Niestety to nie są czasy gdzie Davida Ville kupiło się za 40 baniek i wiedziałeś że masz top zawodnika. Kluby zarabiają dużo więcej to i piłkarze kosztują więcej. Alvarez w Barcelonie będzie miał kilkanaście razy więcej sytuacji bramkowych niż w Atletico więc i liczby będą dużo lepsze.
Biliśmy Madryt jak chcieliśmy. Co to będzie dopiero teraz z taką paką, jeszcze jak Alvareza się uda. Niesamowita siła rażenia. Jeśli Flick to ułoży, a o to jestem spokojny to za kilka lat będziemy mieli co wspominać jak teraz wspominany MSN, MVP.
W ataku przyda się żeby było trochę ciaśniej. Teraz jest tak dużo meczy w sezonie że nie da się grać jak kiedyś szczupłą kadrą. Jeden wypada, to drugi go zastąpi.
@Laku chłopie teraz w ciągu sezonu masz tak dużą ilość spotkań, że potrzebujesz więcej top zawodników i bez problemu będzie się dało to jakoś podzielić.
@tarantino10 ja nie wiem jak to Flick zamierza ułożyć. Teraz jest tak dużo meczy w sezonie że musisz mieć więcej klasowych zawodników i myślę że można to tak podzielić, żeby każdy był zadowolony.
1
@JoeBlack to zawsze można wziąć Muriquiego z Mallorca za grosze. I będzie wchodził kiedy będzie potrzebny. Jak kiedyś Joselu w realu.
0
Normalnie jak kiedyś z Neymarem kiedy Barca i real złożyli oferty i czekaliśmy co wybierze.
2
@JoeBlack właśnie że Barcelona nie potrzebuje typowej 9
4
Niestety to nie są czasy gdzie Davida Ville kupiło się za 40 baniek i wiedziałeś że masz top zawodnika. Kluby zarabiają dużo więcej to i piłkarze kosztują więcej. Alvarez w Barcelonie będzie miał kilkanaście razy więcej sytuacji bramkowych niż w Atletico więc i liczby będą dużo lepsze.
0
Dawać tego pająka!!
15
@MesQueUnClub_87 ja to samo. Piłkarz stworzony żeby grać u Flicka
0
Do Arabów, może jakiś grosz wpadnie
3
@pienaar kiedy ostatnio Barcelona szalała na rynku? Dosyć dawno temu przez tą posrana zasadę 1:1. Więc oszczędzili dużo kapusty
0
@FcPortoFan1999 Zjawińskim mocno interesuje się Wisła Kraków
0
@Cule1234 koło południa to czytałem, gość odgrzewa kotleta
0
Korzysta ktoś z was może z wtyczki fanfilm na kodi? Od jakiegoś czasu też wam przestało działać?
12
Innej opcji nie widze
9
@directedbyfcb oni myślą że Barcelona nie zarabia tylko codziennie traci i długi rosną :D
19
Biliśmy Madryt jak chcieliśmy. Co to będzie dopiero teraz z taką paką, jeszcze jak Alvareza się uda. Niesamowita siła rażenia. Jeśli Flick to ułoży, a o to jestem spokojny to za kilka lat będziemy mieli co wspominać jak teraz wspominany MSN, MVP.
3
Jeszcze Alvarez
2
@Lionel_Messi10 10 razy na dzień to samo piszą
11
W ataku przyda się żeby było trochę ciaśniej. Teraz jest tak dużo meczy w sezonie że nie da się grać jak kiedyś szczupłą kadrą. Jeden wypada, to drugi go zastąpi.
0
@Tomaszekkkkk jeszcze poprawić grę w obronie i maszyna
1
@espan96 jest dobry, ale nie każdych
0
Mamy 28 maj a czuje się jakby były ostatnie dni okienka transferowego i działanie pod presją :D
0
@Proxi nie no nie zarabiamy przecież w ogóle, tylko wydajemy
58
Przecież jak to wypali to będziemy mieć ofensywę "jeśli oni strzela 4 to my 12". O ile Flick to ułoży, ale o to się nie martwię
4
@Norbiidolyamal Lewy odciążył budżet kontraktem + mamy kogo sprzedawać
0
Jeśli to prawda to pewnie będą z dwie duże sprzedaże u nas
1
Za darmo to uczciwa cena
0
@maikeru chyba że chodzi o to że Laporcie głos zabrało
15
To fajnie zabrał głos xD
0
W rozliczeniu za Gordona pewnie dali jeszcze mecz o Puchar Gampera :D
1
@Laku chłopie teraz w ciągu sezonu masz tak dużą ilość spotkań, że potrzebujesz więcej top zawodników i bez problemu będzie się dało to jakoś podzielić.
1
@tarantino10 ja nie wiem jak to Flick zamierza ułożyć. Teraz jest tak dużo meczy w sezonie że musisz mieć więcej klasowych zawodników i myślę że można to tak podzielić, żeby każdy był zadowolony.