Mówiłem że trzeba mu dać czas żeby doszedł do formy fizycznej i nie ma co patrzeć na pierwsze mecze, a wtedy spokojnie będzie mógł grać w podstawie. Nawet przy zdrowym Balde spokojnie może grać Cancelo.
@KrychaFCB wybory się skończą i nie będą ich wpuszczać, chyba nie są takimi idiotami żeby to zrobić jeśli mogli poczuć tą atmosferę w wczorajszym meczu. W dodatku sami piłkarze są z nimi.
4
Aż zapisze sobie tego newsa i zacytuję w letnim okienku transferowym
2
Być może przestań już pierdo...
0
@kamiVeB plusy są takie że chłopaki przynajmniej trochę oddychną po wczorajszym meczu
5
Nostalgia
1
Fajnie się tobą grało w FIFA 11 i z Drogbą na boku obrony
2
@AmigoBlancos będzie mógł wymieniać się taktyką z Simeone
1
@Rifek ekipe totalnych poje... XD
24
Jak wszyscy to wszyscy!! Mimo odpadnięcia to był piękny mecz, świetny doping i widowisko!
15
Mówiłem że trzeba mu dać czas żeby doszedł do formy fizycznej i nie ma co patrzeć na pierwsze mecze, a wtedy spokojnie będzie mógł grać w podstawie. Nawet przy zdrowym Balde spokojnie może grać Cancelo.
2
@KrychaFCB wybory się skończą i nie będą ich wpuszczać, chyba nie są takimi idiotami żeby to zrobić jeśli mogli poczuć tą atmosferę w wczorajszym meczu. W dodatku sami piłkarze są z nimi.
1
@redman83 jest taki w La Masii, ma bodajże 14 lat i strzela bramki jak poje...
1
Mógł dodać zdjęcie jak stoi obok arbitra w pierwszym meczu
35
Szczerze mówiąc mimo że zdobywa te bramki regularnie, poziomem nigdy nie zbliżył się do Messiego czy Ronaldo.
28
Żadna strata i tak gówno ostatnio grał. Może odpoczynek dobrze mu zrobi. Cancelo w obecnej formie da rade.
2
Taką Barce chce się oglądać!! Brawa za walke. A w finale mam nadzieję że atletico dostanie bramkę na 2-1 w doliczonym czasie :)
8
@heniusss chyba tylko idiota miałby wątpliwości, albo musiałby kibicować białym
0
Jakbyśmy mieli tylko klasową 9...
2
Niech ich rozpier... Z 5-0 i zamkną mordy
4
@Aequlibre właśnie też tego nie rozumiem, głupia powtórka meczu to dowód
6
@Marusek nie, żeby mu wcześniej wyznaczały linie spalonego
0
Oho komuś się dupa pali
0
@malypuzon wczoraj nie, ale w większości meczy niestety tak jest
0
@Frimpong przypomniały mi się czasy Van der Sara
4
Ocena 10 jak na dyche przystało
13
Jasne że możemy, nawet 5. O ile Lewandowski i Ferran zaczną trafiać do siatki a nie obok bramki.
0
@MajkiYB od tego kto będzie pracował zależy też styl gry Barcelony
0
@LukaszFan średnia mamy, nawet dwie. Ale średnia to za mało bo nie zawsze jest w formie :)
0
@Pakomessi nowy/stary ulubieniec Flicka
0
Boje się myśleć ile mielibyśmy strzelonych bramek gdybyśmy mieli topową 9...
1
Yamal dziś pierwszy hattrick? :)