3



Rumunia

4

Ja mu się nie podoba, to niech nie ogląda. Proste

1

@Colon przypomniał mi się Ronaldo jak machał rękami że koledzy nie robili pressingu :D

1

@LAMC_10 ostatnie 5 zł xD no risk no party haha

8



Hala madrid

1

@okomistrza bo już po ptokach

1

@Rupert_Haubica teraz zrobi dźwignie prezydentowi Atletico

6

To u nich też panuje optymizm? :D

3



Retro

1



Debiutanci na mundialu

2

On w premier league? Przecież go tam zdeptaja. Przy każdym kontakcie szuka karnego w Hiszpanii, co dopiero w premier league

8

Brawo Wisła Kraków!! W końcu

1



Tak było

28



Xabi odejdź

7



Mówiłem że zmieniają dyscypline

9

Jutro będą pisać że to wina negreiry i powinien być rzut karny dla realu madryt

2

Może już wiedzą że została im tylko kariera w fame mma

7

Do skutku Hansi!! Aż wygramy LM. A może dwa razy z rzędu?

2

@aspr1me problem w tym że żaden z takich trenerów nie chce go w swojej drużynie.

2

@Salchent ważne że sędzia dojeżdża

9

Je... szejków! Tylko piłka nożna. Mam nadzieję że Arsenal sprawi niespodziankę i wygra LM i Lige. Byli tyle razy blisko ligi i przegrany finał lm. Należy im się.

5

Co za pech... Dwa lata z rzędu mogliśmy grać w finale LM z psg

0

@Derean jakość dobra. Ale nie mogę znieść tego ich opóźnienia prawie minutę na tv... Na tablecie/pc około 30sekund

4

W przyszłym sezonie może panowie z męskiej sekcji piłki nożnej w końcu wezmą przykład z innych sekcji.

1

Czerwona kartka dla Koke w 20 minucie. Do 90 minuty wynik 0-0, a w 97 minucie doliczonego Arsenal strzela z karnego :)

3

Jednego buca mniej

17

Lepiej niech się nie śpieszy. Jak się człowiek śpieszy, to się kur... diabeł cieszy

2



Xavi na ratunek Chelsea xD

6

Galacticos V2 xD

0

@VamoSBarca88 Galacticos V2 mówili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?