don'T.R.I.P.e
Dołączył/a: maj 2011
:)
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@NeroTFP1 Wszyscy pamiętamy o tej dziwnej impotencji Suareza w LM która nastąpiła jeśli dobrze kojarze po roku lub dwóch.
Moim zdaniem tu są dwa czynniki.
Na początku być może nie strzelał aż tyle bramek bo wyręczali go Messi i Neymar.
Gdyby Lewy miał teraz Mbappe i prime Yamala obok siebie to też by tyle nie nastrzelał.
A potem nie dojeżdżał fizycznie jak i cała Barcelona która raz po raz się kompromitowała.
Nie zmienia to faktu że Suarez był o wiele, wiele lepszym piłkarzem od Lewandowskiego.
3
@kanver_ Na tym zdjęciu widać że był jakiś kontakt a nie że był faul.
0
@Szklaner Liczby liczbami mogą być raz gorsze raz lepsze mnie martwi że on jest za słaby na skrzydłowego Barcy.
Może na 9 by lepiej grał
5
Arbolea wziął na siebie winę ludzkości poprzez swoją mękę w Realu Madryt.
Męka Arbolei jest rozumiana jako dobrowolna ofiara, mająca na celu zgładzenie grzechów świata i uwolnienie ludzi na podstawie okupu.
0
@Luccas Nie no szanujmy się, zbyt drewniany jest.
Chyba że za paczkę gruszek
0
@Dako Myśle że to wina Arbeloi
0
@Pedri16Future Teraz pytanie - skąd tyle akt i papierów?
Na 1000% wszystko napisane na komputerze i wydrukowane.
Teraz jeden sędzia ma to z tych kartek czytać.
Debilizm w czystej postaci xD
0
Perez jak Kulesza, zaraz znowu trener poleci xD
1
Plus zero... a nie jednak 7 xD
1
@macio_944 Ferranowi doradza trener bramkarzy, ciekawe, ciekawe
1
@Jakchcesz Niech zasłoni oczy
1
Jezus ten Rashford taki drewniany jest
1
Wychodzi na to że dobrze jest czasem być aż takim drewniakiem xD
1
Komiczny karny, co my Real Madryt? xDd
3
Spokojnie, jest Raphinia więc wygramy
0
@Colon Przewrotny dobór:
Tutaj Żar trochę jak nie Żar
Z kolei Vangelis jak Żar i co tu wybrać?
Vangelis wybieram mimo że Żara uwielbiam.
0
@Colon Nierówna walka.
Zappa
0
@Colon Mohavishnu bo jest bardziej zrytą banią wymyślone
0
@Colon @Safrani @kazbychu @JimMorrisonFCB
@Coutinho007
Pan Colon trafia w nasze gusta idealnie i ja również za Portishead.
Ale zapytam przewrotnie.
Oryginałka Portishead czy ten cover Johna Martyna?
Ja chyba wole Johna
Ja wole cover, vocal Johna lepiej mi robi.
6
@JimMorrisonFCB Nie znam twojej szwagierki ani sytuacji i być może tak było ale wybacz, dla mnie cała ta historia to jakieś bujdy na resorach.
1
Pentagon Pizza Index
Teoria że tuż przed różnymi akcjami wojskowymi USA następuje korelacja gdzie restauracje blisko Pentagonu typu fast food, np. pizzerie otrzymują nadspodziewanie wiele zamówień.
https://en.wikipedia.org/wiki/Pentagon_pizza_theory
Jest wiele przypadków gdzie ta korelacja nastąpiła jak np. inwazja USA na Panamę w 1983 lub bombardowanie Iranu przez USA w 2025.
Tu macie na żywo jeśli najdzie was kiedyś ochota na przewidywanie kiedy USA na kogoś najedzie:
https://www.pizzint.watch/
4
@fcbarcafan19 Co to za cosplayerzy?
3
@Slot Są dwa Tomasze Ćwiąkały.
Zły Tomek: Kibic Realu, chwali ich za wszystko, przymyka oko na sędziowanie pod nich.
Dobry Tomek: Kibic Barcelony, chwali nas za naszą wspaniałą grę, wytyka fatalne sędziowanie na naszą niekorzyść
Zamienić kluby miejscami w przypadku punktu widzenia kibica Realu.
1
@Zelazny_Mike Ważniejsze jest lotnictwo.
Rosja ma około 450-550 myśliwców.
NATO (tylko w samej Europie) ma około 1800-2000 myśliwców.
Nic po tych czołgach by nie zostało.
Jeśli chodzi o całkowity czas do "rozjechania" to nie będe zgadywał ale myśle że po trzech dniach Rosja mogłaby nie mieć już w ogóle lotnictwa poza może najdalszymi bazami na Uralu ani linii kolejowych do zaopatrzenia bo polegają tylko na kilku.
Materiał wideo na podobny temat od gościa od cyber security:
0
@Guess Niech powie że zdobędzie złotą piłkę
3
@Zoker Dlatego nie kupuje ale u rodziców zachowuje się jak bezdomny który chodzi po śmietnikach i zbiera co widzi xD
1
Japończycy mają przydatne litery w swoim alfabecie
ぷ 。
0
@Colon Wojenna gęba eliminuje starca.
1
@Sysia11 A tobie podoba się ten Pan?
https://i.dailymail.co.uk/i/pix/2015/02/04/2551652200000578-2939170-image-a-33_1423038919102.jpg
0
@Colon Wybór jak między tatą a mamą. A, niech będzie pójdę pod prąd - Overfloater, zagłosowane.