domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@seba1324 https://www.superwnetrze.pl/blog/tapas-bar-przekaski-na-sylwestra-2019
0
@GeneralXavi Tak jest, kibice jednego klubu, którzy kłócą się o co tylko można
1
@TheNekro94 Więc Ty na wybory nie chodzisz albo chodzisz i oddajesz pusty głos
1
@Jakchcesz dzisiaj Nico = Busi dla mnie
0
@BarcaInfo Może i jestem dziwny ale nie rozumiem zwracania uwagi na takie coś
0
@BarcaInfo Wystarczy to przemilczeć. Dla mnie to wyśmiewanie
0
@BarcaInfo jako zdobywca Zp La Rambli nie powinieneś się nabijać z infrastruktury mniejszego klubu. Każdy orze jak może i trzeba mieć szacunek do każdego
1
@jaras121 Chyba przy 32 pytaniu pierwszy raz wezwano przeciwnika do odpowiedzi
1
@Janiama Oby ;)
23
@Janiama Wyczerpał limit goli na ten sezon
0
@Nazio87 szczepiony jesteś czy nie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Peszko07 no i przez to w Polsce polskiego węgla nie można kupić bo wszystko jedzie do Chin
1
@Comentateiro Brawo Ty
0
@socha dla mnie coś takiego nie powinno istnieć. Ewentualnie dla kogoś kto zebrał najwięcej zielonych, bez tematów politycznych np
0
@Janiama jeszcze o BI napisz
0
Ale jaja. Ankieciarz ma żale o to, że ktoś co robi parę lat zdobył kolejną ZP LR
3
@Janiama typowe dla Ciebie coś napiszę a za pół roku "a nie mówiłem". Wydaję mi się, że gość nie żeruje na emocjach tylko robi cały czas to samo od kilku lat. Nie pasuje to się wyloguj
0
@Encore jeszcze chyba ten Zakaria
1
@LuisSuarez09 Co da zwiększenie % udziału na służbę zdrowia? 4 pkt procentowe trzeba będzie odjąć
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty
3
@Pitinho Jaka choroba? Napisz proszę ile masz lat doświadczenia w psychiatrii bo miałbym kilka pytań.
0
U Was był barszcz biały czy czerwony i jaki region Polski? U mnie biały i okolice Łańcuta
0
@BarcaInfo Przecież to muzułmanin, dlaczego składa życzenia? Nie liczę PRu
2
@ObiwanKenobi Banda debili nami rządzi i rządziła
3
@tomek8756 poważnie myślałeś, że Niemiec i Francuz dają Ci coś za darmo?
0
@Deviler Nie jest dobry, ponieważ "dobry" to za słabe słowo.
2
@AssisMoreira W CCC są dobre jak dla mnie buty Lasocki
0
@FC1899Barca bo chłop myśli o sobie a nie o drużynie