0

@RoberDzik a Newcastle boi się Araujo :D

1

@Andrzej_Majonez co masz zrobić później, zrób to teraz, w później zrób to jeszcze raz

0

@RoberDzik jak nabiega jak dalej leży poza boiskiem z skurczami

38

Przecież to jest ewidentny rzut karny dla realu madryt

3

@Witektoziomal taki jest plan B

0

@davidek1997 chu.. z kuponem, lepiej będzie smakować jakby City ich ograło w 10 i awansowało

0

@aiven do Arabów pójdzie pewnie

14

Jutro trzeba zagrać jak w rewanżu z Atletico

0

@aiven okienko malutkimi krokami coraz bliżej to czego się spodziewasz

0

Flick to geniusz

7

Jak to prawda, toż to promocja w tych czasach

8

Brawo Flick. W końcu Yamalitto odpocznie

5

Odrazu mi się przypominała ta piosenka (tylko brakuje trzeciego)


0

@Dankho94isback miałem na myśli to, że zawsze jak włącze ich mecz to albo strzelą bramkę, albo szukają karniaka

0

Ale mam szczęście. Dosłownie włączyłem mecz białych i już szukali karnego xD

2

@bartoszek żeby tylko Araujo znów skurczy nie dostał jak będzie wracał do obrony

3

Może lepiej żeby zaczęli pudłować na treningach, a w meczach niech strzelają bramki

7

Mam nadzieję że wrócił do nas na dłużej, nie na miesiąc czy dwa.

2

@lukaszbrk w pierwszej połowie zabrakło skuteczności

24

Do 50-tki powinien być w szatni :D

9

Sprzedać i wziąć Grimaldo, a Xavi Espart na zmiane

0

@MesQueUnClub_87 chyba że Juventus wróci po niego

0

@Elvisek jak zarezerwował miejsca w restauracji, to raczej nie on gotuje

2

Ci chcą u siebie, Ci u siebie czyli rozegrają w Brazylii

4

"Poza tym jest to było niemożliwe" xD

1

A później przyjdzie co do czego to Font powie "dzięki za pamięć, ale nie mamy tyle pieniędzy". A w wywiadach będzie mówił że próbowali i zagwarantowali sobie pierwokup, ale nie mogli wyrównać oferty xD

3

City wygląda jakby zatruli się starym bigosem

0

Polskie kluby powinny brać przykład z Bodo. Naprawdę świetnie ogląda się ich grę. Jak widać nie trzeba wydawać milionów żeby mieć świetny, zgrany zespół który może walczyć w LM.

19



Ale teraz takiego El Guaje bym zobaczył u Flicka w składzie

0

@Hindus Angielska pogoda :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?