24 sierpnia 2012, 09:55
0
spalonego nie było : http://www.facebook.com/photo.php?fbid=459775870729823&set=a.138369826203764.15900.124974867543260&type=1&relevant_count=1&ref=nf
24 sierpnia 2012, 01:04
w rewanzu wygramy rowniez :)
23 sierpnia 2012, 10:08
elegancko !!! juz myslalem ze bedzie tylko c +
23 sierpnia 2012, 10:06
dokładnie też stawiam 3:0 i odblokowanie sie Messiego, oraz bramke Alby i Villi
22 sierpnia 2012, 09:10
VAMOS !
21 sierpnia 2012, 09:27
macie jakis link do prezentacji ?
20 sierpnia 2012, 11:05
Dziś będzie prezentacja podczas rozpoczęcia meczu, a zagrać napewno nie zagra. Najbliższy jego mecz to z realem :)
19 sierpnia 2012, 11:19
song w akcji :
13 sierpnia 2012, 18:11
nie zaprzeczył, czyli jest cos na rzeczy ;]
6 sierpnia 2012, 18:22
Vales Alves - Mascherano - Pique - Alba Busquets Xavi-Iniesta Alexis-Messi-Pedro
4 sierpnia 2012, 21:59
hahaha lol ja po 90minutach wylaczylem a tu karne :OO
4 sierpnia 2012, 14:36
pierwsza manite czas zaczac :]
22 lipca 2012, 15:28
ja bym mu dał szanse!
20 lipca 2012, 23:40
20 lipca 2012, 09:44
http://www.sport.es/es/noticias/barca/javi-martinez-fichaje-tito-vilanova-2110521
17 lipca 2012, 16:21
http://tablica.pl/oferta/sonny-ericsson-xperia-x10-mini-pro-original-ID1kdp7.html
17 lipca 2012, 14:55
10 lipca 2012, 11:38
Sergi Roberto!!
8 lipca 2012, 11:43
krajana, mam nadzieje ze w nastepnym sezonie wlasnie takiego go zobaczymy.
6 lipca 2012, 10:31
VAMOS BARCA!!
5 lipca 2012, 18:17
WELCOME BACK!
5 lipca 2012, 16:11
to zdaze ogladnac kiepskich :D
A partir de las 16.45 horas, se podrá seguir toda la jornada azulgrana de Jordi Alba en directo a través de Barça TV..... czyli obraz dopiero dostepny o 16;45
5 lipca 2012, 16:03
Ale zawsze bylo pokazane na zywo jak podpisywal, czyli o 17 bedzie juz obraz albo 16;45?
5 lipca 2012, 16:01
no dobra, ale jest 16;00 a obrazu ciagle nie ma?
5 lipca 2012, 15:25
16:45 chyba nie ?
Obraz będzie o której ?
5 lipca 2012, 15:20
Panowie gdzie moge ogladnac prezentacje Alby? Jakis link?
5 lipca 2012, 14:48
Chomik :D!! a nie wiewiór ;]
5 lipca 2012, 14:24
będzie live prezentacji?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
spalonego nie było :
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=459775870729823&set=a.138369826203764.15900.124974867543260&type=1&relevant_count=1&ref=nf
0
w rewanzu wygramy rowniez :)
0
elegancko !!! juz myslalem ze bedzie tylko c +
0
dokładnie też stawiam 3:0 i odblokowanie sie Messiego, oraz bramke Alby i Villi
0
VAMOS !
0
macie jakis link do prezentacji ?
0
Dziś będzie prezentacja podczas rozpoczęcia meczu, a zagrać napewno nie zagra. Najbliższy jego mecz to z realem :)
0
song w akcji :
0
nie zaprzeczył, czyli jest cos na rzeczy ;]
0
Vales
Alves - Mascherano - Pique - Alba
Busquets
Xavi-Iniesta
Alexis-Messi-Pedro
0
hahaha lol ja po 90minutach wylaczylem a tu karne :OO
0
pierwsza manite czas zaczac :]
0
ja bym mu dał szanse!
0
0
http://www.sport.es/es/noticias/barca/javi-martinez-fichaje-tito-vilanova-2110521
0
http://tablica.pl/oferta/sonny-ericsson-xperia-x10-mini-pro-original-ID1kdp7.html
0
0
Sergi Roberto!!
0
krajana, mam nadzieje ze w nastepnym sezonie wlasnie takiego go zobaczymy.
0
VAMOS BARCA!!
0
WELCOME BACK!
0
to zdaze ogladnac kiepskich :D
0
A partir de las 16.45 horas, se podrá seguir toda la jornada azulgrana de Jordi Alba en directo a través de Barça TV.....
czyli obraz dopiero dostepny o 16;45
0
Ale zawsze bylo pokazane na zywo jak podpisywal, czyli o 17 bedzie juz obraz albo 16;45?
0
no dobra, ale jest 16;00 a obrazu ciagle nie ma?
0
16:45 chyba nie ?
0
Obraz będzie o której ?
0
Panowie gdzie moge ogladnac prezentacje Alby? Jakis link?
0
Chomik :D!! a nie wiewiór ;]
0
będzie live prezentacji?