4

@Bykunn ej, napisałem co jest, nie musisz wierzyć w to

3

@luki9v nic mu nie jest, odpocznie i będzie git

61

5 osób, w tym moja żona, które zachorowały na covida albo coś o podobnych objawach po wzięciu amantadyny praktycznie natychmiast zaczęły normalnie funkcjonować. Dzisiaj o 12 zawiozłem kilka tabletek szwagrowi, o 15 miał jeszcze problemy ze wstaniem z łóżka a teraz nic mu nie jest. Jak widać nie chcą leczyć tylko robić biznes

0

@fart Z tego co kojarzą to sądy są za peło i dalej bronią swoich

1

A nie można zrobić kilku treningów np. tak jak w Polsce większość zaczyna czyli o 7 rano? Przecież dla Dembele to środek nocy, a po kilku spóźnieniach zwolnić go dyscyplinarnie

0

Na jakim kanale leci el clasico?

1

@masq koledze firma robiła elewację i byli umówieni jakoś na wiosnę a zrobili jakoś sierpień wrzesień i koleś też wyskoczył z dużo większą kwotą ale kolega się nie ugiął i powiedział że taka była umowa. Trzymaj się tego bo umowa ustna też jest ważna

0

@masq Ile m2 i ile powiedział Ci z metra?

0

@GeneralXavi domyślam się

0

@GeneralXavi W Polsce umierają tylko niezaszczepieni?

0

@Worny może przez to, że to chłop a wiesz, że kobiety nawet nie widzą co to spalony a coś tam wytrenowała nawet mimo marnej wiedzy

0

@Hubsao Jeżeli życzysz mu wszystkiego najlepszego czyli np. zdobycie LM to dlaczego nie z Barceloną

0

@Hubsao Jeżeli życzysz mu wszystkiego najlepszego to dlaczego nie może być to w Barcelonie?

1

@TheNekro94 nasz praca nie

2

Browarek wchodzi. Chyba zrobię się na gwiazdę Sienkiewicza dzisiaj

18

@FCMichalo Australia xd

1

@MotyI Więckiewicz, Pazura, Di Caprio

0

@Ls0811 tak działają szpitale, dla nich to dodatkowa kasa

0

@Barca1992 @Kusco15 możesz to jakoś wytłumaczyć?

0

3

Komentarz usunięty

7

Komentarz usunięty

10

Komentarz usunięty

0

@arcziFCB kombinowałem i nie dało rady

1

Jak w excelu zapisać 07/2021? Cały czas mnie poprawia na lip.2021

1

@Comfortable_ Auoar kontuzja?

1

@norbi77 A jaki "ekspert" powiedział, że to jego wina?

4

@FC1899Barca Lepiej żeby każdy sobie sam przemyślał i nie wyzywał inaczej myślącego od bezmózgów.

0

@mkord W listopadzie był transport 250 ton aluminium dla firmy chyba z Brzeska a o reszcie była cisza

1

Coś się szykuje bo do Jasionki 4 albo 5 raz przylatuje Antonov i zwozi broń, która wyjeżdża na Ukrainę. Ktoś może jest w temacie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?