derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo wróg i tylko tym sie kierujesz ;)
19
Messiego na tej stronie to sama elita intelektualna.
0
Zgadza się i o tym nie polemizuje. Ale dlatego że ma obok fenomena Modrica. Ale tu obiektywnie cos napisać to widzisz wyżej co się dzieje. Szkoda że tak bardzo zaślepionym kibicom Messiego brakuje obiektywizmu. Tylko nad tym ubolewam. Jak ktoś wyżej napisał komu kibicować ? to strona Barcelony. Tylko nie wiedziałem że Barcelona gra na Mundialu. Ale widac człowiek w wieku 40 lat ciągle się uczy.
0
A Rakiety już nie i Chorwacji ? Weź mi wytłumacz ten fenomen. Czemu każdy Messiemu od wczoraj współczuje choć przeszedł koło meczu po raz drugi a nikt nie wychwala Rakiety ? To też gracz Barcy ! dziwna animozja na mój apel prawda ?
0
Chciałbym kiedyś taka rzetelną ankietę jaki jest przedział wiekowy tu kibiców. To naprawdę wiele by powiedziało. Ja z racji swojego wieku nie układam tabelek nie patrze na wyniki. Oglądam i ciesze się każdym meczem który wzbudza we mnie emocje. Wczoraj swoja grą Chorwaci mnie ujęli. A skoro Chorwaci to i Rakieta. Czemu tylko parę zdań o nim ? skoro zagrał jak profesor, gracz Barcy ? Nie każdy tylko Messi i Argentyna. Nie napisz złego słowa bo zjedzą...Nie oto chodzi panowie.
0
Nasi póki co rozegrali jeden mecz. Poczekajmy do niedzieli. Ja w nich wierze !
0
Nie. Chce by wygrała piłka. Bo to jest Mundial. Coś co zdarza nam się fanom raz na 4 lata. Mam na siłe kibicowac Argentynie bo tam jest Messi ? w tym czasie kibicuje piłce i meczom które chce się oglądac. I mam gdzieś czy w Brazylii gra znienawidzony teraz tu Neymar czy w Portugalii płaczek. Ale tu raczej młody narybek kibiców więc stąd te komentarze. I ps. Messi wczoraj i w meczu z Islandią pokazał jak bardzo mu zależy na tym Mundialu. Można być pod formą jasna sprawa rozegrał tyle meczów ale po co gadki że Mundial to coś co jest najważniejsze ? Jemu się nie chce a tu większa część liczy, układa tabele tylko by Argentyna awansowała. Po co pytam ? z tą antypiłką ? Niech grają w 1/8 drużyny którym ten awans się należy a nie psim spędem awansowały bo się tabela ułożyła.
2
A tu gra Barca? To fanpage Argentyny ? Graja piach a tu modły by sie wyniki ulozyly pod Argentyne. No i tez odsetek zyje przeszloscia. Bo Portugalia kiedys. Litosci. Podtrzymuje. Nigeria zloic dupe Argentynie i z Chorwacja do 1/8
3
Apel. Naprawde wiekszosc tu to fanboye Messiego? Naprawde uwazacie ze Argentyna zasluguje z taka gra na 1/8? Niech graja w niej druzyny z ambicja ktorym sie chce. Ja bede trzymal kciuki za Nigerie w ostatnum meczu a nie bezbarwna Argentyne. Niech im złoja dupe jak Chorwacja.
0
Brawo Nigeria tak jest
2
No poraza mnie ten zbiorowy tu spust nad Argentyna bo .... Messi
2
Chorwacja Nigeria awans zadnej dramatycznej Argentyny.
0
Po kontuzji jest, długi rozbrat z piłką. Co Wy na niego tak ujadacie odkąd odszedł.
0
Rewelacyjnie chyba to jedno słowo wystarczy.
0
Pragnę Ci przypomnieć słowa Messiego co by oddał za Mundial...A teraz obiektywnie odnieś się do jego gry i roli kapitana.
10
"TNT Sports": Ever Banega, Lucas Biglia, Marcos Rojo, Sergio Aguero, Angel Di Maria, Gonzalo Higuain i... Leo Messi po Mundialu zrezygnują z gry dla reprezentacji Argentyny!
0
Kult Messiego widzę, przysłania obiektywizm...
0
Jaki lipoton ? Ta drużyna nie zasługuje i nie nadaje się na 1/8. Ile tu się każdy chce jeszcze łudzić ?
25
Jak można jeszcze Messiego bronić po tym co się wczoraj wydarzyło. Tam tylko jego koszulka była na boisku a nie on sam. Nie ma motywacji do gry w reprezentacji to niech odejdzie póki czas. A jeszcze robić go kapitanem...
0
A jego gra to nie wstyd
0
Brawo Chorwacja
0
Messi to jest na boisku ?
1
Zagrali jak Barcelona z Roma, czyli wielkie gówno
0
2.45 totomix...kusi
1
2:1 z nerwowa koncowka
0
Multimedia. Mam wszystko
0
Fantasta. Meksyk to wiatr by z nas zrobił.
0
Dobry ? w drugiej połowie to się zastanawiałem czy jest na boisku. Oprócz przepięknej bramki, słabiutki występ
2
Nuda.
0
Ale tempo meczu wow