domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Justyna dzisiaj już biegła?
0
@Kusco15 zakłamanie i ślepota u ludzi mniej boli. Na szczęście u ciebie tego zauważyć nie można
0
@Kusco15 pisałem gdzieś albo kolega Azi, że jesteśmy zwolennikami Korwina? Masz manie szukania czegoś
0
@Azi wielu użytkowników ma problemy z rozumieniem i myśleniem. Dobrze, że kolega pod którego postem piszemy nie ma z tym problemu ;)
2
@Kusco15 nie widzę tu miażdżenia, chyba potrzebuję okularów
0
@Janiama ale ta pierwsza też nie spóźniła? Wydawało się że razem z Ewą zostały
0
@Janiama największa szkoda chyba dla rekordów ale w sumie zasady to zasady
0
Na TVP Sport skok w dal i zastanawiam się czy przy przekroczeniu linii nie można by tego po prostu odjąć od długości skoku.
4
@michal26 a jedna z po kiedyś mówiła o tych na granicy z Białorusią żeby wpuszczać wszystkich jak leci a później się sprawdzi ich tożsamość
1
@tomek8756 widać, że nie wiesz o co chodzi
1
@koksik2700 trzeba też mieć poukładane w głowie. Moriba u nas by więcej zyskał ale wolał kasę i pierwszy skład w Lipsku. Niestety ale pomocników u nas brakuje, tym bardziej z jego profilem
0
@El Plutoninho Gavi, FDJ, Busquets, Pedri
0
@Kusco15 no co ty.
6
@Kusco15 po tym co dodałeś moje życie zmieniło się o 360 stopni
0
@Gaucho Roberto to nie prawy obrońca
0
@Pilka_jest_okragla on to może wyglądać jak menel żeby tylko grał
0
@Arkon bo swoją wizję. Ile razy było, że zawodnik odżył pod skrzydłami innego trrenera
1
@Arkon mi on trochę przypomina Eto'o. Taki dzikus z niego
1
@Arkon dla mnie ciekawą opcją jest Gabriel Jesus i Jonathan David
0
@Gall zgadzam się
2
@taris ilu mamy tych pomocników? Pedri, Gavi, FDJ, Busquets, Nico i chyba tyle. Ostatnio nie było kogo wpuścić za Pedriego a taki Gravenberch albo Renato Sanches by się przydali. Szkoda, że Aouar obniżył loty.
2
Wczoraj denerwowały dwie rzeczy: 1 wrzutka przy każdej możliwości, bez konkretnego adresata i 2 wyłożenie się Ter Stegena przy bramce Gomisa, ten strzał był chyba w środek bramki.
0
@Seledynowy żeby ziemia zamarzła tak żeby pojazdy ciężkie mogły jeździć bez problemu trzeba dobrych paru dni i dużego mrozu w dzień i noc
0
@normasubiektywna rano przy kawie poczytam
0
@Przemek2323 co to znaczy że państwo zbankrutuje? Przecież nie przestanie istnieć
0
@Janiama już Ci koledzy wyjaśnili, że się rozchodzi o kasę i podatność na kontuzje. Wspominasz o Araujo ale dzisiaj można było przeczytać, że pojawiają się problemy bo kluby z Anglii proponują mu dużo lepsze warunki. I tutaj mamy wątpliwości bo żałujemy dla Araujo i Gaviego a sypiemy grubo Halandowi
1
@michal26 tak mi się zdawało, że melodia znajoma. Wokal lepszy ma Sebastian Karpiel- Bułecka, i ten młody Cugowski
0
@kejdzi też oglądałem i ta rywalizacja z Prostem śmierdzi na kilometr
4
@Janiama ale odkąd pamiętam mówi się tak o ławce rezerwowych
0
@Kusco15 o co tu chodzi?