derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mozna wylaczyc.
0
Hehehe nie no elegancko
0
a innych nie ma ? akurat Messi w tym meczu przeszedł obok ;) no ale nos...więc mógł
0
to skoro nie był w stanie grać i dawać drużynie to co zawsze, wystarczyło poprosić o zmianę ;)
0
Busi to i w lidzę obniżył gdzie Leo trzyma poziom ;)
0
To tak szczerze w pierwszym meczu widziałeś te kontrolowanie gry w środkowej strefie przez niego ?
2
Arthur ostatnio w ogóle nie przekonuje mnie w pierwszym składzie.
0
Chlopy bo ogarniam chate i drinkuje. Kto dzis na plus a kto rozczarowuje? Wynik znam.
2
Po 90 minutach.
2
Idz gimbazo juz spac. Naprawde jutro do okulisty. I wtedy zobacz raz jeszcze gre Messiego.
2
Ze ktos takie cos splodzil jak ty oszolomie.
0
Trio z Live szybko ich obudza w polfinale. Odechce im sie sennosci.
1
Leo dobry? Kur....tak ciezko napisac ze byl tragiczny. Troche obiektywizmu a nie lizania jajek.
3
Wynik cieszy. Styl porazka. Messi tragiczny. Nie ma co sie wiecej rozpisywac.
0
Ale Messi tez niech sie ogarnie. Tak mu ponoc zalezy. A gdzie on w tym meczu.
2
Obrona Czestochowy sie robi....
1
Arthur tez dzis slabizna. Forma mega w dół.
7
I klasyka. Staneli. Czemu nie ida po druga brame zeby ich dobic. No nie czaje tego.
0
To ja już nie wiem ;)
7
nie ma opcji ;) policz sobie
240p - Data used per 5 minute video - 8mb aprox
360p - Data used per 5 minute video: 13mb aprox
480p - Data used per 5 minute video: 20MB aprox
720p - Data used per 5 minute video: 38MB aprox
1080p - Data used per 5 minute video: 62MB aprox
0
600-700 mega
0
Ale cienizna te mecze. Nudaaaaa
0
Porto 2 setki ehhhh
3
Bardzo mocny.
0
Typie to mozesz tam w rodzinie mowic. Prostaku.
0
Meczem z Psg ? no pokazali że są w stanie z gówna bat ukręcić więc o czym Ty piszesz ? Oni nic nie muszą my owszem bo zapowiadanie wygrania LM jest od samego początku. Barca co rok się focusuje na LM i co ? Jakoś mamy problem od x czasu by 1/4 przejść. Owszem wierze że to będzie w tym roku podniesiemy puchar. Wkurwi...mnie tylko takie pisanie że w 1/4 jest drużyna którą Barca pyknie od tak. Bo sam umniejszasz pisząc jaką to kadrę ma Man.
0
Do usranej nie ale to przecież bliska przeszłość ;) ale powtarzam jesteś taki pewny awansu ? zagraj na ten mecz u buka, przecież to pewny zysk ;)
11
Nic nie musi :) dla mnie może dogrywać ;)
5
W finale :)
0
Pożyjemy zobaczymy :) jutro wszystko się wyjaśni.