don'T.R.I.P.e
Dołączył/a: maj 2011
:)
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@mordini123 Zawsze z dziadkiem oglądałem
0
@TR3YWAY Dokładnie z tym samym skojarzyłem xD
1
@Kgorecki2500 Zmiana nazwy na pewno pomoże
2
Jestem pewien że żaden porządny napastnik nie przyjdzie bo nie mamy kasy.
Ferran z Lewym pewnie zostaną.
Potem Lewy odejdzie na emeryture i zostaniemy z samym Ferranem który zostanie wprost zjedzony przez to jak słabo gra i dopiero wtedy Laporta się pofatyguje żeby kogoś kupić na kredyt ale nie będzie to żaden top.
20
Poje*ana sytuacja żeby koleś bez oficjalnego stanowiska w klubie tak się panoszył.
3
@PatrychoO Jak Al Kelaifi z Perezem się potkną i sobie te głupie ryje rozwalą.
1
@Messiah10 Ale o co chodzi?
0
@Danny Gaucho Bo masz konto premium
3
Co mnie w życiu wkurza:
- Jak Fcbarca.com mnie wylogowywuje codziennie bez powodu
- Jak Fcbarca.com pokazuje mi ekran cloudflare ładujący się 30 sekund co 5 sekund.
- Jak Fcbarca.com pokazuje mi reklame na pełny ekran na stronie resetowania hasła.
1
@JaneKOS Nam gola strzeliłaby nawet reprezentacja 6-klasistów ze szkoły podstawowej.
0
@ProMILs Po co mają zamykać jak zarabiają tysiące za poród
1
@norbi77 Wtyczka do przeglądarki "Dark Reader" i voila.
0
@szymonekk Nie bo przyjedzie PSG i znowu nam da po łbie.
1
@FCB_dimiC Polska dla robaków, ziemniaki dla smaku
2
Widział ktoś gdzieś napastnika?
Chyba gatunek wymierający.
Podobno jeszcze jakiś wiking się w anglii uchował i jakiś anglik w niemczech.
0
@th@les Skreślić to można kogoś kto kiedyś grał dobrze a potem się np. pogorszył, np. Lewego już skreślaliśmy itp.
Ferran nigdy nie grał wystarczająco dobrze w Barcelonie na jakiejkolwiek pozycji żeby w ogóle robić różnice. Ot, po prostu nie odstaje, umie przyjąć, podać, ma wydolność piłkarza i umie czasem kopnąć prosto na bramkę, jeśli mu zrobić 100% sytuacje to powiedzmy 2 na 3 wykorzysta.
Zgadzam się że Flick nie będzie kombinował i wystawi Ferrana a nie Rashforda. Atletico postawi autobus a anglik to potrzebuje 3 hektarów żeby coś zrobić, prowadzenie piłki ma słabe jak na hiszpańskie standardy.
Dlatego również się zgadzam że odpadliśmy bo nie mamy takich dział żeby autobusowi nastrzelać niewiadomo ile goli.
Jak Raphinia z Yamalem władują po golu i do tego Torres coś z tapina to będzie nadspodziewanie dobrze.
Obrona na 100% straci minimum gola nawet jeśli Garcia przejdzie samego siebie.
1
Żałosny mecz zagraliśmy a w końcówce to już się śmiałem z tych patałachów
0
Głowa mnie boli od tego meczu
1
@Sysia11 Czy to Luciano z kolegami?
1
@ZuczekFCB1899 Rozwiązać klub
1
@Dankho94isback Bo w lidze to w lidze a mecze pucharowe rządzą się innymi prawami
3
Nie glądałem meczu ale wychodzi na to że Toni Kroos miał racje.
Każdy lepszy zespół umie wykorzystać tą samobójczą linie obrony.
0
@RoberDzik Czyli rozumiem że Geralt przychodzi a Ty mu nie podajesz ręki?
Nastał czas pogardy.
0
@Gall To też może być prawda, w sumie sam nie wiem co było pierwsze jajko czy kura. Wie to tylko redakcja. Wie ale nie powie xD
0
@kamyk_23 Zgadzam się ale niepotrzebnie dodałeś młodzież pewnie dlatego że jesteś starszy i nie dostrzegasz tego u siebie.
Ja natomiast widze że starsi są tak samo tym dotknięci.
0
@Kazragore Zgadzam się w 100%, chodzi mi bardziej o to że wiele decyzji które były dla normalnych ludzi nie zrozumiałych może być spowodowanem jakimś obcym wpływem poprzez właśnie tego Epsteina.
1
@Rastafarnianin Prościej po prostu wejść na La Ramble.
2
@jakub1906 Bo La Rambla wykończyła czytelność wszystkich artykułów.
I mówię tutaj na podstawie samego siebie, dawniej z wypiekami na twarzy wchodziłem na główny news przed meczem, felietony Eoren czytałem jeden po drugim itp.
A teraz nawet jak jest jakiś fajny materiał to dodaje do zakładki żeby przeczytać potem i często jest tak że nigdy w końcu go nie przeczytam.
Oni widzą jakie są liczby - click bait z małym postaraniem = duże liczby, długi artykuł z ogromnym wkładem pracy = małe liczby.
3
@Jakchcesz Wyślij na priv przód i tył karty kredytowej to Ci coś podeśle
0
@Szakalaka12369 Tam się coraz grubiej robi bo są jakieś przebąkiwania (i nie powołuje się tutaj na Tuska tylko na zachodnie źródła) że Epstein był zwerbowany przez Rusków.
Biorąc pod uwage jak wiele najbardziej wpływowych postaci ten gość do siebie zapraszał i znał to z punktu widzenia rusków nie dałoby się mieć lepszego agenta.
Oczywiście może to być też jakaś kompletna dezinformacja ale ruscy zawsze byli świetni jeśli chodzi o szpiegów i agenture więc by mnie to nie zdziwiło.