don'T.R.I.P.e
Dołączył/a: maj 2011
:)
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co łączy Barcelone i Reprezentacje Polski?
Nie mają napastnika
Gola strzeli im nawet szóstoklasista
1
@Comentateiro Hmmm brzmi jak polska xD
1
Bez napastnika nic nie ugrasz, proste.
1
To sędzia z meczu polski sędziuje?
Głuchy, ślepy i głupi a do tego przekupiony?
1
@macio_944 A mogłeś być naszym insiderem
1
@ifoa Poproszę raz tyle banów dla Ciebie xD
5
@Comentateiro Prawda, Yamal się skończył, trzeba go sprzedać.
10
@PeRRy Kiedy ostatnio prezydent USA manipulował rynkami za pomocą twittera oraz groził wprost zbrodniami wojennymi w tym zaowalowanym wykorzystaniem bomb atomowych do anihilacji całego kraju?
3
@ifoa Co to jest "raz więcej", nigdy w życiu takiego czegoś nie słyszałem.
Wydaje mi się zatem że odpowiedź brzmi:
Jeśli korzystasz z "raz więcej" to automatycznie dwa razy więcej to 30.
W innym wypadku po co mówić raz więcej?
Mam dziesięć jabłek, daj mi raz więcej.
Masz (daję Ci nic)
Bez sensu kompletnie, oznacza to że ta opcja jest fałszywą alternatywą.
Zatem całe twoje pytanie jest pozbawione sensu bo odpowiedź rozumie się sama przez się mając jedyną słuszną odpowiedź.
Także ja zadam pytanie - kto jest na tyle poj*bany że mówić "raz więcej"?
3
@Kgorecki2500 Tam hamerykanie próbują wpływać na wyniki obecnie.
0
@RosjaninBut Bardzo ciekawe, dzięki za ten wpis
0
Czy Arbeloa wziął już winę na siebie za głupotę Trumpa?
0
@4drian0 Ale nostalgię odpaliłeś
1
Oficjalny hymn mundialu w USA słyszeli już?
xD
Ide już kupić to Chevy czy coś
4
Nie wiedziałem że Bitelsi nagrali dla @Luciano99 piosenkę o @jowita
1
@Zoker xD Faktycznie to też był dobry ancymon, z następnego Xaviego zmienił się w następny mem.
5
Kto pamięta Douglasa i to jak kiedyś kontuzjował się śpiąc w autobusie?
1
@norbi77 Prezydencja Trumpa pzypomina mi trochę moje partyjki w cywilizacji xD
0
@kamyk_23 To po co ze mną dyskutujesz jak nie chce Ci się żadnych szczegółów podać a ode mnie oczekujesz żebym takowe podawał.
Strata czasu ale nie mam nic do Ciebie więc pozdrawiam.
0
@Kinginiesta
Mnie najbardziej denerwuje że zrezygnował z najważniejszego stanowiska w polsce tj. podał się do dymisji po to żeby objąć stanowisko w radzie euroejskiej.
Ta sama historia co inni politycy w polsce którzy jak tylko nadarzy się okazją to znikają w Brukseli bez względu na to jakie stanowisko mieli w polsce bo tam płacą lepiej.
1
@kamyk_23 Uargumentowałem dlaczego są że powinien być na emeryturze.
Co do ucieczki to w jaki sposób skorzystała?
1
@Safrani Ze względu na stanowisko, ja jestem zdania że politycy powinni być jak najmłodsi, może nie w wieku 20 lat ale zaawansowany wiek powoduje że są oderwani od rzeczywistości bo nie nadążają za tym co się dzieje.
Są przecież różne zawody jak np. pilot gdzie jest limit wieku.
3
@kamyk_23 Ma 68 lat, w tym wieku już powinien być na emeryturze.
Poza tym dla mnie doszczętnie skompromitowany po 2014 roku gdy "zwiał" do Brukseli.
4
Dobrze że element nie robi żartów dzisiaj
1
@ranger3120 Po ile te kury?
51
@kamyk_23 Nie rozumiem jak można być zwolennikiem Tuska.
0
@July_6_BcN Czapki? Myślałem że kobiety są uczulone na czapki.
6
@macio_944 A Ty jesteś największym fanem Grzegorza Brauna
3
@Kgorecki2500 Hameryka to zajebisty kraj.
Z dnia na dzień po x latach pracy mogą Cie na zbity ryj wypierd*lić nawet bez dziękuje.
0
A było dobić dziadów, już ich mieliśmy