don'T.R.I.P.e
Dołączył/a: maj 2011
:)
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobić ich kurna jest dobry moment
0
@Colon Robert Johnson 1000000% kocham te wędrowne blusy.
Odrazu przypomniał mi się ten kawałek:
1
@Bykunn Moja ciotka pracuje jako przedszkolanka w małej wiosce i to co ona opowiada to sugeruje że teraz wszystkie dzieci są upośledzone kompletnie a rodzice nie robią nic poza karmieniem a nawet i tego czasem nie.
0
@Kgorecki2500 Tidal?
1
@MesQueUnClub_87 Właśnie to mnie kusi, w tej samej cenie co durny Szpotyfaj to mam YouTube rodzina premium plus music dla całej rodziny...
Brzmienie mam wrażenie że też jest nieco lepsze mimo że w teorii YouTube ma gorszy bitrate.
1
@Antimadridista_WR A masz port podczerwieni w telefonie?
0
@MirusAmisz Niestety nie mam jeszcze gramofonu.
Wzmacniacze też siedzą i czekają na recap... jak skończe remont domu i ustawie salon i głośniki xD
Chociaż na gramofonie to i tak nie wydolisz nie wiem ile, kilka/kilkanaście winyli maks bez bankrutowamia xD
Więc jakiś streaming będzie mi zawsze potrzebny
0
YouTube Music czy Spotify?
Ktoś korzystał z obu i ma jakieś przemyślenia?
4
@FcPortoFan1999 Zostaniemy też mistrzami polskiej polski dla polskich polaków.
0
@Fog_W_1899 To już od dawna.
Ciężko powiedzieć co było pierwsze jajko czy kura.
My przestaliśmy czytać to przestali wrzucać dobre artykuły.
Czy odwrotnie.
0
@draxidox Obejrzałem sukcesje.
A teraz oglądam drugi raz na żywo w postaci Trumpa.
0
@qbsonFCBarca Gdyby nie media to Kulesza w ogóle robiłby co by chciał i byłoby jeszcze gorzej.
0
Na mundialu znowu się ambasady odpalą?
0
@Faro Wayne Rooney skończył już dawno kariere a Anglia jedzie na mundial na pewno.
1
@Bykunn A potem że jednak jedzie
1
@MagFCB W Hameryce już to jest i nazywa się Flock AI.
Ludzie próbują z tym walczyć na zgromadzeniach rad miasta itp. ale chyba nie uda im się już tego zablokować.
A jeśli chodzi o UK to masz do tego jakieś źródło o co chodzi bo mnie to ciekawi?
1
@AssisMoreira Ale mi zadałeś kurna nostalgie na noc.
4
Ciekawie się ten mundial zapowiada.
Ciekawe czy istnieje taka drabinka/kombinacja że USA musiałoby grać z Iranem xD
Wiadomo żadna z tych drużyn raczej daleko nie zajdzie więc kłopot rozwiąże się sam w miarę szybko ale potencjał na solidny bigos organizacyjny jest.
1
@Mario96w Boli mnie to bo nadal ogrywam RDR2 i wolałbym kolejnych kombojów a nie to całe gta, jedno i to samo biegasz ludzikiem i kradniesz samochody.
Ja wole biegać ludzikiem i kraść konie.
2
@macio_944
Wielki Rockstar, za darmo pieniądze biorą, moje pieniądze z wypłaty.
Kur*y je*ane, i tak powiem
Bo mnie to boli.
I tak wam powiem.
Że połowę tych gier GTA to bym wyje*ał w piździec, i to GTA 6 bym wyje*ał.
Jestem bardzo wylewny.
GTA 6 za 3 miliardy dolarów? Po 8 latach pracy? I dalej nie wydane?
Oszukali mnie banda złodzieji amerykańskich, decydentów kur*a.
0
@macio_944 Jezus dobra niech się już uspokoją z tym pisaniem co ten Rockstar nie robi.
Podobno budżet GTA to pińcyt sto dziwińcyt bilionów baxów, nad grą pracują wszyskie istoty z obserwowalnego wszechświata włącznie z Chewbakką, developerzy własną krwią i potem chłodzą procesory na których kompilowany jest kod a do każdego pudełka ze specjalną edycją gry gracze otrzymają Ferrari oraz dwie panie lekkich obyczajów.
Niech to w końcu wydadzą to przestaną te durne newsy pisać.
W tej chwili jest to najbardziej przehajpowana gra w historii i nie ma takiej rzeczy którą oni by zrobili żeby zaspokoić te chore oczekiwania.
Zakładam że może być solidna ale dupy nie urwie. Przeczucie podpowiada mi nawet lekki flop.
W ogóle to wolałbym Red Dead Redemption 3 czy coś takiego, nowoczesne GTA jest dość nudne.
0
1/3 (33%) Facetów z pokolenia Z (tzw. Gen Z) uważa że żona powinna ZAWSZE słuchać męża.
Ankieta przeprowadzona przez King's College London w USA, UK, Indiach, Brazylii oraz Australii na 23,000 ankietowanych pokazuje że mężczyźni urodzeni pomiędzy 1997 a 2012 rokiem dwukrotnie częściej prezentują tradycjne/konserwatywne poglądy na małżeństwo niż tzw. "Baby Boomers".
Wychodzi na to że obecna młodzież jest bardziej boomerska niż boomersi xD
Są tam w sumie jeszcze bardziej poje*ane rzeczy jak np. 24% facetów uważa że kobieta nie powinna być niezależna czy samowystarczalna - w porównaniu do 12% boomersów.
Źródło:
https://www.kcl.ac.uk/news/almost-a-third-of-gen-z-men-agree-a-wife-should-obey-her-husband
1
@Comentateiro To że dla Ciebie trzecie miejsce na MŚ w 82 jest jak wczoraj to nie znaczy że nie można się cieszyć.
2
@Transu96 Bo żółwie mają cztery kolana, o tak.
0
@NeroTFP1 O fujjj, typowy pejsbukowy rak
0
@Kgorecki2500 Z tostera czyli urządzenia do którego wkładasz chleb wertykalnie i z którego on wyskakuje po określonym czasie?
Czy do opiekacza, zapiekacza, urządzenia ściskająco-podgrzewającego w każdym razie?
Zresztą... to nie urządzenie definiuje typ tylko produkt.
Koniec końców oba rodzaje są tostami ale różnią się znacząco.
W anglii, czyli kraju zjadaczy tostów, tost taki najnormalniejszy służy jak wehikuł dla różnorakich składników na nim umieszczanych.
Na przykład fasoli, dżemu, masła bądź pasty na bazie drożdży.
2
@macio_944 Byłoby śmiesznie jakby okazało się że to kompletny gniot.
0
@Kgorecki2500 To jest cheese toastie lub cheese on toast.
Tosty są z tostera.
1
@Chimera Poczekaj do meczu reprezentacji już nie daleko, wtedy na pewno nie będzie się nam nudzić.
2
@A4ron Myśle że śmieszniej byłoby gdyby przegrana dawała mistrza a wygrana spadek.
Jak w rzutkach, trzeba trafić idealnie tyle punktów xD