0

@19xavi93 jak złodziejowi patrzy na ręce więcej osób, to mniejsze ryzyko że ukradnie xD

0



Tylko teraz pytanie, jeśli to oni by do nas wtedy trafili, czy graliby na takim samym poziomie jak teraz w swoich klubach?

4



Przecież tego się nie będzie dało oglądać

1

@19xavi93 nie no to niech siedzą dalej z założonymi rękami, a na nas niech robią dalej wałki

2

Miód dla oczu :)

0

@DAM1ANOo dokładnie to samo zauważyłem.

4

To chyba koniec kariery w madrycie Camavingi xD

11

Za chwilę tej LM nikt nie będzie oglądał. Bo robią takie wałki i to z VARem że głowa boli.

6

Robią z Bayernem to co z nami w LM

7

Można mówić dużo o skuteczności, ale nawet bez niej gdyby sędzia poprowadził jeden i drugi mecz tak jak należy. I tak byśmy awansowali.

6

Mam nadzieję że dostaną wpie... Od Arsenalu i przegrają puchar króla z Sociedad

1

@siael dokładnie tak. A błędy sędziowskie w pierwszym meczu też miały na to wpływ.

1

Można??? Można panie Ferran!!!

0

Jaaaaazdunia z nimi!!!

0



Czas rozwalić autobus

8

Ta morda koke powinna oglądać dzisiejszy mecz z trybun.

0

@kejdzi mam to samo. W tamtym sezonie taki spokój zawsze kończył się dobrze :)

2

Gdyby były jakieś wyzwiska, dużo wulgaryzmów, rasizm to rozumiem. Ale co w tym dziwnego że nie lubi się przeciwnej drużyny? Oni mają dużo więcej do roboty z innymi rzeczami w La Liga, a zajmują się byle gównem za przeproszeniem.

3

Nie bo nie. To są ich podstawy

0

@Andrzej_Majonez 3 razy Trubina nie zrobi

0



Trochę to słabo wygląda. Wiem że wygrywali* LM, ale tylu zawodników co tam się przewinęło przez te lata to chyba niezbyt dobra statystyka.

4

Ehh już myślałem że zdarzył się cud medycyny

11

⚽️ 27' Lamine Yamal
⚽️ 44' Julian Alvarez
⚽️ 62' Marcus Rashford
⚽️ 94' Joan Garcia
⚽️ 119' Ferran Torres

Albo tak

17

Co to ma być za komunikat? Amatorzy potrafią napisać to lepiej

0

@JanuszKorwinMikke jakbyś Ty miał taką obronę to też byś kombinował

2



Przyznawać się. Który miał w głowie taki scenariusz? :D

10

Pomijając fakt że Koke w ogóle w tym meczu nie powinno być.

1

@AmigoBlancos no udało Ci się :D

5

Luis Suarez Cie pozdrawia

3



Jutro chyba obaj w podstawie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?