1

@DarekFCBnaZawsze 200 nasion chyba 35 zł więc nie wiem czy taka duża kasa. Jeśli chodzi o drzewka to faktycznie kasa dobra

0

@draxidox kolega posadził kilkaset drzewek na około 20 arach i rośnie to 3 rok, niby po 5 drzewo ma być do ścięcia ale teraz to jest ponad metrowy patyk i tyle. W lecie rośnie wysokie, ma duże liście i ładnie wygląda ale to nie jest klimat dla tych roślin

1

@MESSIah16 podziwiam Twój spokój bo wiem, że trzeba mieć nerwy ze stali. Mój syn 7 też trenuje i grają sparingi a ja jako były trener tłumaczę innym rodzicom wszelkiego rodzaju podpowiedzi im nie pomagają

1

@BART97 Aimar, Ze Roberto, Rooney, Buffon

0

@Azacca W sumie nie wiem kto jest większym szkodnikiem i się wstrzymam

0

@Azacca tak jak my mówimy, że USA szuka pokoju. Wszędzie się wpier..lą gdzie widzą interes.

1

@Kondziubarca nie wiem czy aż tak mu zależy na kasie bo z wujem chyba bawią się w deweloperów w USA a jego majątek szacowany jest na około 200 mln. Z drugiej strony fajne miasto, klimat, drużyna z tradycjami

0

@KaJoFCB był Pepe

0

@GeneralXavi Macron i wszystko jasne

0

@Songo91 Na Facebooku wpisz Jan Pospieszalski i tam powinien być artykuł

0

@Songo91 to jest część tego co Pospieszalski mówił? Oby te protesty wysyłały kraje ale coś im na pewno "obiecają" za podpis

0

@barcelonaLM coś jest na rzeczy. Może nie teraz ale za rok dwa będą działać w tym kierunku

1

@Hubsao Lewandowski

1

@Kgorecki2500 spróbuj kiedyś pierogi z kaszanką

0

@Commandement to nie jest cel wojny

0

@barcelonaLM Nic nie wiadomo. Amerykanie w Jasionce lądują kilka razy dziennie od mniej więcej dwóch tygodni

1

@Witekk10 My terminarze dostaliśmy z 2 tygodnie temu. Zaczynamy 27 marca. Podkarpacki ZPN

0

@SamuraJack Jak dla mnie Roberto. Nie trawie gościa

0

@MarFan Nie pisałem, że każdemu. Moja ciocia była na co innego w szpitalu i go wpisali.

0

@MarFan prawdziwej liczby hospitalizacji wśród zaszczepionych i niezaszczepionych nigdy nie poznasz bo wpisują covida chorym na inne choroby

0

@MarFan ale tu najbardziej się rozchodzi chyba o omicrona a szczepionki nie ma na tę wersję więc nie wiem o co ta spinka

0

@Nazio87 Przez to uwielbiam La ramble

1

@mcsarna Chyba wiesz kto był prezes w ostatnich latach i co musieli robić obecni działacze

1

@IronSanHybrid Chciałbym żeby do mnie ją przywieźli

0

@Persyfl Promowanie antyszczepow? Masz jakiś artykuł?

1

@kamilo0066 Ej no sorry Janusz ale mam płakać, że warunki były jakie były?

0

Żeby tylko dał radę to powtórzyć. Trzymamy kciuki bo różnie było w tym sezonie.

1

@Sensible nie widzę dobrze bo ryj pomalowany. To Szpak czy jakieś inne dziwadło?

0

@TheNekro94 moja ciocia została przyjęta bo miała złe wyniki krwi i coś jej było z babskimi sprawami, wyszła po 3 tygodniach z wypisem że była przyjęta jako na covid

11

@Kusco15 Czyli na La Rambli są osoby ze wsi i osoby starsze. Po 19-30 opisana jest każda wiadomość z tego programu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?