziomu ekstraklapy.
0
Pikejjjjjjjj.
1
Porto też chyba by nas nie zmęczyło. Póki co jednak poczekajmy na rewanż z Lyonem ;) dywagować możemy później
1
Chciałbym ich w 1/4 o ile poradzimy sobie z Lyonem :)
51
A tak sie smielismy wczoraj z Realu. A tu dzis wtopa. Kryzys idzie. Trzeba wzmocnien bo ta kadra wypalona.
3
Oby grał w pierwszym to będziemy
0
działa ;)
0
Mi imponuje akcja z 31 sekundy. Jak tur się zastawił w pełnym biegu. Kapitalny odbiór.
0
zostanie nam City i Psg
11
Fartowne? Ty ślepy jestes?
9
W tym sezonie moim zdaniem jest nie do odzyskania. Niech dobrze przepracuje pre sezon a przede wszystkim nich jakiś psycholog mu głowę ogarnie. Ale skoro kolejny sezon byłby taki jak ten bez skrupułów sprzedał bym. Nazwisko niestety samo nie gra. Trzymam kciuki bo grajek w optymalnej formie jest na miarę Barcelony.
0
Roberto zagra na prawej.
0
aha....pewnie też wina pomocników że jak miał piłę i szła kontra, to albo nie podał do lepiej ustawionego partnera ( Semedo, Dembuś ) albo tracił piłki. Czy tak ciężko czasem obiektywnie spojrzeć na grę Leo ?
0
w innych meczach go potrajali i potrafił walczyć, dawać z siebie maksa, wczoraj przeszedł koło meczu napiszmy szczerze
0
Dobra niech juz Real jepnie. Moze zaczniemy cos grac
4
Poki co ospale leniwie. Bez pomyslu
1
Malcom w pierwszym przeczuwam dziś również
1
2 lata czekać aż jaśnie pan się ogarnie z głową ? On na boisku to nasza gra w 10...mnie rozczarowuje okrutnie.
2
Polsat sport extra i news
2
Tak strzelał. To już historia. Jesteśmy wdzięczny za to co dał. Ale czas na świeżą krew.
1
Może nie pamiętasz jak Barca kiedyś grała na wyjazdach a jak gra od dwóch sezonów. Ale ok w lidze jest przewaga. Lyon nam dupy nie złoił. Jest ok.
1
Materace, City, Liverpool i pokuszę się że Bayern.
2
Mocna wada wzroku skoro nie widzisz różnicy między naszą grą a drużyn wczoraj grających.
1
jeśli forma nie pójdzie w górę, podzielam Twoje zdanie. Na ten czas są lepsze ekipy niż my.
31
Ale mi Materace zaimponowały. Tak się walczy jak chce się LM wygrać....
1
Jeśli tak wygląda nasz pęd po ten puchar jak wczoraj to trochę...mizernie. Jestem rozczarowany.
0
obstaw lepiej btts
1
31 ostatnio robiłem ale nie suplementuje