derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iniesty nie ma w tym meczu....
0
Zaraz nam jebn......z taka grą
1
Bez szalu i jacys tacy rozkojarzeni.
0
Emocje sie zaczna Lewy kontra Piszczek a potem nasi do boju. Poki co ziewanie przed tv.
0
Ale nuda te mecze poki co.
1
Dramat. Szkoda czasu. I ta gra Dody masakra
0
Na hiszpanska jak dobrze pamietam bo 11 na 3 lata ją mają
0
Przy moim abo 33 zl zaplacilem
0
Sprezentuj innemu kibicowi
0
Barw sie nie sprzedaje...
0
Nie zawsze. Np w orange lg v30 wychodzi rata 99zl na 24 miechy a w sklepie ten tel kolo 3 tys.
0
Przeciez za rok bedzie przetarg. Bo wtedy im sie koncza prawa.
0
I skonczcie szczekac na Lewego
0
Canal plus sport
0
Dzefren Dzefren Dzefrennnn. To bylo cos
1
Daj na polski.
1
Na takim kacu to juz dawno do pracy nie poszedlem....a najlepsze ze calu czas w biurze bede gwalcil powtorke meczu...haja madrit aaaaa nie visca Bajsa
0
Nic w tym ciekawego. Jesli czesto o czyms myslisz w ciagu dnia jest duza szansa ze pojawi sie we śnie.
3
Tfu tfu.
2
A jak u nas byly telenowele to bylo dobrze? Nie masz ochoty to nie czytaj. To takie proste.
0
Nie jedz o tej porze....bedziesz gruby
1
Sewilaaaaaaaaaaa
0
Lepiej gra.
0
Oczywiście że da. w Lg G4 mam głośność dzwonka i powiadomień do wyboru ;)
52
Troche szacunku. To pod jakas depresje juz podpada skoro tak dosadnie i otwarcie o tym mowi.
0
Przeciez te 400 to nie bedzie jednorazowo. Rozbija tą kwote i moze byc ciekawe okienko.
0
Po to że sympatycznie to wygląda na zewnątrz ;)
1
Za grosz tu co niektórzy pokory nie mają. Najpierw przejdźmy Chelsea a potem dywagujemy.
7
Chętnie bym go wspomógł jakimś datkiem w celu przebadania się u psychiatry. Może to czyta to niech się zgłosi.
2
w tym sezonie nie ma opcji żeby już odpalił, przepracuje pełny okres przygotowawczy i wtedy zobaczymy co z niego za pożytek