Polskie kluby powinny brać przykład z Bodo. Naprawdę świetnie ogląda się ich grę. Jak widać nie trzeba wydawać milionów żeby mieć świetny, zgrany zespół który może walczyć w LM.
Finalnie odejście Messiego wyszło na dobre. Nauczyliśmy się grać jak drużyna, a nie uzależnieni od formy jednego zawodnika. W dodatku pojawiły się nowe gwiazdy w zespole. Messi to legenda Barcelony, ale swoje najlepsze lata ma już za sobą.
15 tysięcy euro to oni mogą nakładać na 3 ligowe zespoły. Co ta kara zmieni? Gdyby to było może 15 milionów to klub zrobiłby wszystko żeby to się nie powtórzyło.
3
City wygląda jakby zatruli się starym bigosem
0
Polskie kluby powinny brać przykład z Bodo. Naprawdę świetnie ogląda się ich grę. Jak widać nie trzeba wydawać milionów żeby mieć świetny, zgrany zespół który może walczyć w LM.
19
Ale teraz takiego El Guaje bym zobaczył u Flicka w składzie
0
@Hindus Angielska pogoda :D
1
Czyli tak jak mówiłem, klasyczne męczenie buły w pierwszym meczu. W rewanżu liczę na taki mecz jak z Atletico (3:0).
1
W końcu Araujo ma szansę coś udowodnić.
0
@MirusAmisz oby tak było
0
@MirusAmisz myślę że Messi może spać spokojnie
1
@Bernard777 matko bosko xD
1
Mam nadzieję że w pierwszym meczu pokażą dobra grę, a nie skończy się 1-1 lub 2-1 dla Newcastle i będziemy musieli oczekiwać dobrej gry w rewanżu.
5
Finalnie odejście Messiego wyszło na dobre. Nauczyliśmy się grać jak drużyna, a nie uzależnieni od formy jednego zawodnika. W dodatku pojawiły się nowe gwiazdy w zespole. Messi to legenda Barcelony, ale swoje najlepsze lata ma już za sobą.
11
Oby Pedri nie zapomniał różdżki
0
@GeneralXavi szczęście sprzyja lepszym
7
Dopiero 18 lat. Przed nami jeszcze dużo takich bramek!
1
@kamillek88
0
@FCB24 dokładnie, sami motaja się w swoich słowach.
1
@Kamiloza91 Juventusu lepiej nie tykać w tym sezonie xD
27
Ładnie ich na varze wydoili
0
Nie ma lepszego sposobu na świętowanie 124 lat historii niż z pseudotrenerem na ławce
1
@ElD00pa bo on atakuje pod maską rm tv. Po każdym wygranym meczu Barcy pierd... o Negreirze
0
@Kapitan9 można gdzieś oglądać ich mecze? Jestem ciekaw jak będzie się rozwijał
0
Penalti a favor del Real Madrid
2
Cud. Pierwszy raz jak oglądam mecz białych to tracą gola xD
1
@EzioAuditoreDF i czerwona kartka dla Monaco. Klasyk
0
Ajay Tavares już grał coś?
0
@Meskalina dla mnie to wygląda zbyt symbolicznie:D
3
Oto on
4
Penalti a favor del Athletic Bilbao
2
Celta dzisiaj powinna wpier... białym za puchar króla
3
15 tysięcy euro to oni mogą nakładać na 3 ligowe zespoły. Co ta kara zmieni? Gdyby to było może 15 milionów to klub zrobiłby wszystko żeby to się nie powtórzyło.