A później przyjdzie co do czego to Font powie "dzięki za pamięć, ale nie mamy tyle pieniędzy". A w wywiadach będzie mówił że próbowali i zagwarantowali sobie pierwokup, ale nie mogli wyrównać oferty xD
Polskie kluby powinny brać przykład z Bodo. Naprawdę świetnie ogląda się ich grę. Jak widać nie trzeba wydawać milionów żeby mieć świetny, zgrany zespół który może walczyć w LM.
0
@RoberDzik a Newcastle boi się Araujo :D
1
@Andrzej_Majonez co masz zrobić później, zrób to teraz, w później zrób to jeszcze raz
0
@RoberDzik jak nabiega jak dalej leży poza boiskiem z skurczami
38
Przecież to jest ewidentny rzut karny dla realu madryt
3
@Witektoziomal taki jest plan B
0
@davidek1997 chu.. z kuponem, lepiej będzie smakować jakby City ich ograło w 10 i awansowało
0
@aiven do Arabów pójdzie pewnie
14
Jutro trzeba zagrać jak w rewanżu z Atletico
0
@aiven okienko malutkimi krokami coraz bliżej to czego się spodziewasz
0
Flick to geniusz
7
Jak to prawda, toż to promocja w tych czasach
8
Brawo Flick. W końcu Yamalitto odpocznie
5
Odrazu mi się przypominała ta piosenka (tylko brakuje trzeciego)
0
@Dankho94isback miałem na myśli to, że zawsze jak włącze ich mecz to albo strzelą bramkę, albo szukają karniaka
0
Ale mam szczęście. Dosłownie włączyłem mecz białych i już szukali karnego xD
2
@bartoszek żeby tylko Araujo znów skurczy nie dostał jak będzie wracał do obrony
3
Może lepiej żeby zaczęli pudłować na treningach, a w meczach niech strzelają bramki
7
Mam nadzieję że wrócił do nas na dłużej, nie na miesiąc czy dwa.
2
@lukaszbrk w pierwszej połowie zabrakło skuteczności
24
Do 50-tki powinien być w szatni :D
9
Sprzedać i wziąć Grimaldo, a Xavi Espart na zmiane
0
@MesQueUnClub_87 chyba że Juventus wróci po niego
0
@Elvisek jak zarezerwował miejsca w restauracji, to raczej nie on gotuje
2
Ci chcą u siebie, Ci u siebie czyli rozegrają w Brazylii
4
"Poza tym jest to było niemożliwe" xD
1
A później przyjdzie co do czego to Font powie "dzięki za pamięć, ale nie mamy tyle pieniędzy". A w wywiadach będzie mówił że próbowali i zagwarantowali sobie pierwokup, ale nie mogli wyrównać oferty xD
3
City wygląda jakby zatruli się starym bigosem
0
Polskie kluby powinny brać przykład z Bodo. Naprawdę świetnie ogląda się ich grę. Jak widać nie trzeba wydawać milionów żeby mieć świetny, zgrany zespół który może walczyć w LM.
19
Ale teraz takiego El Guaje bym zobaczył u Flicka w składzie
0
@Hindus Angielska pogoda :D