1



Do nas w takim razie na pewno nie trafi.

2



Serio tak powiedział? Czy kolejny jakiś fake

0

Sytuacji było prawie tyle ile w rewanżu z Newcastle (7:2), a ile z tego wykorzystalismy? I to graliśmy bez Raphinhi

0

@FcPortoFan1999 No Pietuszewski no party

4



Może z de jongiem Pedri będzie grał bardziej ofensywnie

2

O jeden za dużo

11

Żeby nam tylko w odpowiedzi Marciniaka na rewanż nie dali

8



Jak dobrze pamiętam podobna sytuacja była w którymś meczu Aston Villi i też sędzia gwizdnął

4

Lewy może byłby dobry w roli Larssona. Tutaj trzeba klasowej 9 na lata żeby akcje które robi Yamal po prostu się nie marnowały.

3

Szkoda mi telefonu bo bym przypier... w to jego zdjęcie

2

@Chudini123 oczywiście że jest do zrobienia. My w tym meczu mogliśmy strzelić co najmniej 2/3 bramki jak nic. Niestety jak zawsze, brak skuteczności.

9

@Krystiansigma2734 Autobusy nie są dla nas już problemem. Oglądałeś wczoraj mecz, nawet grając w 10 ile mieliśmy sytuacji? Wystarczy tylko wykorzystać i trochę sprytu w ataku

2

@Martwica wygrywać też

8

To jest śmiech na sali żeby mieć tyle sytuacji i dominować Atletico nawet w 10 i nic nie strzelić. Mam wrażenie że brak topowego napastnika psuje tylko statystyki strzelonych goli.

0

@greedo do Monachium z amunicją dum dum. Zajebiście skuteczna

0

@654321 żółtą kartkę miał temu go zdjął

2

Fajnie że Koke już dwa razy powinien wylecieć z boiska

0

Jak nikt znów nie wypadnie to niedługo w końcu możemy mieć full dostępną kadre (poza Christensenem).

1

Nasi to zawsze mają jakieś niespodzianki z rana przed meczami

1

Pięknie byłoby zrobić z nimi to co oni z nami w pierwszym meczu pucharu króla. A w rewanżu grać bezczelnie :)

3

Sędzia widzę dziś kartki rozdaje w jedną stronę

3

"Vinícius Junior upadł na linii pola karnego" czyli klasyka jak w każdym meczu

0



Tutaj ktoś fajnie im odpowiedział :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@RC28 Gavi - człowiek od zadań specjalnych:D

2

Pierwszy mecz trzeba zagrać koniecznie jak w rewanżu pucharu króla z nimi!! Będzie ciężko bez Raphinhi ale czas wyrównać w końcu z nimi rachunki w LM

24



Prawdziwa nostalgia xD

2

Jak był spóźniony skoro pierwsze wybił piłkę a zawodnik Atletico podstawił nogę? Chyba że miał na myśli że to jego piłkarz był spóźniony ;)

2

Ma rację bo tam obrona broni nawet w ataku

21

"W pierwszej połowie graliśmy wielki mecz" o którym meczu on mówi? Czy ja oglądałem coś innego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?