derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
uwierz mi ten sezon niech będzie ostatni ;)
3
Po tym sezonie już styknie. Bedę Ci wdzięczny za wszystko ale już starczy.
1
no forteca w obronie to jeszcze śpi ;)
4
a po czym Messi ma na tą chwile odpoczywać ?
0
No zmianyyyyyy kutfa czemu nie robi zmian.
0
Co za padake gramy ehhhh
1
Tak chciałbym Malcoma zobaczyć w pierwszym. Ernestooo noo zlituj się panie...
1
Czemu Ty jesteś tak ograniczony ? Chyba od początku rozmawiamy o LM. I gdzie napisałem że to wszystko ? Wątek nie dotyczy LL. Rozpieszczonym ? Kur..chłopie o czym Ty piszesz. Dobra kończe dyskusję z Tobą bo jakbym z workiem mułu rozmawiał.
0
A my patrzymy na innych ? Chybna dywagujemy tu o naszym zespole i jego osiągnięciach na arenie europejskiej. Przestańcie być fanboyami rodem z onetu.
1
Słuchaj takie wycieczki personalne z czym mam problemu to zachowaj dla siebie. Brak Ci kultury wypowiedzi to odstaw klawiaturę.
0
Barca, Man, Inter, Schalke mi wyszło
0
A no to teraz ciut szerzej napisałeś ;)
0
Ja nie napisałem że się nie liczymy ;) tylko w ostatnim okresie ta Europa jak na nasze aspiracje wychodzi nam blado ;)
1
Z czym ? Naprawdę można być obiektywnym kibicem. Co my w Europie ostatnio osiągnęliśmy ?
1
Dwie włoskie nie mogą być w grupie. Ludzie ile to trzeba tłumaczyć.
0
trochę pokory kolego, tego często kibicom Barcy brakuje. Chyba Europa pokazuje w ostatnim czasie gdzie w niej jesteśmy
0
No to teraz niech odniosą te ceny do cen zakupów tych piłkarzy ;)
0
z dobrymi cenami ? drożyzna ! p20 pro za 3599 a mozna już kupić z 2900.
0
Straty przy takim tempie to oczywiście że się mogą zdarzyć. Nie mów że Totki słabo wychodziły spod pressingu ;) i piszesz o posiadaniu piłki. Czytaj co ja napisałem. Pod względem fizycznym oba zespoły wczoraj biły Barce na głowę ;)
1
O widzisz. I to się przyjemnie ogląda. A Barca tak smętnie tak sennie od dłuższego czasu ehhhh
0
Tak oglądałem wczoraj mecz Man vs Totki...Kurde takiego tempa meczu to dawno nie widziałem w lidze hiszpańskiej. Może mylne to wyobraźnie mam ale oba zespoły pod względem fizycznym to by Barce zabiegali. Przyjemnie się oglądało ten mecz.
3
po co ? by zagrał ochłapy przez cały sezon ? Niech idzie chłopak grać.
1
Na tvp1.
1
Rafinia zbędny na ten moment. Mamy wystarczająco pomocników.
2
Ile jeszcze oczy muszą krwawić od Roberto na prawej obronie. Mamy kota ale wyjdzie żółw
0
Cienizna na ten moment
3
Rafa na plus? Okuliste polecam
0
Lewyyyyyyyyyyyy
0
W Czechach jestem :(
0
Dajcie link do Legii