3

City wygląda jakby zatruli się starym bigosem

0

Polskie kluby powinny brać przykład z Bodo. Naprawdę świetnie ogląda się ich grę. Jak widać nie trzeba wydawać milionów żeby mieć świetny, zgrany zespół który może walczyć w LM.

19



Ale teraz takiego El Guaje bym zobaczył u Flicka w składzie

0

@Hindus Angielska pogoda :D

1

Czyli tak jak mówiłem, klasyczne męczenie buły w pierwszym meczu. W rewanżu liczę na taki mecz jak z Atletico (3:0).

1

W końcu Araujo ma szansę coś udowodnić.

0

@MirusAmisz oby tak było

0

@MirusAmisz myślę że Messi może spać spokojnie

1

@Bernard777 matko bosko xD

1

Mam nadzieję że w pierwszym meczu pokażą dobra grę, a nie skończy się 1-1 lub 2-1 dla Newcastle i będziemy musieli oczekiwać dobrej gry w rewanżu.

5

Finalnie odejście Messiego wyszło na dobre. Nauczyliśmy się grać jak drużyna, a nie uzależnieni od formy jednego zawodnika. W dodatku pojawiły się nowe gwiazdy w zespole. Messi to legenda Barcelony, ale swoje najlepsze lata ma już za sobą.

11

Oby Pedri nie zapomniał różdżki

0

@GeneralXavi szczęście sprzyja lepszym

7



Dopiero 18 lat. Przed nami jeszcze dużo takich bramek!

1

@kamillek88

0

@FCB24 dokładnie, sami motaja się w swoich słowach.

1

@Kamiloza91 Juventusu lepiej nie tykać w tym sezonie xD

27

Ładnie ich na varze wydoili

0

Nie ma lepszego sposobu na świętowanie 124 lat historii niż z pseudotrenerem na ławce

1

@ElD00pa bo on atakuje pod maską rm tv. Po każdym wygranym meczu Barcy pierd... o Negreirze

0

@Kapitan9 można gdzieś oglądać ich mecze? Jestem ciekaw jak będzie się rozwijał

0

Penalti a favor del Real Madrid

2

Cud. Pierwszy raz jak oglądam mecz białych to tracą gola xD

1

@EzioAuditoreDF i czerwona kartka dla Monaco. Klasyk

0

Ajay Tavares już grał coś?

0

@Meskalina dla mnie to wygląda zbyt symbolicznie:D

3



Oto on

4

Penalti a favor del Athletic Bilbao

2

Celta dzisiaj powinna wpier... białym za puchar króla

3

15 tysięcy euro to oni mogą nakładać na 3 ligowe zespoły. Co ta kara zmieni? Gdyby to było może 15 milionów to klub zrobiłby wszystko żeby to się nie powtórzyło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?