1

@JoeBlack to zawsze można wziąć Muriquiego z Mallorca za grosze. I będzie wchodził kiedy będzie potrzebny. Jak kiedyś Joselu w realu.

0

Normalnie jak kiedyś z Neymarem kiedy Barca i real złożyli oferty i czekaliśmy co wybierze.

2

@JoeBlack właśnie że Barcelona nie potrzebuje typowej 9

4

Niestety to nie są czasy gdzie Davida Ville kupiło się za 40 baniek i wiedziałeś że masz top zawodnika. Kluby zarabiają dużo więcej to i piłkarze kosztują więcej. Alvarez w Barcelonie będzie miał kilkanaście razy więcej sytuacji bramkowych niż w Atletico więc i liczby będą dużo lepsze.

0

Dawać tego pająka!!

15

@MesQueUnClub_87 ja to samo. Piłkarz stworzony żeby grać u Flicka

0

Do Arabów, może jakiś grosz wpadnie

3

@pienaar kiedy ostatnio Barcelona szalała na rynku? Dosyć dawno temu przez tą posrana zasadę 1:1. Więc oszczędzili dużo kapusty

0

@FcPortoFan1999 Zjawińskim mocno interesuje się Wisła Kraków

0

@Cule1234 koło południa to czytałem, gość odgrzewa kotleta

0

Korzysta ktoś z was może z wtyczki fanfilm na kodi? Od jakiegoś czasu też wam przestało działać?

12



Innej opcji nie widze

9

@directedbyfcb oni myślą że Barcelona nie zarabia tylko codziennie traci i długi rosną :D

19

Biliśmy Madryt jak chcieliśmy. Co to będzie dopiero teraz z taką paką, jeszcze jak Alvareza się uda. Niesamowita siła rażenia. Jeśli Flick to ułoży, a o to jestem spokojny to za kilka lat będziemy mieli co wspominać jak teraz wspominany MSN, MVP.

3



Jeszcze Alvarez

2

@Lionel_Messi10 10 razy na dzień to samo piszą

11

W ataku przyda się żeby było trochę ciaśniej. Teraz jest tak dużo meczy w sezonie że nie da się grać jak kiedyś szczupłą kadrą. Jeden wypada, to drugi go zastąpi.

0

@Tomaszekkkkk jeszcze poprawić grę w obronie i maszyna

1

@espan96 jest dobry, ale nie każdych

0

Mamy 28 maj a czuje się jakby były ostatnie dni okienka transferowego i działanie pod presją :D

0

@Proxi nie no nie zarabiamy przecież w ogóle, tylko wydajemy

58

Przecież jak to wypali to będziemy mieć ofensywę "jeśli oni strzela 4 to my 12". O ile Flick to ułoży, ale o to się nie martwię

4

@Norbiidolyamal Lewy odciążył budżet kontraktem + mamy kogo sprzedawać

0

Jeśli to prawda to pewnie będą z dwie duże sprzedaże u nas

1

Za darmo to uczciwa cena

0

@maikeru chyba że chodzi o to że Laporcie głos zabrało

15

To fajnie zabrał głos xD

0

W rozliczeniu za Gordona pewnie dali jeszcze mecz o Puchar Gampera :D

1

@Laku chłopie teraz w ciągu sezonu masz tak dużą ilość spotkań, że potrzebujesz więcej top zawodników i bez problemu będzie się dało to jakoś podzielić.

1

@tarantino10 ja nie wiem jak to Flick zamierza ułożyć. Teraz jest tak dużo meczy w sezonie że musisz mieć więcej klasowych zawodników i myślę że można to tak podzielić, żeby każdy był zadowolony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?