13 godzin temu
0
@Litman tak myślałem, albo że gramy piątym składem
14 godzin temu
@Litman Belgia taka teraz mocna czy co się tam dzieje?
24 czerwca 2026, 11:03
Koniec małżeństwa
24 czerwca 2026, 11:02
@torondirn właśnie to miałem napisać
23 czerwca 2026, 21:14
30
W takim razie proszę złożyć skargę na siebie za negocjowanie z Alvarezem kiedy był zawodnikiem City
23 czerwca 2026, 21:13
@derus ale on nie ma roli jak Ronaldinho na boisku
23 czerwca 2026, 17:51
6
Podobno Alemany szaleje na punkcie Ferrana :>
23 czerwca 2026, 16:38
2
@MessiForeverTheBest a gdzie on ci dalej pójdzie jak już ma 26 lat. Chyba jak do arabów by chciał później odejść, ale to raczej bez problemu jak sypną kasą
23 czerwca 2026, 15:10
Tego się chyba nie spodziewali
23 czerwca 2026, 15:09
@Hindus gość będzie kosztował prawie tyle samo + jest kotem w worku
23 czerwca 2026, 12:20
Nie dziwię się że chce odejść
23 czerwca 2026, 11:33
Marca chyba na siłę dopisała białych
23 czerwca 2026, 08:19
1
Czyli jednak tamten dziennikarz głupot nie mówił jak niektórzy pisali
22 czerwca 2026, 22:48
Chyba niejasności kto jest najlepszym piłkarzem w historii rozwiązane.
22 czerwca 2026, 20:11
4
Jak wino. Im starszy tym lepszy
22 czerwca 2026, 17:43
12
Dziwne że Oyarzabal nie grał jeszcze w lepszym klubie. Od kilku lat nie schodzi z pewnego poziomu.
22 czerwca 2026, 17:20
17:19 i bez aktualizacji, czekamy do zakończenia meczu Argentyny :D
22 czerwca 2026, 14:43
13
Problemy finansowe? To ile on miesięcznie zarabia, 2500zl? :D
22 czerwca 2026, 13:46
Komentarz usunięty przez użytkownika
22 czerwca 2026, 13:45
Koniec mundialu dla Schlottebercka. Prawdopodobnie zerwał więzadło w lewej kostce
22 czerwca 2026, 13:41
@mekston to tez, ale to że szejk przejmie klub nie znaczy że masz zagwarantowane sukcesy
22 czerwca 2026, 13:18
@bartulek98 Malaga w sezonie 12/13 doszła aż do 1/4 finału LM, gdzie odpadli z BVB. A niewiele brakowało aby grali dalej
22 czerwca 2026, 11:55
Jak naprawdę chce do nas trafić to trafi
21 czerwca 2026, 18:26
@casabarca później wejdzie z ławki i strzeli
21 czerwca 2026, 18:24
No i po co szukać daleko. Zamiast brać Oyarzabala
21 czerwca 2026, 15:13
@Nazio_87 podobno edycja kolekcjonerska ma kosztować $200. Ale to nieoficjalna informacja
20 czerwca 2026, 21:33
@Kgorecki2500 w końcu zrozumieli że nigdy tego nie powinni dostać
20 czerwca 2026, 19:21
Kuźwa zapachniało mi czasami Koemana
20 czerwca 2026, 19:18
@Faro La Liga już nie takich potworów zjadła
3
B. Brobbey - dzięki Koeman
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@Litman tak myślałem, albo że gramy piątym składem
0
@Litman Belgia taka teraz mocna czy co się tam dzieje?
0
Koniec małżeństwa
0
@torondirn właśnie to miałem napisać
30
W takim razie proszę złożyć skargę na siebie za negocjowanie z Alvarezem kiedy był zawodnikiem City
0
@derus ale on nie ma roli jak Ronaldinho na boisku
6
Podobno Alemany szaleje na punkcie Ferrana :>
2
@MessiForeverTheBest a gdzie on ci dalej pójdzie jak już ma 26 lat. Chyba jak do arabów by chciał później odejść, ale to raczej bez problemu jak sypną kasą
2
Tego się chyba nie spodziewali
0
@Hindus gość będzie kosztował prawie tyle samo + jest kotem w worku
0
Nie dziwię się że chce odejść
2
Marca chyba na siłę dopisała białych
1
Czyli jednak tamten dziennikarz głupot nie mówił jak niektórzy pisali
1
Chyba niejasności kto jest najlepszym piłkarzem w historii rozwiązane.
4
Jak wino. Im starszy tym lepszy
12
Dziwne że Oyarzabal nie grał jeszcze w lepszym klubie. Od kilku lat nie schodzi z pewnego poziomu.
2
17:19 i bez aktualizacji, czekamy do zakończenia meczu Argentyny :D
13
Problemy finansowe? To ile on miesięcznie zarabia, 2500zl? :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Koniec mundialu dla Schlottebercka. Prawdopodobnie zerwał więzadło w lewej kostce
0
@mekston to tez, ale to że szejk przejmie klub nie znaczy że masz zagwarantowane sukcesy
2
@bartulek98 Malaga w sezonie 12/13 doszła aż do 1/4 finału LM, gdzie odpadli z BVB. A niewiele brakowało aby grali dalej
1
Jak naprawdę chce do nas trafić to trafi
0
@casabarca później wejdzie z ławki i strzeli
0
No i po co szukać daleko. Zamiast brać Oyarzabala
0
@Nazio_87 podobno edycja kolekcjonerska ma kosztować $200. Ale to nieoficjalna informacja
1
@Kgorecki2500 w końcu zrozumieli że nigdy tego nie powinni dostać
0
Kuźwa zapachniało mi czasami Koemana
1
@Faro La Liga już nie takich potworów zjadła
3
B. Brobbey - dzięki Koeman