0

@Colon Przepraszam chyba znalazłem z Panem film, to Pan?



0

@Colon Już przelewam milion dolarów zimbabwijskich.

2

@Colon Kopsnij ze dwa diamenty, akurat by mi się przydały.

3

Na zachodzie sobie poradzili xD
Niemieccy kibole w Dublinie atakują fotografkę i kopią 70 latka w głowe.
https://www.reddit.com/r/sports/comments/1o70j5l/german_football_fans_on_the_march_before_friendly/

2

@FCBparasiempre Lewy jest stary, już chyba rok temu mówiłem że z nim długo nie pociągniemy bo forma będzie szła w dół i zaczną się kontuzje niestety nie da się być wiecznie młodym.
Yamal został zajechany na spółke przez nas i De La Fuente, prawie identyczna sytuacja co z Pedrim.
Garcia to chyba jakaś niefortunna kontuzja/pech, to bramkarz to raczej nic nie ma wspólnego z przeciążeniem.
Raphinia faktycznie może odczuwać w tej chwili poprzedni sezon.
Ter Stegen wiadomo.
Gavi wiadomo, te kontuzje kolana zawsze nawracają.
Fermin Lopez nie wiem co tam ale to jest pozycja gdzie nie mamy problemów.

Także na dobrą sprawe mamy może trzy przeciążeniowe kontuzje na pozycjach gdzie po prostu mamy bardzo kiepskich albo żadnych zmienników: napastnik oraz dwóch skrzydłowych.
Pech polega na tym że nie da się wygrywać meczów bez dobrych zawodników na tej pozycji.

1

@Rhaan Hansi Flick

3

@FCBparasiempre Za kontuzje Olmo odpowiadają szwagry bo go kur*a kupili gdy każdy wiedział jak to wygląda.

0

Jak myslicie, obecne szwagry wywalą Flicka po sezonie i zamienią na kolejnego Szwagra?

3

Czyli powtórka z rozrywki.
Zarząd zatrudnia fachowca a potem zamiast na tym budować to pozbywa się go tuż po tym jak uratuje im tyłek i zamienia na amigosa.
Tak samo było z Alemanym, najpierw uratował im tyłek a potem się go pozbyli gdy nie chciał robić ich debilizmów. Zamienili na Deco.

1

@fcbarcafan19 Pozostaje trzymać samochody z rocznika 2008-2012 w jak najlepszym stanie bo te nowe gunwa to jakaś patologia.
Po kiego h*ja mi internet i aktualizacje w samochodzie.

0

Jeśli chodzi o Yamala to wolałbym żeby nie był takim imprezowiczem ale on nie jest nam nic winny.
To jego życie i jeśli postanowiłby że od jutra będzie siał marchew to musimy to uszanować.

0

@clyde Kilka dni

2

@BulaKG No niestety nie da się być wiecznie na szczycie szczytów.
I tak jest fizycznie mega sprawny jak na swój wiek, w podobnym wieku Suarez już nie miał kolan.

2

Litwa jest na 145 miejscu w rankingu?
Bo z przebiegu meczu wygląda jakby była wyżej niż my.

0

@Kasy Zdecyduj się, jeśli jest odklejona to jest luźno a jeśli nie jest odklejona to jest sztywniutko.

1

@blakkudium Spokojnie, De La Fuente wstrzyknie mu butapren i chłopak zagra

0

@FcPortoFan1999 Z takimi piłkarzami to prawie każdy by miał wyniki

0

@FcPortoFan1999 Nie broń go bo piłkarzy zajeżdża

0

@FcPortoFan1999 Hiszpański Probierz

4

Wnioskuje o to żeby De La Fuente nie nazywać De La Fuente tylko Hiszpańskim Probierzem.

0

@tomek8756 Brawo, świetny post trzymajcie się tam wszyscy którzy to czytacie.

1

@Ojciec5tkidzieci Oj tak, zdecydowanie

2

@Tasde Zawsze mogło być gorzej.
Mogłeś zapłacić za bilet i siedzieć 90 minut na stadionie. To dopiero byłby dramat.

1

@Bolton Tylko kawe i tylko gdy jest niedobra.
Czyli jak pije rozpuszczalną której normalnie nie da się pić.

1

To już po nas, wchodzi stary oraz de jong.

1

Okazało się że wystarczy uderzyć na bramkę

0

@Majkel34 Oczywiście że się da:



0

@RoberDzik Ty mówisz że się nie da ale Laporta o tym nie wie i zaraz zrobi.

1

@Tasde W pierwszym sezonie Bellinghama obawiałem się że to jakiś ich nowy Messi czy coś bo tak mu łatwo przychodziło strzelanie bramek, co chłop kopał piłke to wpadało do siatki. Na szczęście okazuje się że to był trochę fart początkującego.
Oczywiście to nadal świetny piłkarz ale nie jakiś koks pokroju Krisztianu czy Leo.

0

@adamek20151 Odsylam Cie do materiału gdzie los obu tych zup zostal rozstrzygnięty:

https://www.youtube.com/live/erPhcUCR5aY?si=wo3po9GwlaaZWhEf

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?