Mina Owsiaka, gdy dowiedział się, że ktoś zebrał sto baniek na cel charytatywny, nie biorąc z tego nic na willę, jacht i samochód. https://t.co/ZSA1Ek8slE">pic.twitter.com/ZSA1Ek8slE
🚨 OFFICIAL: Gianluca Prestianni has been given a 6 games ban by UEFA, partly suspensional for ‘homophobic insults’. https://t.co/v26DWEtEDI">pic.twitter.com/v26DWEtEDI
Someone made a four full hours compilation of Madrid's refereeing robberies in the Champions League 🤣 https://t.co/kVxtTloN33">pic.twitter.com/kVxtTloN33
1
Owsiak
9
Pedri zabrał mu po prostu argumenty
0
Kto jest drugim komentatorem? Któryś raz go słyszę i jest nudny jak flaki w oleju
0
@APTAPT na szczęście disneya chyba mam :). Dzięki
0
@APTAPT jest na Polskim kanale transmisja? Tvp Sport?
2
Podobno 6 meczy w LM + UEFA chce żeby nie mógł zagrać na mundialu.
0
@michaleu coś mi to przypomniało
1
Jak kocha to poczeka
0
Dembele miał aż tyle meczy?? Myślałem że z 60 max
3
Źle nie myśli, pytanie kto i czy wie że trzeba obrońcę. Coś czuję że będą większe sprzedaże u nas w tym okienku
0
@wawrzyn1 tylko o kolumbijskie peso
2
https://x.com/i/status/2047363231061364947
Maylna
1
@KibicBarcy84 albo będą słyszeć o nim wszyscy
1
@Andi18 Bellingham to samo. Tylko ostatnio kontuzje uniemożliwiały mu pokazanie jakim bucem jest
3
Tak czy siak stadion będzie zapełniony.
3
@RobertNieLewandowski może to też kwestia tego że w końcu trzeba było zacząć ere bez Messiego?
5
Chyba przez dłuuuugi czas nikt tego nie zrobi. Mimo że teraz jest więcej meczów i rozgrywek niż wtedy kiedy Messi ustanowił rekord.
1
Vitinha
1
Czy według Pana, Muriqi mógłby być dobra opcją dla Barcelony? Podobnie jak jeszcze nie tak dawno Joselu dla Realu Madryt?
1
Trochę się pomyliłem. Nie o taki karny chodziło. Ale nie ważne, ważne że Sociedad wygrał!
https://www.fcbarca.com/134879-real-sociedad-pokonuje-atletico-i-zdobywa-puchar-krola,dyskusja-16787513.html#comment-16787513
0
Całkiem niezły piłkarz gdyby nie te kontuzje.
15
Słychać wycie? Znakomicie :D
Gratulacje dla Sociedad!!
2
Myślałem że pod warunkiem jak Barcelona nadal będzie opłacać pensje xD
0
@karci0 to wycisz i włącz danza kuduro
1
https://www.fcbarca.com/134879-final-pucharu-krola-znamy-sklady,dyskusja-16787513.html#comment-16787513
Haha prawie się udało
2
Mam nadzieję że w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry Sociedad strzeli zwycięską bramkę z kontrowersyjnego rzutu karnego.
0
@Azazel_Pazuzu 4 godziny zapewnionych emocji
4
Jakby ktoś nie miał dzisiaj filmu na wieczór to łapcie ;)
2
@BORO_12 zdaje się że jego agent po którymś meczu mówił że Barcelona się z nim kontaktowała?
9
Coś mi się wydaje że odejdzie razem z Lewym. Szkoda, taki gość w szatni to skarb.