domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DarekFCBnaZawsze 200 nasion chyba 35 zł więc nie wiem czy taka duża kasa. Jeśli chodzi o drzewka to faktycznie kasa dobra
0
@draxidox kolega posadził kilkaset drzewek na około 20 arach i rośnie to 3 rok, niby po 5 drzewo ma być do ścięcia ale teraz to jest ponad metrowy patyk i tyle. W lecie rośnie wysokie, ma duże liście i ładnie wygląda ale to nie jest klimat dla tych roślin
1
@MESSIah16 podziwiam Twój spokój bo wiem, że trzeba mieć nerwy ze stali. Mój syn 7 też trenuje i grają sparingi a ja jako były trener tłumaczę innym rodzicom wszelkiego rodzaju podpowiedzi im nie pomagają
1
@BART97 Aimar, Ze Roberto, Rooney, Buffon
0
@Azacca W sumie nie wiem kto jest większym szkodnikiem i się wstrzymam
0
@Azacca tak jak my mówimy, że USA szuka pokoju. Wszędzie się wpier..lą gdzie widzą interes.
1
@Kondziubarca nie wiem czy aż tak mu zależy na kasie bo z wujem chyba bawią się w deweloperów w USA a jego majątek szacowany jest na około 200 mln. Z drugiej strony fajne miasto, klimat, drużyna z tradycjami
0
@KaJoFCB był Pepe
0
@GeneralXavi Macron i wszystko jasne
0
@Songo91 Na Facebooku wpisz Jan Pospieszalski i tam powinien być artykuł
0
@Songo91 to jest część tego co Pospieszalski mówił? Oby te protesty wysyłały kraje ale coś im na pewno "obiecają" za podpis
0
@barcelonaLM coś jest na rzeczy. Może nie teraz ale za rok dwa będą działać w tym kierunku
1
@Hubsao Lewandowski
1
@Kgorecki2500 spróbuj kiedyś pierogi z kaszanką
0
@Commandement to nie jest cel wojny
0
@barcelonaLM Nic nie wiadomo. Amerykanie w Jasionce lądują kilka razy dziennie od mniej więcej dwóch tygodni
1
@Witekk10 My terminarze dostaliśmy z 2 tygodnie temu. Zaczynamy 27 marca. Podkarpacki ZPN
0
@SamuraJack Jak dla mnie Roberto. Nie trawie gościa
0
@MarFan Nie pisałem, że każdemu. Moja ciocia była na co innego w szpitalu i go wpisali.
0
@MarFan prawdziwej liczby hospitalizacji wśród zaszczepionych i niezaszczepionych nigdy nie poznasz bo wpisują covida chorym na inne choroby
0
@MarFan ale tu najbardziej się rozchodzi chyba o omicrona a szczepionki nie ma na tę wersję więc nie wiem o co ta spinka
0
@Nazio87 Przez to uwielbiam La ramble
1
@mcsarna Chyba wiesz kto był prezes w ostatnich latach i co musieli robić obecni działacze
1
@IronSanHybrid Chciałbym żeby do mnie ją przywieźli
0
@Persyfl Promowanie antyszczepow? Masz jakiś artykuł?
1
@kamilo0066 Ej no sorry Janusz ale mam płakać, że warunki były jakie były?
0
Żeby tylko dał radę to powtórzyć. Trzymamy kciuki bo różnie było w tym sezonie.
1
@Sensible nie widzę dobrze bo ryj pomalowany. To Szpak czy jakieś inne dziwadło?
0
@TheNekro94 moja ciocia została przyjęta bo miała złe wyniki krwi i coś jej było z babskimi sprawami, wyszła po 3 tygodniach z wypisem że była przyjęta jako na covid
11
@Kusco15 Czyli na La Rambli są osoby ze wsi i osoby starsze. Po 19-30 opisana jest każda wiadomość z tego programu