4

Aż zapisze sobie tego newsa i zacytuję w letnim okienku transferowym

2

Być może przestań już pierdo...

0

@kamiVeB plusy są takie że chłopaki przynajmniej trochę oddychną po wczorajszym meczu

5



Nostalgia

1

Fajnie się tobą grało w FIFA 11 i z Drogbą na boku obrony

2

@AmigoBlancos będzie mógł wymieniać się taktyką z Simeone

1

@Rifek ekipe totalnych poje... XD

24

Jak wszyscy to wszyscy!! Mimo odpadnięcia to był piękny mecz, świetny doping i widowisko!

15

Mówiłem że trzeba mu dać czas żeby doszedł do formy fizycznej i nie ma co patrzeć na pierwsze mecze, a wtedy spokojnie będzie mógł grać w podstawie. Nawet przy zdrowym Balde spokojnie może grać Cancelo.

2

@KrychaFCB wybory się skończą i nie będą ich wpuszczać, chyba nie są takimi idiotami żeby to zrobić jeśli mogli poczuć tą atmosferę w wczorajszym meczu. W dodatku sami piłkarze są z nimi.

1

@redman83 jest taki w La Masii, ma bodajże 14 lat i strzela bramki jak poje...

1

Mógł dodać zdjęcie jak stoi obok arbitra w pierwszym meczu

35

Szczerze mówiąc mimo że zdobywa te bramki regularnie, poziomem nigdy nie zbliżył się do Messiego czy Ronaldo.

28

Żadna strata i tak gówno ostatnio grał. Może odpoczynek dobrze mu zrobi. Cancelo w obecnej formie da rade.

2

Taką Barce chce się oglądać!! Brawa za walke. A w finale mam nadzieję że atletico dostanie bramkę na 2-1 w doliczonym czasie :)

8

@heniusss chyba tylko idiota miałby wątpliwości, albo musiałby kibicować białym

0

Jakbyśmy mieli tylko klasową 9...

2

Niech ich rozpier... Z 5-0 i zamkną mordy

4

@Aequlibre właśnie też tego nie rozumiem, głupia powtórka meczu to dowód

6

@Marusek nie, żeby mu wcześniej wyznaczały linie spalonego

0

Oho komuś się dupa pali

0

@malypuzon wczoraj nie, ale w większości meczy niestety tak jest

0

@Frimpong przypomniały mi się czasy Van der Sara

4

Ocena 10 jak na dyche przystało

13

Jasne że możemy, nawet 5. O ile Lewandowski i Ferran zaczną trafiać do siatki a nie obok bramki.

0

@MajkiYB od tego kto będzie pracował zależy też styl gry Barcelony

0

@LukaszFan średnia mamy, nawet dwie. Ale średnia to za mało bo nie zawsze jest w formie :)

0

@Pakomessi nowy/stary ulubieniec Flicka

0

Boje się myśleć ile mielibyśmy strzelonych bramek gdybyśmy mieli topową 9...

1

Yamal dziś pierwszy hattrick? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?