0

Iniesty nie ma w tym meczu....

0

Zaraz nam jebn......z taka grą

1

Bez szalu i jacys tacy rozkojarzeni.

0

Emocje sie zaczna Lewy kontra Piszczek a potem nasi do boju. Poki co ziewanie przed tv.

0

Ale nuda te mecze poki co.

1

Dramat. Szkoda czasu. I ta gra Dody masakra

0

Na hiszpanska jak dobrze pamietam bo 11 na 3 lata ją mają

0

Przy moim abo 33 zl zaplacilem

0

Sprezentuj innemu kibicowi

0

Barw sie nie sprzedaje...

0

Nie zawsze. Np w orange lg v30 wychodzi rata 99zl na 24 miechy a w sklepie ten tel kolo 3 tys.

0

Przeciez za rok bedzie przetarg. Bo wtedy im sie koncza prawa.

0

I skonczcie szczekac na Lewego

0

Canal plus sport

0

Dzefren Dzefren Dzefrennnn. To bylo cos

1

Daj na polski.

1

Na takim kacu to juz dawno do pracy nie poszedlem....a najlepsze ze calu czas w biurze bede gwalcil powtorke meczu...haja madrit aaaaa nie visca Bajsa

0

Nic w tym ciekawego. Jesli czesto o czyms myslisz w ciagu dnia jest duza szansa ze pojawi sie we śnie.

3

Tfu tfu.

2

A jak u nas byly telenowele to bylo dobrze? Nie masz ochoty to nie czytaj. To takie proste.

0

Nie jedz o tej porze....bedziesz gruby

1

Sewilaaaaaaaaaaa

0

Lepiej gra.

0

Oczywiście że da. w Lg G4 mam głośność dzwonka i powiadomień do wyboru ;)

52

Troche szacunku. To pod jakas depresje juz podpada skoro tak dosadnie i otwarcie o tym mowi.

0

Przeciez te 400 to nie bedzie jednorazowo. Rozbija tą kwote i moze byc ciekawe okienko.

0

Po to że sympatycznie to wygląda na zewnątrz ;)

1

Za grosz tu co niektórzy pokory nie mają. Najpierw przejdźmy Chelsea a potem dywagujemy.

7

Chętnie bym go wspomógł jakimś datkiem w celu przebadania się u psychiatry. Może to czyta to niech się zgłosi.

2

w tym sezonie nie ma opcji żeby już odpalił, przepracuje pełny okres przygotowawczy i wtedy zobaczymy co z niego za pożytek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?