domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Bykunn ej, napisałem co jest, nie musisz wierzyć w to
3
@luki9v nic mu nie jest, odpocznie i będzie git
61
5 osób, w tym moja żona, które zachorowały na covida albo coś o podobnych objawach po wzięciu amantadyny praktycznie natychmiast zaczęły normalnie funkcjonować. Dzisiaj o 12 zawiozłem kilka tabletek szwagrowi, o 15 miał jeszcze problemy ze wstaniem z łóżka a teraz nic mu nie jest. Jak widać nie chcą leczyć tylko robić biznes
0
@fart Z tego co kojarzą to sądy są za peło i dalej bronią swoich
1
A nie można zrobić kilku treningów np. tak jak w Polsce większość zaczyna czyli o 7 rano? Przecież dla Dembele to środek nocy, a po kilku spóźnieniach zwolnić go dyscyplinarnie
0
Na jakim kanale leci el clasico?
1
@masq koledze firma robiła elewację i byli umówieni jakoś na wiosnę a zrobili jakoś sierpień wrzesień i koleś też wyskoczył z dużo większą kwotą ale kolega się nie ugiął i powiedział że taka była umowa. Trzymaj się tego bo umowa ustna też jest ważna
0
@masq Ile m2 i ile powiedział Ci z metra?
0
@GeneralXavi domyślam się
0
@GeneralXavi W Polsce umierają tylko niezaszczepieni?
0
@Worny może przez to, że to chłop a wiesz, że kobiety nawet nie widzą co to spalony a coś tam wytrenowała nawet mimo marnej wiedzy
0
@Hubsao Jeżeli życzysz mu wszystkiego najlepszego czyli np. zdobycie LM to dlaczego nie z Barceloną
0
@Hubsao Jeżeli życzysz mu wszystkiego najlepszego to dlaczego nie może być to w Barcelonie?
1
@TheNekro94 nasz praca nie
2
Browarek wchodzi. Chyba zrobię się na gwiazdę Sienkiewicza dzisiaj
18
@FCMichalo Australia xd
1
@MotyI Więckiewicz, Pazura, Di Caprio
0
@Ls0811 tak działają szpitale, dla nich to dodatkowa kasa
0
@Barca1992 @Kusco15 możesz to jakoś wytłumaczyć?
0
@Supell http://tab.freestreams-live1.com/polsatsport-premium1/ tylko kanał musisz zmienić
3
Komentarz usunięty
7
Komentarz usunięty
10
Komentarz usunięty
0
@arcziFCB kombinowałem i nie dało rady
1
Jak w excelu zapisać 07/2021? Cały czas mnie poprawia na lip.2021
1
@Comfortable_ Auoar kontuzja?
1
@norbi77 A jaki "ekspert" powiedział, że to jego wina?
4
@FC1899Barca Lepiej żeby każdy sobie sam przemyślał i nie wyzywał inaczej myślącego od bezmózgów.
0
@mkord W listopadzie był transport 250 ton aluminium dla firmy chyba z Brzeska a o reszcie była cisza
1
Coś się szykuje bo do Jasionki 4 albo 5 raz przylatuje Antonov i zwozi broń, która wyjeżdża na Ukrainę. Ktoś może jest w temacie?