0

@Litman tak myślałem, albo że gramy piątym składem

0

@Litman Belgia taka teraz mocna czy co się tam dzieje?

0

Koniec małżeństwa

0

@torondirn właśnie to miałem napisać

30

W takim razie proszę złożyć skargę na siebie za negocjowanie z Alvarezem kiedy był zawodnikiem City

0

@derus ale on nie ma roli jak Ronaldinho na boisku

6

Podobno Alemany szaleje na punkcie Ferrana :>

2

@MessiForeverTheBest a gdzie on ci dalej pójdzie jak już ma 26 lat. Chyba jak do arabów by chciał później odejść, ale to raczej bez problemu jak sypną kasą

2

Tego się chyba nie spodziewali

0

@Hindus gość będzie kosztował prawie tyle samo + jest kotem w worku

0

Nie dziwię się że chce odejść

2

Marca chyba na siłę dopisała białych

1

Czyli jednak tamten dziennikarz głupot nie mówił jak niektórzy pisali

1

Chyba niejasności kto jest najlepszym piłkarzem w historii rozwiązane.

4

Jak wino. Im starszy tym lepszy

12

Dziwne że Oyarzabal nie grał jeszcze w lepszym klubie. Od kilku lat nie schodzi z pewnego poziomu.

2

17:19 i bez aktualizacji, czekamy do zakończenia meczu Argentyny :D

13

Problemy finansowe? To ile on miesięcznie zarabia, 2500zl? :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Koniec mundialu dla Schlottebercka. Prawdopodobnie zerwał więzadło w lewej kostce

0

@mekston to tez, ale to że szejk przejmie klub nie znaczy że masz zagwarantowane sukcesy

2

@bartulek98 Malaga w sezonie 12/13 doszła aż do 1/4 finału LM, gdzie odpadli z BVB. A niewiele brakowało aby grali dalej

1

Jak naprawdę chce do nas trafić to trafi

0

@casabarca później wejdzie z ławki i strzeli

0

No i po co szukać daleko. Zamiast brać Oyarzabala

0

@Nazio_87 podobno edycja kolekcjonerska ma kosztować $200. Ale to nieoficjalna informacja

1

@Kgorecki2500 w końcu zrozumieli że nigdy tego nie powinni dostać

0

Kuźwa zapachniało mi czasami Koemana

1

@Faro La Liga już nie takich potworów zjadła

3

B. Brobbey - dzięki Koeman

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?