0

uwierz mi ten sezon niech będzie ostatni ;)

3

Po tym sezonie już styknie. Bedę Ci wdzięczny za wszystko ale już starczy.

1

no forteca w obronie to jeszcze śpi ;)

4

a po czym Messi ma na tą chwile odpoczywać ?

0

No zmianyyyyyy kutfa czemu nie robi zmian.

0

Co za padake gramy ehhhh

1

Tak chciałbym Malcoma zobaczyć w pierwszym. Ernestooo noo zlituj się panie...

1

Czemu Ty jesteś tak ograniczony ? Chyba od początku rozmawiamy o LM. I gdzie napisałem że to wszystko ? Wątek nie dotyczy LL. Rozpieszczonym ? Kur..chłopie o czym Ty piszesz. Dobra kończe dyskusję z Tobą bo jakbym z workiem mułu rozmawiał.

0

A my patrzymy na innych ? Chybna dywagujemy tu o naszym zespole i jego osiągnięciach na arenie europejskiej. Przestańcie być fanboyami rodem z onetu.

1

Słuchaj takie wycieczki personalne z czym mam problemu to zachowaj dla siebie. Brak Ci kultury wypowiedzi to odstaw klawiaturę.

0

Barca, Man, Inter, Schalke mi wyszło

0

A no to teraz ciut szerzej napisałeś ;)

0

Ja nie napisałem że się nie liczymy ;) tylko w ostatnim okresie ta Europa jak na nasze aspiracje wychodzi nam blado ;)

1

Z czym ? Naprawdę można być obiektywnym kibicem. Co my w Europie ostatnio osiągnęliśmy ?

1

Dwie włoskie nie mogą być w grupie. Ludzie ile to trzeba tłumaczyć.

0

trochę pokory kolego, tego często kibicom Barcy brakuje. Chyba Europa pokazuje w ostatnim czasie gdzie w niej jesteśmy

0

No to teraz niech odniosą te ceny do cen zakupów tych piłkarzy ;)

0

z dobrymi cenami ? drożyzna ! p20 pro za 3599 a mozna już kupić z 2900.

0

Straty przy takim tempie to oczywiście że się mogą zdarzyć. Nie mów że Totki słabo wychodziły spod pressingu ;) i piszesz o posiadaniu piłki. Czytaj co ja napisałem. Pod względem fizycznym oba zespoły wczoraj biły Barce na głowę ;)

1

O widzisz. I to się przyjemnie ogląda. A Barca tak smętnie tak sennie od dłuższego czasu ehhhh

0

Tak oglądałem wczoraj mecz Man vs Totki...Kurde takiego tempa meczu to dawno nie widziałem w lidze hiszpańskiej. Może mylne to wyobraźnie mam ale oba zespoły pod względem fizycznym to by Barce zabiegali. Przyjemnie się oglądało ten mecz.

3

po co ? by zagrał ochłapy przez cały sezon ? Niech idzie chłopak grać.

1

Na tvp1.

1

Rafinia zbędny na ten moment. Mamy wystarczająco pomocników.

2

Ile jeszcze oczy muszą krwawić od Roberto na prawej obronie. Mamy kota ale wyjdzie żółw

0

Cienizna na ten moment

3

Rafa na plus? Okuliste polecam

0

Lewyyyyyyyyyyyy

0

W Czechach jestem :(

0

Dajcie link do Legii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?