0

Mozna wylaczyc.

0

Hehehe nie no elegancko

0

a innych nie ma ? akurat Messi w tym meczu przeszedł obok ;) no ale nos...więc mógł

0

to skoro nie był w stanie grać i dawać drużynie to co zawsze, wystarczyło poprosić o zmianę ;)

0

Busi to i w lidzę obniżył gdzie Leo trzyma poziom ;)

0

To tak szczerze w pierwszym meczu widziałeś te kontrolowanie gry w środkowej strefie przez niego ?

2

Arthur ostatnio w ogóle nie przekonuje mnie w pierwszym składzie.

0

Chlopy bo ogarniam chate i drinkuje. Kto dzis na plus a kto rozczarowuje? Wynik znam.

2

Po 90 minutach.

2

Idz gimbazo juz spac. Naprawde jutro do okulisty. I wtedy zobacz raz jeszcze gre Messiego.

2

Ze ktos takie cos splodzil jak ty oszolomie.

0

Trio z Live szybko ich obudza w polfinale. Odechce im sie sennosci.

1

Leo dobry? Kur....tak ciezko napisac ze byl tragiczny. Troche obiektywizmu a nie lizania jajek.

3

Wynik cieszy. Styl porazka. Messi tragiczny. Nie ma co sie wiecej rozpisywac.

0

Ale Messi tez niech sie ogarnie. Tak mu ponoc zalezy. A gdzie on w tym meczu.

2

Obrona Czestochowy sie robi....

1

Arthur tez dzis slabizna. Forma mega w dół.

7

I klasyka. Staneli. Czemu nie ida po druga brame zeby ich dobic. No nie czaje tego.

0

To ja już nie wiem ;)

7

nie ma opcji ;) policz sobie
240p - Data used per 5 minute video - 8mb aprox
360p - Data used per 5 minute video: 13mb aprox
480p - Data used per 5 minute video: 20MB aprox
720p - Data used per 5 minute video: 38MB aprox
1080p - Data used per 5 minute video: 62MB aprox

0

600-700 mega

0

Ale cienizna te mecze. Nudaaaaa

0

Porto 2 setki ehhhh

3

Bardzo mocny.

0

Typie to mozesz tam w rodzinie mowic. Prostaku.

0

Meczem z Psg ? no pokazali że są w stanie z gówna bat ukręcić więc o czym Ty piszesz ? Oni nic nie muszą my owszem bo zapowiadanie wygrania LM jest od samego początku. Barca co rok się focusuje na LM i co ? Jakoś mamy problem od x czasu by 1/4 przejść. Owszem wierze że to będzie w tym roku podniesiemy puchar. Wkurwi...mnie tylko takie pisanie że w 1/4 jest drużyna którą Barca pyknie od tak. Bo sam umniejszasz pisząc jaką to kadrę ma Man.

0

Do usranej nie ale to przecież bliska przeszłość ;) ale powtarzam jesteś taki pewny awansu ? zagraj na ten mecz u buka, przecież to pewny zysk ;)

11

Nic nie musi :) dla mnie może dogrywać ;)

5

W finale :)

0

Pożyjemy zobaczymy :) jutro wszystko się wyjaśni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?