Luis Enrique🗣️: «El FC Barcelona no perdió porque fuera el equipo inferior, sino porque el arbitraje decidió ser la estrella del partido.» https://t.co/aXXAskJ5io">pic.twitter.com/aXXAskJ5io
🚨🎖| 𝐁𝐑𝐄𝐀𝐊𝐈𝐍𝐆: The plan is to START the Frenkie - Pedri duo next week against Atléti in thr second leg. [@ffpolo] #fcblive ⭐ https://t.co/j2QHwNmn1c">pic.twitter.com/j2QHwNmn1c
@Krystiansigma2734 Autobusy nie są dla nas już problemem. Oglądałeś wczoraj mecz, nawet grając w 10 ile mieliśmy sytuacji? Wystarczy tylko wykorzystać i trochę sprytu w ataku
To jest śmiech na sali żeby mieć tyle sytuacji i dominować Atletico nawet w 10 i nic nie strzelić. Mam wrażenie że brak topowego napastnika psuje tylko statystyki strzelonych goli.
1
Do nas w takim razie na pewno nie trafi.
2
Serio tak powiedział? Czy kolejny jakiś fake
0
Sytuacji było prawie tyle ile w rewanżu z Newcastle (7:2), a ile z tego wykorzystalismy? I to graliśmy bez Raphinhi
0
@FcPortoFan1999 No Pietuszewski no party
4
Może z de jongiem Pedri będzie grał bardziej ofensywnie
2
O jeden za dużo
11
Żeby nam tylko w odpowiedzi Marciniaka na rewanż nie dali
8
Jak dobrze pamiętam podobna sytuacja była w którymś meczu Aston Villi i też sędzia gwizdnął
4
Lewy może byłby dobry w roli Larssona. Tutaj trzeba klasowej 9 na lata żeby akcje które robi Yamal po prostu się nie marnowały.
3
Szkoda mi telefonu bo bym przypier... w to jego zdjęcie
2
@Chudini123 oczywiście że jest do zrobienia. My w tym meczu mogliśmy strzelić co najmniej 2/3 bramki jak nic. Niestety jak zawsze, brak skuteczności.
9
@Krystiansigma2734 Autobusy nie są dla nas już problemem. Oglądałeś wczoraj mecz, nawet grając w 10 ile mieliśmy sytuacji? Wystarczy tylko wykorzystać i trochę sprytu w ataku
2
@Martwica wygrywać też
8
To jest śmiech na sali żeby mieć tyle sytuacji i dominować Atletico nawet w 10 i nic nie strzelić. Mam wrażenie że brak topowego napastnika psuje tylko statystyki strzelonych goli.
0
@greedo do Monachium z amunicją dum dum. Zajebiście skuteczna
0
@654321 żółtą kartkę miał temu go zdjął
2
Fajnie że Koke już dwa razy powinien wylecieć z boiska
0
Jak nikt znów nie wypadnie to niedługo w końcu możemy mieć full dostępną kadre (poza Christensenem).
1
Nasi to zawsze mają jakieś niespodzianki z rana przed meczami
1
Pięknie byłoby zrobić z nimi to co oni z nami w pierwszym meczu pucharu króla. A w rewanżu grać bezczelnie :)
3
Sędzia widzę dziś kartki rozdaje w jedną stronę
3
"Vinícius Junior upadł na linii pola karnego" czyli klasyka jak w każdym meczu
0
Tutaj ktoś fajnie im odpowiedział :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RC28 Gavi - człowiek od zadań specjalnych:D
2
Pierwszy mecz trzeba zagrać koniecznie jak w rewanżu pucharu króla z nimi!! Będzie ciężko bez Raphinhi ale czas wyrównać w końcu z nimi rachunki w LM
24
Prawdziwa nostalgia xD
2
Jak był spóźniony skoro pierwsze wybił piłkę a zawodnik Atletico podstawił nogę? Chyba że miał na myśli że to jego piłkarz był spóźniony ;)
2
Ma rację bo tam obrona broni nawet w ataku
21
"W pierwszej połowie graliśmy wielki mecz" o którym meczu on mówi? Czy ja oglądałem coś innego?