2

Panie na United to się nie stawia

1



Jutro to będzie tak

1

@Aequlibre dlatego dali im do pomocy sędziego :D

6



Liczbowo wyszło na dobre. Chociaż z drugiej strony nie wiadomo jakie miałby liczby gdyby grał u nas.

9



O swoich błędach zapominają

3

Niech gra nawet sam Simeone. Jutro czas pokazać im miejsce w szeregu!!

7

Drugie dwa dołoży Lewy po wejściu w 70 minucie

1

O to może i Gavi bez żółtej jutro

2

@LeoMessiiBarcaPepa jakby była skuteczność to nie musielibyśmy my gonić tylko oni (nawet jak graliśmy w 10)

0

@PatrykBarca wiem, ale może ktoś coś poleci zamiast pakować się do byle pierwszego

0

Gdzie w Barcelonie można obejrzeć jutrzejszy mecz jakiś fajny pub?

1

Czyli będzie podjęta próba ratowania białych.

1

Kuźwa jak niewiele brakuje i w końcu doczekamy kompletnej kadry.

2

Dziś kolejny jego słaby mecz. Zmieniony w przerwie. Nowa moda na wymuszenie transferu? :D

1

Araujo trochę jak nie w swoim żywiole:D

0

Wszedł jak w masło

4



Fakty

6

penalty a favor del atletico

0

@paquito88 nie warto brać przykładu z idiotów

20

Teraz taki sam wynik z Atletico!

0

Ferran szykowany na remontade

0

Nie wierzę. Ferran i to jeszcze z różnego xD

0

@Cules69 żeby zamknąć szybko mecz i wpuścić zmienników

1

Haha a nie mówiłem wczoraj że będzie grzany negreira

0

Już widzę jutrzejsze gazety madryckie że negreira był na varze i dawał info do głównego

4



Chłopaki zagrają na 105% i będzie powtórka. Z tym że rewanż na wyjeździe ;)

1



Do nas w takim razie na pewno nie trafi.

2



Serio tak powiedział? Czy kolejny jakiś fake

0

Sytuacji było prawie tyle ile w rewanżu z Newcastle (7:2), a ile z tego wykorzystalismy? I to graliśmy bez Raphinhi

0

@FcPortoFan1999 No Pietuszewski no party

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?