0

w rewanzu wygramy rowniez :)

0

elegancko !!! juz myslalem ze bedzie tylko c +

0

dokładnie też stawiam 3:0 i odblokowanie sie Messiego, oraz bramke Alby i Villi

0

VAMOS !

0

macie jakis link do prezentacji ?

0

Dziś będzie prezentacja podczas rozpoczęcia meczu, a zagrać napewno nie zagra. Najbliższy jego mecz to z realem :)

0

song w akcji :

0

nie zaprzeczył, czyli jest cos na rzeczy ;]

0

Vales
Alves - Mascherano - Pique - Alba
Busquets
Xavi-Iniesta
Alexis-Messi-Pedro

0

hahaha lol ja po 90minutach wylaczylem a tu karne :OO

0

pierwsza manite czas zaczac :]

0

ja bym mu dał szanse!

0

0

0

Sergi Roberto!!

0

krajana, mam nadzieje ze w nastepnym sezonie wlasnie takiego go zobaczymy.

0

VAMOS BARCA!!

0

WELCOME BACK!

0

to zdaze ogladnac kiepskich :D

0

A partir de las 16.45 horas, se podrá seguir toda la jornada azulgrana de Jordi Alba en directo a través de Barça TV.....

czyli obraz dopiero dostepny o 16;45

0

Ale zawsze bylo pokazane na zywo jak podpisywal, czyli o 17 bedzie juz obraz albo 16;45?

0

no dobra, ale jest 16;00 a obrazu ciagle nie ma?

0

16:45 chyba nie ?

0

Obraz będzie o której ?

0

Panowie gdzie moge ogladnac prezentacje Alby? Jakis link?

0

Chomik :D!! a nie wiewiór ;]

0

będzie live prezentacji?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?