domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@baster82 a gdzie wolność słowa? brawa za szczerość
0
@Rust_Cohle on się uważa za lepszego od tej trójki?
1
@Rust_Cohle jest dobry ale nikt nie mówi, że Rafa to ogórek. Weź rakietę i dojdź do finału AO
2
@Emhyr Po to ma przyjść żeby się właśnie do złapać do tego top 4. Może akurat będzie z niego drugi Larsson. Fati nie gra, Depay nie gra, młodzi nie mają doświadczenia żeby to udźwignąć
0
@macio_944 Jest partia, która śmieje się z wszystkich i jednocześnie ma swój pomysł. Co innego szczucie na innego ale nie przedstawianie swojego pomysłu, patrz tusk
0
@ikar34 nikt tego nie wie
1
Komentarz usunięty
8
@MESSIah16 bardzo fajna i konkretnie zorganizowana akcja
0
@Encore ja 7 października złamałem nogę a w styczniu już trenowałem
0
@amanter mecz się nie skończył. Kiedy się nauczycie, że liczy się wynik końcowy
0
@Kgorecki2500 z tym, że by wygrał w 2019 trzeba się zgodzić bo dobry z niego gracz
0
@Kgorecki2500 nie miał wpływu na platformę wtedy?
0
@Kgorecki2500 obawiam się, że miejsce Tuska też tam powinno być
0
@Kgorecki2500 były wybory w 2015 i 2019. Fizycznie go tu nie było ale po co dawał taką idiotkę jak Kopacz na premiera czy Muchę na ministrę sportu?
0
@tomek8756 jeżeli ma tyle charyzmy to dlaczego nie rządzi? Co zrobił dla Polski gdy był przewodniczącym RE oprócz przemądrzałych i wyśmiewających wpisów na działania pisu? Dla mnie mądry polityk potrafi się dogadać z największym wrogiem dla dobra swojego kraju. On tego nie ma
1
@Kgorecki2500 ma ból dupy bo pis rządzi a nie on. Marny polityk jeśli nie ma programu tylko jest anty pis.
3
@Chaoss trzeba Ci tłumaczyć takie rzeczy?
17
@Tomo_95 Davids też na plus. Teraz też brakuje takiego przecinaka
0
@Danny Gaucho nie ma szans, wszędzie jest i w sumie jest potrzebny ale nie w takim wydaniu
0
@domin682 https://vm.tiktok.com/ZMLLUeDhS/
1
Jak myślicie co musiało by się stać żeby pis straciło władzę? Tak się te twitty przegląda i po to idioci do potęgi, lewica to samo.
7
@Vampir707 można na kogoś głosować ale nie brać tego kogoś za wyrocznie. Trzeba myśleć czego i Tobie życzę
1
@DarkShen ale tu nie ma co tłumaczyć. 80-100 mln to chora kwota
0
@Slazzy z tego co kojarzę to nie, musisz każdą piosenkę osobno dodawać
6
@Jestjakjest a co nie jest?
4
@Rewolucja123 Nie zawsze warto ale za mało nasi pomocnicy grają do przodu, nawet gdy Ferran czy Frankie urywali się obrońcom to pomoc grała do boku albo do tyłu
0
@Deraxium może nie o te badania chodzi ale usunęli zdanie: amantadyna może mieć pozytywny wpływ na zwalczanie koronawirusa.
1
@pax jeśli chcesz mnie przekonać do tego, że amantadyna nie działa i przedstawiać jakieś naukowe badania to daruj sobie. Ja Cię przekonywał nie będę.
0
@pax 17 osób zmarło bo? Nie przyjął 3 tys pacjentów z jakiego powodu? Teraz zakłada partię w jakim celu i komu to ma służyć?
0
@pax Dziwi mnie to, że nie pozwolono mu na dalsze badania