11 czerwca 2009, 19:33
0
damianpsv to tylko twoje słowa , oczywiście życze z całego serca żeby sie nam spełniły :)
11 czerwca 2009, 19:31
no tak fantastyczna tylko zeby sie spełniła :)
11 czerwca 2009, 19:27
KTO ZE MNA ZALOZY SERWIS O BLAUGRANIE :] :)))? pisac gg 7009609 ;]
11 czerwca 2009, 19:24
No to news prawie nieaktualny , Prawdopodobnie ibra przejdzie do barcelony niżej jego wypowiedz i info o tym wszystko wskazuje na to ze tak : W tłumie doniesień i wypowiedzi o rzekomej wyprowadzce Zlatana Ibrahimovicia z Interu pojawiła się wypowiedź samego Szweda. Zlatan stwierdził krótko, że wie już, w jakiej koszulce będzie występował w przyszłym sezonie, jednak nie ujawnił jej barw. Wiem, gdzie zagram, ale zachowuję to dla siebie - powiedział Ibrahimović dla szwedzkiej telewizji. - Dobrze się z tym czuję.
11 czerwca 2009, 19:22
Hmm..... myśle ze Ribery przejdzie do barcy , chociaż będzie trudno pewnie ten zasrany perez znowu sie wepchnie tym swoim tłustym dupskiem w parade barcy.....!VeB^^
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
damianpsv to tylko twoje słowa , oczywiście życze z całego serca żeby sie nam spełniły :)
0
no tak fantastyczna tylko zeby sie spełniła :)
0
KTO ZE MNA ZALOZY SERWIS O BLAUGRANIE :] :)))? pisac gg 7009609 ;]
0
No to news prawie nieaktualny , Prawdopodobnie ibra przejdzie do barcelony niżej jego wypowiedz i info o tym wszystko wskazuje na to ze tak :
W tłumie doniesień i wypowiedzi o rzekomej wyprowadzce Zlatana Ibrahimovicia z Interu pojawiła się wypowiedź samego Szweda.
Zlatan stwierdził krótko, że wie już, w jakiej koszulce będzie występował w przyszłym sezonie, jednak nie ujawnił jej barw.
Wiem, gdzie zagram, ale zachowuję to dla siebie - powiedział Ibrahimović dla szwedzkiej telewizji. - Dobrze się z tym czuję.
0
Hmm..... myśle ze Ribery przejdzie do barcy , chociaż będzie trudno pewnie ten zasrany perez znowu sie wepchnie tym swoim tłustym dupskiem w parade barcy.....!VeB^^