derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak tak bede grac to sie do Barcy wyrobią
0
Tak jest.
0
Rewelacja skład.
0
Ktos wiec czemu Gomes i Mina poza kadra Evertonu? Kontuzje? Digne dzis przyzwoicie.
14
Semedo to odejdzie jak bedzie tyle grał.....
0
Ok dzieki.
0
Francje? A nie Kanade?
2
Ma charakterek i mi tam sie to podoba.
4
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Bo nie masz jaj jak on
3
Za machanie.
14
I dobrze. Bo cienki jak barszcz ostatnio.
0
Ja mam multimedia z pakietem canal plus i eleven także Barcy każdy mecz obejrzę w lidze czy pucharze króla :) myślałem że dogadają się z Polsatem i bede miec też kanały Polsat Premium. Niestety w piątek negocjacje zakończone fiaskiem. Dlatego biorę polsat tylko dla LM.
0
Błądzisz i to wielce. Jakby odsprzedała mojej kablówce to chętnie bym w niej wykupił taki pakiet. Skoro tego nie zrobiła to logiczne jest dla mnie ze z Polsatem muszę podpisać umowę. Na żadnej innej platformie tego w moim mieście nie obejrzę. Tworzysz jakieś mity kolego ;)
0
Tak się składa że ta firma ma LM na 3 lata. Więc czemu mam nie skorzystać z jej oferty ? Weź mi uzasadnij.
0
a czemu 50 dyszek za LM ? mi tam pasuje.
0
Na ile polsat ma LM ? 3 sezony ? bo podpisuje dziś umowę i chce wiedzieć na ile ją podpisać
1
Za dużą presję Messi narzuca takimi słowami moim zdaniem. Niech ją wygrają bez zbędnych słów.
0
za tyle to p20 pro
0
Oby tak bylo panowie
4
Z tym piachem Valvedre to 1/4 lm maks. Dramatyczna gra.
1
A siodmego dnia zamienil wode w winno
4
To obejrze Hiszpanów
1
Hiszpania Chorwacja czy Polska Irlandia. Dylemacik co ogladac.
1
Ja mówię o starych filmach które pokazują budowę wież. Jakie to były pancerne konstrukcje. Samolot chyba wiecie co się dzieje jak spotyka się z ziemią przy danej prędkości. A tu wpada na lajcie przez tony betonu i stali. Otwórzcie oczy.
1
A widziałeś te samoloty na żywo ? Czy tylko w TV ? gdzie szczątki samolotu z Pentagonu ?
0
Polecam lekturę na ten temat jak i sporo ciekawych filmów na jutjube ;) zwłaszcza polecam film o tym jak dwie wieże były budowane :) i wtedy usiądz i się zastanów jak samolot mógł w nie wlecieć a co więcej prawie na wylot ;)
0
To że zamachu nie było to już dawno udowodnione ;)
8
W czym jest gorszy?
0
Pozyjemy zobaczymy ????