Je... szejków! Tylko piłka nożna. Mam nadzieję że Arsenal sprawi niespodziankę i wygra LM i Lige. Byli tyle razy blisko ligi i przegrany finał lm. Należy im się.
🚨🎖| Xavi has been now ruled out as an option by Chelsea to become their next manager. The Barcelona legend was said to be OPEN to the move after the English club made a formative approach. [@JacobsBen] #fcblive 🔴 https://t.co/ixJHiCbVI8">pic.twitter.com/ixJHiCbVI8
3
Rumunia
4
Ja mu się nie podoba, to niech nie ogląda. Proste
1
@Colon przypomniał mi się Ronaldo jak machał rękami że koledzy nie robili pressingu :D
1
@LAMC_10 ostatnie 5 zł xD no risk no party haha
8
Hala madrid
1
@okomistrza bo już po ptokach
1
@Rupert_Haubica teraz zrobi dźwignie prezydentowi Atletico
6
To u nich też panuje optymizm? :D
3
Retro
1
Debiutanci na mundialu
2
On w premier league? Przecież go tam zdeptaja. Przy każdym kontakcie szuka karnego w Hiszpanii, co dopiero w premier league
8
Brawo Wisła Kraków!! W końcu
1
Tak było
28
Xabi odejdź
7
Mówiłem że zmieniają dyscypline
9
Jutro będą pisać że to wina negreiry i powinien być rzut karny dla realu madryt
2
Może już wiedzą że została im tylko kariera w fame mma
7
Do skutku Hansi!! Aż wygramy LM. A może dwa razy z rzędu?
2
@aspr1me problem w tym że żaden z takich trenerów nie chce go w swojej drużynie.
2
@Salchent ważne że sędzia dojeżdża
9
Je... szejków! Tylko piłka nożna. Mam nadzieję że Arsenal sprawi niespodziankę i wygra LM i Lige. Byli tyle razy blisko ligi i przegrany finał lm. Należy im się.
5
Co za pech... Dwa lata z rzędu mogliśmy grać w finale LM z psg
0
@Derean jakość dobra. Ale nie mogę znieść tego ich opóźnienia prawie minutę na tv... Na tablecie/pc około 30sekund
4
W przyszłym sezonie może panowie z męskiej sekcji piłki nożnej w końcu wezmą przykład z innych sekcji.
1
Czerwona kartka dla Koke w 20 minucie. Do 90 minuty wynik 0-0, a w 97 minucie doliczonego Arsenal strzela z karnego :)
3
Jednego buca mniej
17
Lepiej niech się nie śpieszy. Jak się człowiek śpieszy, to się kur... diabeł cieszy
2
Xavi na ratunek Chelsea xD
6
Galacticos V2 xD
0
@VamoSBarca88 Galacticos V2 mówili