0

Jak tak bede grac to sie do Barcy wyrobią

0

Tak jest.

0

Rewelacja skład.

0

Ktos wiec czemu Gomes i Mina poza kadra Evertonu? Kontuzje? Digne dzis przyzwoicie.

14

Semedo to odejdzie jak bedzie tyle grał.....

0

Ok dzieki.

0

Francje? A nie Kanade?

2

Ma charakterek i mi tam sie to podoba.

4

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Bo nie masz jaj jak on

3

Za machanie.

14

I dobrze. Bo cienki jak barszcz ostatnio.

0

Ja mam multimedia z pakietem canal plus i eleven także Barcy każdy mecz obejrzę w lidze czy pucharze króla :) myślałem że dogadają się z Polsatem i bede miec też kanały Polsat Premium. Niestety w piątek negocjacje zakończone fiaskiem. Dlatego biorę polsat tylko dla LM.

0

Błądzisz i to wielce. Jakby odsprzedała mojej kablówce to chętnie bym w niej wykupił taki pakiet. Skoro tego nie zrobiła to logiczne jest dla mnie ze z Polsatem muszę podpisać umowę. Na żadnej innej platformie tego w moim mieście nie obejrzę. Tworzysz jakieś mity kolego ;)

0

Tak się składa że ta firma ma LM na 3 lata. Więc czemu mam nie skorzystać z jej oferty ? Weź mi uzasadnij.

0

a czemu 50 dyszek za LM ? mi tam pasuje.

0

Na ile polsat ma LM ? 3 sezony ? bo podpisuje dziś umowę i chce wiedzieć na ile ją podpisać

1

Za dużą presję Messi narzuca takimi słowami moim zdaniem. Niech ją wygrają bez zbędnych słów.

0

za tyle to p20 pro

0

Oby tak bylo panowie

4

Z tym piachem Valvedre to 1/4 lm maks. Dramatyczna gra.

1

A siodmego dnia zamienil wode w winno

4

To obejrze Hiszpanów

1

Hiszpania Chorwacja czy Polska Irlandia. Dylemacik co ogladac.

1

Ja mówię o starych filmach które pokazują budowę wież. Jakie to były pancerne konstrukcje. Samolot chyba wiecie co się dzieje jak spotyka się z ziemią przy danej prędkości. A tu wpada na lajcie przez tony betonu i stali. Otwórzcie oczy.

1

A widziałeś te samoloty na żywo ? Czy tylko w TV ? gdzie szczątki samolotu z Pentagonu ?

0

Polecam lekturę na ten temat jak i sporo ciekawych filmów na jutjube ;) zwłaszcza polecam film o tym jak dwie wieże były budowane :) i wtedy usiądz i się zastanów jak samolot mógł w nie wlecieć a co więcej prawie na wylot ;)

0

To że zamachu nie było to już dawno udowodnione ;)

8

W czym jest gorszy?

0

Pozyjemy zobaczymy ????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?