1

Dobić ich kurna jest dobry moment

0

@Colon Robert Johnson 1000000% kocham te wędrowne blusy.
Odrazu przypomniał mi się ten kawałek:

1

@Bykunn Moja ciotka pracuje jako przedszkolanka w małej wiosce i to co ona opowiada to sugeruje że teraz wszystkie dzieci są upośledzone kompletnie a rodzice nie robią nic poza karmieniem a nawet i tego czasem nie.

0

@Kgorecki2500 Tidal?

1

@MesQueUnClub_87 Właśnie to mnie kusi, w tej samej cenie co durny Szpotyfaj to mam YouTube rodzina premium plus music dla całej rodziny...
Brzmienie mam wrażenie że też jest nieco lepsze mimo że w teorii YouTube ma gorszy bitrate.

1

@Antimadridista_WR A masz port podczerwieni w telefonie?

0

@MirusAmisz Niestety nie mam jeszcze gramofonu.
Wzmacniacze też siedzą i czekają na recap... jak skończe remont domu i ustawie salon i głośniki xD
Chociaż na gramofonie to i tak nie wydolisz nie wiem ile, kilka/kilkanaście winyli maks bez bankrutowamia xD
Więc jakiś streaming będzie mi zawsze potrzebny

0

YouTube Music czy Spotify?
Ktoś korzystał z obu i ma jakieś przemyślenia?

4

@FcPortoFan1999 Zostaniemy też mistrzami polskiej polski dla polskich polaków.

0

@Fog_W_1899 To już od dawna.
Ciężko powiedzieć co było pierwsze jajko czy kura.
My przestaliśmy czytać to przestali wrzucać dobre artykuły.
Czy odwrotnie.

0

@draxidox Obejrzałem sukcesje.
A teraz oglądam drugi raz na żywo w postaci Trumpa.

0

@qbsonFCBarca Gdyby nie media to Kulesza w ogóle robiłby co by chciał i byłoby jeszcze gorzej.

0

Na mundialu znowu się ambasady odpalą?

0

@Faro Wayne Rooney skończył już dawno kariere a Anglia jedzie na mundial na pewno.

1

@Bykunn A potem że jednak jedzie

1

@MagFCB W Hameryce już to jest i nazywa się Flock AI.
Ludzie próbują z tym walczyć na zgromadzeniach rad miasta itp. ale chyba nie uda im się już tego zablokować.
A jeśli chodzi o UK to masz do tego jakieś źródło o co chodzi bo mnie to ciekawi?

1

@AssisMoreira Ale mi zadałeś kurna nostalgie na noc.

4

Ciekawie się ten mundial zapowiada.
Ciekawe czy istnieje taka drabinka/kombinacja że USA musiałoby grać z Iranem xD
Wiadomo żadna z tych drużyn raczej daleko nie zajdzie więc kłopot rozwiąże się sam w miarę szybko ale potencjał na solidny bigos organizacyjny jest.

1

@Mario96w Boli mnie to bo nadal ogrywam RDR2 i wolałbym kolejnych kombojów a nie to całe gta, jedno i to samo biegasz ludzikiem i kradniesz samochody.
Ja wole biegać ludzikiem i kraść konie.

2

@macio_944
Wielki Rockstar, za darmo pieniądze biorą, moje pieniądze z wypłaty.
Kur*y je*ane, i tak powiem
Bo mnie to boli.
I tak wam powiem.
Że połowę tych gier GTA to bym wyje*ał w piździec, i to GTA 6 bym wyje*ał.
Jestem bardzo wylewny.
GTA 6 za 3 miliardy dolarów? Po 8 latach pracy? I dalej nie wydane?
Oszukali mnie banda złodzieji amerykańskich, decydentów kur*a.

0

@macio_944 Jezus dobra niech się już uspokoją z tym pisaniem co ten Rockstar nie robi.
Podobno budżet GTA to pińcyt sto dziwińcyt bilionów baxów, nad grą pracują wszyskie istoty z obserwowalnego wszechświata włącznie z Chewbakką, developerzy własną krwią i potem chłodzą procesory na których kompilowany jest kod a do każdego pudełka ze specjalną edycją gry gracze otrzymają Ferrari oraz dwie panie lekkich obyczajów.

Niech to w końcu wydadzą to przestaną te durne newsy pisać.
W tej chwili jest to najbardziej przehajpowana gra w historii i nie ma takiej rzeczy którą oni by zrobili żeby zaspokoić te chore oczekiwania.
Zakładam że może być solidna ale dupy nie urwie. Przeczucie podpowiada mi nawet lekki flop.

W ogóle to wolałbym Red Dead Redemption 3 czy coś takiego, nowoczesne GTA jest dość nudne.

0

1/3 (33%) Facetów z pokolenia Z (tzw. Gen Z) uważa że żona powinna ZAWSZE słuchać męża.

Ankieta przeprowadzona przez King's College London w USA, UK, Indiach, Brazylii oraz Australii na 23,000 ankietowanych pokazuje że mężczyźni urodzeni pomiędzy 1997 a 2012 rokiem dwukrotnie częściej prezentują tradycjne/konserwatywne poglądy na małżeństwo niż tzw. "Baby Boomers".

Wychodzi na to że obecna młodzież jest bardziej boomerska niż boomersi xD

Są tam w sumie jeszcze bardziej poje*ane rzeczy jak np. 24% facetów uważa że kobieta nie powinna być niezależna czy samowystarczalna - w porównaniu do 12% boomersów.

Źródło:
https://www.kcl.ac.uk/news/almost-a-third-of-gen-z-men-agree-a-wife-should-obey-her-husband

1

@Comentateiro To że dla Ciebie trzecie miejsce na MŚ w 82 jest jak wczoraj to nie znaczy że nie można się cieszyć.

2

@Transu96 Bo żółwie mają cztery kolana, o tak.

0

@NeroTFP1 O fujjj, typowy pejsbukowy rak

0

@Kgorecki2500 Z tostera czyli urządzenia do którego wkładasz chleb wertykalnie i z którego on wyskakuje po określonym czasie?
Czy do opiekacza, zapiekacza, urządzenia ściskająco-podgrzewającego w każdym razie?
Zresztą... to nie urządzenie definiuje typ tylko produkt.
Koniec końców oba rodzaje są tostami ale różnią się znacząco.
W anglii, czyli kraju zjadaczy tostów, tost taki najnormalniejszy służy jak wehikuł dla różnorakich składników na nim umieszczanych.
Na przykład fasoli, dżemu, masła bądź pasty na bazie drożdży.

2

@macio_944 Byłoby śmiesznie jakby okazało się że to kompletny gniot.

0

@Kgorecki2500 To jest cheese toastie lub cheese on toast.
Tosty są z tostera.

1

@Chimera Poczekaj do meczu reprezentacji już nie daleko, wtedy na pewno nie będzie się nam nudzić.

2

@A4ron Myśle że śmieszniej byłoby gdyby przegrana dawała mistrza a wygrana spadek.
Jak w rzutkach, trzeba trafić idealnie tyle punktów xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?