6



Siwiutko

6



Rodrygo

0

Bastoni - Cubarsi *_*

0

Jeśli tak, to oby nie musiał już robić pielgrzymki do Izraela

12

Tak jak kiedyś Perez pomylił numery konta bankowego

3



Nowa aktualizacja Janosika na plus

1



Marny klub

0

@Aequlibre jedyne co tu było bardzo dobre to te stroje nawet

0

@Dankho94isback nie mam później czasu, ugotujesz mi? :D

17



Aż mi obiad zaczęło cofać

0

10 lat temu może tak

46

Jak nie za duże pieniądze to 3x tak. Rozegrał raptem kilka meczy i wniósł 100% więcej niż Balde od początku sezonu.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

"...uważany był za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników." Za każdym razem to słyszę jak pisze się o jakimś młodziku z La Masii

1

@Eto'o9 R10 że Bernal siadł na Casado

0

@sebasarna w PL nie ma transmisji chyba, też szukałem

4

Kolejny dobry przykład że bramkarz też wygrywa mecze.

0

Chelsea chyba w meczu z nami wyczerpała wszystkie siły na cały sezon

0

Kounde Araujo (pamiętam jak Xavi mówił że zrobi z nich najlepszą parę stoperów na świecie) i Balde sprzedać. Kupić Bastoniego, prawego obrońcę no i pokombinować coś z 9

0

Arbeloa faktycznie mam już sprany mózg

1

Ta strona to taka Choroszcz. Żyją w własnej bajce

0

Ferran + dopłata i dwa problemy z głowy

1

Pięknie śpiewają na lechu w Krakowie :)

0

Chyba grzałkę rozgrzewał :D

1

Prezenty to oni dostali od nas dwa w pierwszej połowie

0

Jakby nie te bramki w prezencie i wykorzystane kilka sytuacji to byłoby 10 do jaja

4

Mam nadzieję że top forma właśnie miała dopiero teraz nadejść :)

0

@AmigoBlancos obstawiam że na bramkę Lewandowskiego jeszcze lepszy kurs?

0

@RoberDzik a Newcastle boi się Araujo :D

1

@Andrzej_Majonez co masz zrobić później, zrób to teraz, w później zrób to jeszcze raz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?