3 w nocy, zaspany Pietuszewski wraca z kibla, jest tak zaspany że zamiast do swojego pokoju, wchodzi do pokoju Turbo Grosika i widzi to: https://t.co/3ngmnx5EVN">pic.twitter.com/3ngmnx5EVN
Kounde Araujo (pamiętam jak Xavi mówił że zrobi z nich najlepszą parę stoperów na świecie) i Balde sprzedać. Kupić Bastoniego, prawego obrońcę no i pokombinować coś z 9
6
Siwiutko
6
Rodrygo
0
Bastoni - Cubarsi *_*
0
Jeśli tak, to oby nie musiał już robić pielgrzymki do Izraela
12
Tak jak kiedyś Perez pomylił numery konta bankowego
3
Nowa aktualizacja Janosika na plus
1
Marny klub
0
@Aequlibre jedyne co tu było bardzo dobre to te stroje nawet
0
@Dankho94isback nie mam później czasu, ugotujesz mi? :D
17
Aż mi obiad zaczęło cofać
0
10 lat temu może tak
46
Jak nie za duże pieniądze to 3x tak. Rozegrał raptem kilka meczy i wniósł 100% więcej niż Balde od początku sezonu.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
18
"...uważany był za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników." Za każdym razem to słyszę jak pisze się o jakimś młodziku z La Masii
1
@Eto'o9 R10 że Bernal siadł na Casado
0
@sebasarna w PL nie ma transmisji chyba, też szukałem
4
Kolejny dobry przykład że bramkarz też wygrywa mecze.
0
Chelsea chyba w meczu z nami wyczerpała wszystkie siły na cały sezon
0
Kounde Araujo (pamiętam jak Xavi mówił że zrobi z nich najlepszą parę stoperów na świecie) i Balde sprzedać. Kupić Bastoniego, prawego obrońcę no i pokombinować coś z 9
0
Arbeloa faktycznie mam już sprany mózg
1
Ta strona to taka Choroszcz. Żyją w własnej bajce
0
Ferran + dopłata i dwa problemy z głowy
1
Pięknie śpiewają na lechu w Krakowie :)
0
Chyba grzałkę rozgrzewał :D
1
Prezenty to oni dostali od nas dwa w pierwszej połowie
0
Jakby nie te bramki w prezencie i wykorzystane kilka sytuacji to byłoby 10 do jaja
4
Mam nadzieję że top forma właśnie miała dopiero teraz nadejść :)
0
@AmigoBlancos obstawiam że na bramkę Lewandowskiego jeszcze lepszy kurs?
0
@RoberDzik a Newcastle boi się Araujo :D
1
@Andrzej_Majonez co masz zrobić później, zrób to teraz, w później zrób to jeszcze raz