don'T.R.I.P.e
Dołączył/a: maj 2011
:)
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Niestety, pora ubrać się na własny pogrzeb.
0
Z ciekawości sprawdziłem sobie tzw. Doomsday Clock.
Wiecie że w tej chwili ten zegar jest najbliżej północy w historii?
Jest o wiele bliżej niż był nawet w środku kryzysu kubańskiego.
https://www.doomsdayclock.net/
W tej chwili pokazuje 85 sekund do 12.
Oczywiście można się spierać czy mają dobre kryteria ale w sumie chyba ma to sens. Wojna tu, wojna tam, wariat z atomówkami tu, wariat tam...
3
@Jakchcesz Śmiejesz się a Al Pacino i Robert De Niro tak właśnie napisali i teraz mają kilkuroczne dzieciaki.
0
@Laminedependencia A Arbeloa przeprosił już za to że zatrudnił Alonso?
10
Kojarzę nazwisko = debil.
2
Po prostu za słaby skład na LM.
16
Jeden gość zmienia się w ducha i mija 5 w budce telefonicznej a drugi nie trafia na wielką bramkę z 2 metrów ja pierdole.
0
@BorzyKrzys @esem91
Ma wszystko do wiatraka.
Jedni protestowali wobec firm paliwowych które lobbują rządy żeby nadal pchać petrobiznes a konsekwencją będzie to że nasze dzieci bądź wnuki będą żyły na planecie coraz bardziej niezdatnej do życia. Także oni też chcą normalnie żyć albo żeby potomkowie mogli. Mniejsza o to - chodzi mi o to że ich protest miał jakikolwiek sens z punktu widzenia nacisku na rząd bo żądali mocniejszego ograniczenia korzystania z paliw kopanych co jest wykonalne i... paradoksalnie gdyby ich posłuchać to teraz bylibyśmy w mniejszej dupie xD. Natomiast byli uważani przez szeroką opinie publiczną za szkodników którzy przeszkadzają w normalnym życiu i oszołomów.
Drudzy protestują wobec rządu który z podwyżką cen paliwa DOSŁOWNIE nie ma zupełnie nic wspólnego bo przypominam wam że to nie Irlandia ani Europa postanowiła zaatakować Iran na przypale. Tak, też chcą normalnie żyć, problem w tym że ich protest nie ma zupełnie sensu.
Trump w dupie to ma że rolnicy protestują w Irlandii, może nawet go to cieszy. Natomiast postrzegani są za "ludzi którzy chcą normalnie żyć" nawet jeśli blokują normalne życie ludziom (tak jak blokowali Ci od klimatu), blokują ambulansy (tak jak Ci od klimatu), blokują nawet rafinerię w Irlandii (tego akurat aktywiści nie robili) przez co ceny mogą być nawet jeszcze wyższe.
Powiedzcie mi skąd taka różnica w narracji? Bo dla mnie jest to oczywiste że zależy to od tego z jakiej politycznej strony ktoś jest. A to czy jeden czy drugi ma jakikolwiek sens albo jakie są skutki to zupełnie bez znaczenia.
30
Ten sędzia nie ma w ogóle konsekwencji w tym co gwiżdże.
1
Ja nie rozumiem Ferrana już.
To on umie grać czy nie umie ja pierd*le.
7
Z rozbawieniem ale też przerażeniem obserwuje jak odmienna jest narracja ludzi i mediów wobec w gruncie rzeczy dwóch takich samych wydarzeń:
- Gdy ekolodzy blokowali drogi ze względu na paliwo to nazywani byli szkodnikami i w ogóle to do paki z nimi
- Teraz gdy są protesty paliwowe w Irlandii i rolnicy/kierowcy ciężarówek blokują drogi to "Irlandia się budzi", "brawo", "policja nie ma prawa ich aresztować", "A wy polacy gdzie?" (w zamyśle że też powinni w polsce blokować drogi)
Czasem mam wrażenie że wpływ botów na zbiorową świadomość jest o wiele większy niż nam się nawet wydaje.
1
@wpwelement 1 różnica:
Redaktor trafiłby do bramki z kilku metrów a Ferran nie.
2 różnica:
Redaktor nie kosztował kilkudziesięciu milionów
3 różnica: Pensja Redaktora jest o wiele niższa
4 różnica:
Redaktor nigdy mnie nie wku*wił
5 różnica:
Redaktor jest dobry w tym co robi
1
@wyrek Dzięki za ciekawy film
0
@Katalonik97 Nie ogarną.
Bez Raphinii nie ma szans
0
@Kapitan hawk A dla rosyjskich patriotów co proponujesz?
0
@Laminedependencia Czy chodzi o to że Ferran nie umie trafić nawet słuchawkami do własnych uszu?
1
@Kosmici Dlaczego głupi?
Tylko pewnie będziesz miał kolejke na milion osób bo tam zawsze pełno
0
Funk to życie
https://music.
0
@mmaciass Ja Dembele nie znałem więc chyba się wtedy o tym nie wypowiadałem, co najwyżej wątpliwości budziło jak się zachował wobec Borussi.
Griezmana ja nie chciałem ale też chyba za dużo nie marudziłem po tak samo Suareza nie chciałem bo uważałem że gość ma coś z psychiką bo tych ugryzieniach i incydencie "rasistowskim" z Evrą bodajże no i jeszcze ten długi ban... Na szczęście udalo nam się że Luis się mega uspokoił i grał u nas bajkę.
Coutinho już nawet nie pamiętam ale pewnie byłem za bo w anglii grał wspaniale.
1
@majkiii Xavi seryjnie ogrywał mocny real
0
@Giwera Messi był tam jak za karę, Neymar po to żeby durnego szejka zrobić na kasę a Mbappe to w ogóle rzadko się chce.
1
@D10SLEO Jesteśmy do tego zdolni ale na boisku musieliby być wszyscy trzej muszkieterzy - Pedri, Yamal, Raphinia.
6
@Ignareks Za Bartomeu mieliśmy niebotyczną mamonę, co rok przebijaliśmy rekordowe zyski a mimo to wydatki na pensje cały czas oscylowały w granicach limitu.
Bayern nie jest jakimś klubem szejków z tego co się orientuje, po prostu bardzo dobrze zarządza kasą.
Gdyby Bartomeu nie kupił tych wszystkich kasztanów i nie śrubował pensji w kosmos każdemu zawodnikowi to nie wpadlibyśmy w tak potworny kryzys w Covidzie.
10
Miałem powiedzieć kontrowersyjnie ale w sumie chyba to nie jest kontrowersyjne
Myśle że gdyby Barcelona przez ostatnie 10 lat była zarządzana tak jak Bayern Monachium to byśmy mieli conajmniej ze 3 Ligi Mistrzów więcej.
1
@Ignareks Z mojej perspektywy to Real napewno awansuje.
0
@szonik94 Nie biorę udziału w hazardzie.
0
@Szmulek Nie, nie przesadzał, koledzy nie robili absolutnie nic żeby przedostać się do pozycji strzeleckiej, napastnicy nie istnieli.
0
@Barceloniarz987 Wystarczyłby topowy napastnik któremu mógłby asystować
0
@szonik94 Przejebiemy rewanż na 100%
5
Ale Yamal to jest przepiłkarz