don'T.R.I.P.e
Dołączył/a: maj 2011
:)
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Popitek12 Zieloną a to prawie to samo co turkus
1
@Colon Marny ze mnie znawca ale uzasadnie swój głos.
„Firth of Fifth” jest epicka ale jednak pofragmentowana, czuje jak gdybym słuchał kilka różnych kawałków jeden po drugim.
Natomiast „Starless” jest bardzo spójne a poza tym ja kocham mroczne dzwięki i dużo basu, już po kilku sekundach wiedziałem że mi siedzi a w Firth musiałem się troche wczuć.
0
@626 Kurcze szkoda bo liczyłem na Ciebie jako godnego zmiennika Lewego.
0
@Kibol_83 Wrócił galaktyczny real madrid hahahahahahaha xD
0
@Herato A taki np. Joan Garcia nigdy nie zdobędzie bez względu na to jak kosmicznie by nie bronił.
Także do kosza tak czy siak.
0
@Criss18Barca Jeśli on może krytykować ludzi za różne rzeczy to inni mogą jego.
0
@Marcelinho99 Nie mamy kasy, Lewy niech się lepiej konserwuje kulkami mocy.
0
Trump zagrabia Grenlandię.
Bojkotujecie MŚ czy macie na to wywalone?
0
@michal26 Ja obwiniam La Ramble
0
@sokot Wg. mnie mocno średnio, nie widziałem tej sytuacji z Kounde to się nie wypowiadam ale decyzje co do faulów irytujące chwilami, drugą połowę oglądałem i w pewnym momencie Sociedad zaczął polować na Pedriego próbując połamać mu nogi a gościu za każdym razem się wahał tak jakby był ślepy i mu asystenci musieli na ucho podpowiadać.
Ostatni faul na czerwoną kartkę był koronnym przykładem, tam z daleka widać że brutalny faul na kostkę a on tam żółtą widział, dopiero przy oglądaniu powtórki się nie wahał.
Ewidentnie okulary potrzebne.
0
@RosjaninBut Za biedni jesteśmy na walec.
Zmiany na koniec to potwierdziły, wszyscy Ci zmiennicy są szokująco bezproduktywni.
Nasza ofensywa oólnie stoi Pedrim, Yamalem i Raphinią.
Którykolwiek wypada i są ciężary.
Gdyby Flick miał takie MSN to byśmy chyba po 10 bramek na mecz ładowali.
1
@BARCA1899Messi Nie wyczymie!
1
@AmigoBlancos Czekam aż jakaś cwana firma zrobi PRZEZROCZYSTE buty dzięki którym takie spalone nie będą gwizdane i w końcu to przemyślą.
6
@July_6_BcN To że ten cymbał z gwizdkiem odrazu nie zobaczył że to było czerwo to jest kutwa skandal.
1
@Mateonvious Być może masz racje, niestety mogłem oglądać dopiero od drugiej połowy i pamiętam głównie 45-55 minutę gdzie koledzy Olmo wystawiali mu patelnie jedna za drugą a on każdą zmarnował.
0
Co do tego drugiego straconego gola jeszcze to tam CAŁA obrona zawaliła.
Poprawcie jeśli źle zapamiętałem ale najpierw obeszli Kounde który nie zablokował podania potem Cubarsiego po czym była wrzutka gdzie Garcia nie wybił główką, piłka spadła a następnie Fermin który powinien tam być żeby zbierać tą piłke był trzy metry z boku.
Druga bramka to porażka całej defensywy.
Szczególnie wnerwiająca bo nie mineło chyba 30 sekund od rozpoczęcia a cała akcja zaczeła się od jakiejś losowej lagi Sociedadu.
0
@Mateonvious Olmo był ch*jowy to na niego wylałem pomyje bo mu się należy.
0
@jacobFCB Słucham co takiego zrobił Cancelo
0
@Piorun 5 Strzałów w poprzeczkę!!!!!!!
16
Wypisz, wymaluj klątwa Anoeta
Co za powalony mecz
0
Olmo wypad. .
4
@Pawlak1992 Właśnie miałem pisać, nawet miałem z nim plakat brawo sport :p
11
Real już odpadł to można na spokojnie dzisiaj przegrać.
0
@don'T.R.I.P.e A konkretnie różnica o dwa trofea i półtora roku
1
Niby tylko jedna inna literka w imieniu ale jednak różnica diametralna.
4
Jeden z La Ramblowiczów po dzisiejszym meczu:
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/no-ja-pierdole-powinno-wyjsc-inaczej-bubbles-chlopaki-z-barakow.jpg
1
Kosmiczny bramkarz
2
Dawno tu nie byłem i dawno meczu Barcy nie oglądałem więc chciałbym tylko powiedzieć że:
De Jong to normalnie Panie Ferdku to do dupy jest.
A pomyśleć że dawniej zawsze go broniłem.
Chyba mecz Reprezentacji Polski z Holandią był dla mnie takim wybudzeniem.
Gość z naszymi polskimi drewniakami nie umiał nic poza podaniami do boku zrobić to jak on ma w Barcelonie coś zrobić.
1
Olmo to taka kaleka jezus xD
0
@FcPortoFan1999 La Ramblowicz wystąpi nago i nie będe to ja.