As President of Real Madrid, Florentino Perez has never won LALIGA in back-to-back seasons 😱
Joan Laporta has done it multiple times — including one run of three consecutive titles and three separate back-to-back wins 🤯 https://t.co/76W57bD1FU">pic.twitter.com/76W57bD1FU
Luis Enrique🗣️: «El FC Barcelona no perdió porque fuera el equipo inferior, sino porque el arbitraje decidió ser la estrella del partido.» https://t.co/aXXAskJ5io">pic.twitter.com/aXXAskJ5io
2
Panie na United to się nie stawia
1
Jutro to będzie tak
1
@Aequlibre dlatego dali im do pomocy sędziego :D
6
Liczbowo wyszło na dobre. Chociaż z drugiej strony nie wiadomo jakie miałby liczby gdyby grał u nas.
9
O swoich błędach zapominają
3
Niech gra nawet sam Simeone. Jutro czas pokazać im miejsce w szeregu!!
7
Drugie dwa dołoży Lewy po wejściu w 70 minucie
1
O to może i Gavi bez żółtej jutro
2
@LeoMessiiBarcaPepa jakby była skuteczność to nie musielibyśmy my gonić tylko oni (nawet jak graliśmy w 10)
0
@PatrykBarca wiem, ale może ktoś coś poleci zamiast pakować się do byle pierwszego
0
Gdzie w Barcelonie można obejrzeć jutrzejszy mecz jakiś fajny pub?
1
Czyli będzie podjęta próba ratowania białych.
1
Kuźwa jak niewiele brakuje i w końcu doczekamy kompletnej kadry.
2
Dziś kolejny jego słaby mecz. Zmieniony w przerwie. Nowa moda na wymuszenie transferu? :D
1
Araujo trochę jak nie w swoim żywiole:D
0
Wszedł jak w masło
4
Fakty
6
penalty a favor del atletico
0
@paquito88 nie warto brać przykładu z idiotów
20
Teraz taki sam wynik z Atletico!
0
Ferran szykowany na remontade
0
Nie wierzę. Ferran i to jeszcze z różnego xD
0
@Cules69 żeby zamknąć szybko mecz i wpuścić zmienników
1
Haha a nie mówiłem wczoraj że będzie grzany negreira
0
Już widzę jutrzejsze gazety madryckie że negreira był na varze i dawał info do głównego
4
Chłopaki zagrają na 105% i będzie powtórka. Z tym że rewanż na wyjeździe ;)
1
Do nas w takim razie na pewno nie trafi.
2
Serio tak powiedział? Czy kolejny jakiś fake
0
Sytuacji było prawie tyle ile w rewanżu z Newcastle (7:2), a ile z tego wykorzystalismy? I to graliśmy bez Raphinhi
0
@FcPortoFan1999 No Pietuszewski no party