0

@GeneralXavi Tak jest, kibice jednego klubu, którzy kłócą się o co tylko można

1

@TheNekro94 Więc Ty na wybory nie chodzisz albo chodzisz i oddajesz pusty głos

1

@Jakchcesz dzisiaj Nico = Busi dla mnie

0

@BarcaInfo Może i jestem dziwny ale nie rozumiem zwracania uwagi na takie coś

0

@BarcaInfo Wystarczy to przemilczeć. Dla mnie to wyśmiewanie

0

@BarcaInfo jako zdobywca Zp La Rambli nie powinieneś się nabijać z infrastruktury mniejszego klubu. Każdy orze jak może i trzeba mieć szacunek do każdego

1

@jaras121 Chyba przy 32 pytaniu pierwszy raz wezwano przeciwnika do odpowiedzi

1

@Janiama Oby ;)

23

@Janiama Wyczerpał limit goli na ten sezon

0

@Nazio87 szczepiony jesteś czy nie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Peszko07 no i przez to w Polsce polskiego węgla nie można kupić bo wszystko jedzie do Chin

1

@Comentateiro Brawo Ty

0

@socha dla mnie coś takiego nie powinno istnieć. Ewentualnie dla kogoś kto zebrał najwięcej zielonych, bez tematów politycznych np

0

@Janiama jeszcze o BI napisz

0

Ale jaja. Ankieciarz ma żale o to, że ktoś co robi parę lat zdobył kolejną ZP LR

3

@Janiama typowe dla Ciebie coś napiszę a za pół roku "a nie mówiłem". Wydaję mi się, że gość nie żeruje na emocjach tylko robi cały czas to samo od kilku lat. Nie pasuje to się wyloguj

0

@Encore jeszcze chyba ten Zakaria

1

@LuisSuarez09 Co da zwiększenie % udziału na służbę zdrowia? 4 pkt procentowe trzeba będzie odjąć

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty

3

@Pitinho Jaka choroba? Napisz proszę ile masz lat doświadczenia w psychiatrii bo miałbym kilka pytań.

0

U Was był barszcz biały czy czerwony i jaki region Polski? U mnie biały i okolice Łańcuta

0

@BarcaInfo Przecież to muzułmanin, dlaczego składa życzenia? Nie liczę PRu

2

@ObiwanKenobi Banda debili nami rządzi i rządziła

3

@tomek8756 poważnie myślałeś, że Niemiec i Francuz dają Ci coś za darmo?

0

@Deviler Nie jest dobry, ponieważ "dobry" to za słabe słowo.

2

@AssisMoreira W CCC są dobre jak dla mnie buty Lasocki

0

@FC1899Barca bo chłop myśli o sobie a nie o drużynie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?