0

Justyna dzisiaj już biegła?

0

@Kusco15 zakłamanie i ślepota u ludzi mniej boli. Na szczęście u ciebie tego zauważyć nie można

0

@Kusco15 pisałem gdzieś albo kolega Azi, że jesteśmy zwolennikami Korwina? Masz manie szukania czegoś

0

@Azi wielu użytkowników ma problemy z rozumieniem i myśleniem. Dobrze, że kolega pod którego postem piszemy nie ma z tym problemu ;)

2

@Kusco15 nie widzę tu miażdżenia, chyba potrzebuję okularów

0

@Janiama ale ta pierwsza też nie spóźniła? Wydawało się że razem z Ewą zostały

0

@Janiama największa szkoda chyba dla rekordów ale w sumie zasady to zasady

0

Na TVP Sport skok w dal i zastanawiam się czy przy przekroczeniu linii nie można by tego po prostu odjąć od długości skoku.

4

@michal26 a jedna z po kiedyś mówiła o tych na granicy z Białorusią żeby wpuszczać wszystkich jak leci a później się sprawdzi ich tożsamość

1

@tomek8756 widać, że nie wiesz o co chodzi

1

@koksik2700 trzeba też mieć poukładane w głowie. Moriba u nas by więcej zyskał ale wolał kasę i pierwszy skład w Lipsku. Niestety ale pomocników u nas brakuje, tym bardziej z jego profilem

0

@El Plutoninho Gavi, FDJ, Busquets, Pedri

0

@Kusco15 no co ty.

6

@Kusco15 po tym co dodałeś moje życie zmieniło się o 360 stopni

0

@Gaucho Roberto to nie prawy obrońca

0

@Pilka_jest_okragla on to może wyglądać jak menel żeby tylko grał

0

@Arkon bo swoją wizję. Ile razy było, że zawodnik odżył pod skrzydłami innego trrenera

1

@Arkon mi on trochę przypomina Eto'o. Taki dzikus z niego

1

@Arkon dla mnie ciekawą opcją jest Gabriel Jesus i Jonathan David

0

@Gall zgadzam się

2

@taris ilu mamy tych pomocników? Pedri, Gavi, FDJ, Busquets, Nico i chyba tyle. Ostatnio nie było kogo wpuścić za Pedriego a taki Gravenberch albo Renato Sanches by się przydali. Szkoda, że Aouar obniżył loty.

2

Wczoraj denerwowały dwie rzeczy: 1 wrzutka przy każdej możliwości, bez konkretnego adresata i 2 wyłożenie się Ter Stegena przy bramce Gomisa, ten strzał był chyba w środek bramki.

0

@Seledynowy żeby ziemia zamarzła tak żeby pojazdy ciężkie mogły jeździć bez problemu trzeba dobrych paru dni i dużego mrozu w dzień i noc

0

@normasubiektywna rano przy kawie poczytam

0

@Przemek2323 co to znaczy że państwo zbankrutuje? Przecież nie przestanie istnieć

0

@Janiama już Ci koledzy wyjaśnili, że się rozchodzi o kasę i podatność na kontuzje. Wspominasz o Araujo ale dzisiaj można było przeczytać, że pojawiają się problemy bo kluby z Anglii proponują mu dużo lepsze warunki. I tutaj mamy wątpliwości bo żałujemy dla Araujo i Gaviego a sypiemy grubo Halandowi

1

@michal26 tak mi się zdawało, że melodia znajoma. Wokal lepszy ma Sebastian Karpiel- Bułecka, i ten młody Cugowski

0

@kejdzi też oglądałem i ta rywalizacja z Prostem śmierdzi na kilometr

4

@Janiama ale odkąd pamiętam mówi się tak o ławce rezerwowych

0

@Kusco15 o co tu chodzi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?