W pierwszy meczu mógłby stawic autobus.. ale nie na ich stadionie :) kibice by tego nie tolerowali, dobrze wiesz jacy oni są. Inaczej sprawa by wyglądała gdyby pierwszy mecz był rozgrywany u nas... wtedy postawiłby autobus z racji tego że maja braki kadrowe, a w rewanzu juz normalna gra z wszystkimi dostępnymi.
Szczerze powiem że losowanie LM, oraz GD w polfinale i strata 15punktów w lidze do Barcelony... z pewnościa nie taki scenariusz pisał sobie mourinho przed sezonem. Bardzo ciężko będzie im coś osiągnąc w obecnym sezonie. A na dodatek kłopoty w szatni, czy spór między trenerem a piłkarzem tylko pogarsza sprawe.
0
Lidze ze z trzy sezony Villa z nami będzie, a w lecie trafi do nas Neymar.
0
Gadanie.... Napewno to oslabi real.
0
Gralutacje :)!!
0
@nocul
No fakt.. mi też się tak wydaje innego wyjścia raczej nie ma.
0
@nocul
W pierwszy meczu mógłby stawic autobus.. ale nie na ich stadionie :) kibice by tego nie tolerowali, dobrze wiesz jacy oni są. Inaczej sprawa by wyglądała gdyby pierwszy mecz był rozgrywany u nas... wtedy postawiłby autobus z racji tego że maja braki kadrowe, a w rewanzu juz normalna gra z wszystkimi dostępnymi.
0
...podobnie w PK, zresztą nie ma co gdybac. Czas pokaże :)
0
@nocul
z obecna formą united będzie im trudno, ale to bardzo trudno przejśc dalej.
0
Bingoo, o ile nie postawi autobusa i kontra... ale i tak ten autobus jesteśmy wstanie rozbic :).
0
Szczerze powiem że losowanie LM, oraz GD w polfinale i strata 15punktów w lidze do Barcelony... z pewnościa nie taki scenariusz pisał sobie mourinho przed sezonem. Bardzo ciężko będzie im coś osiągnąc w obecnym sezonie. A na dodatek kłopoty w szatni, czy spór między trenerem a piłkarzem tylko pogarsza sprawe.
0
@kra
Całkiem, całkiem stroje :)
0
MAESTRO !!
0
Trzeba uszanowac jego decyzję, i podziękowac za gre. Licze że wkońcu będziemy miec bramkarza z klasą.
0
Eh... kupmy wkońcu dobrego bramkarza... napewno wyjdzie to na dobre....
0
20:45 w TVP 1 start:D:)
0
W programie nie ma... Ale prawdopodobnie jest.... Skąd mogli znać termin? I kto zagra? Czy 30 czy 31??
0
Mam pytano czy na TVP 1 będzie emitowane GD ?
0
Niw ma opcji! Villa zostaje!
0
Thiago to jego następca...
0
Tzard, Villa,Messi,Pedro... A potem zmiana Alexisa za kogoś albo odwrotnie :)
0
Mistrz!
0
A ja czuje ze awans zapewnimy sobie już w środę :)
0
Pgla każdy prawdziwy kibic ma obawy.... Ale wygramy, jestem dobrej myśli!! Vamos BARCA!!:)
0
Tak jak pisałem godzinę temu... Atak który podaje MD i sport... Jest pewny :)
0
No wiem... Pomyliło mi się :)
0
S, pinto gra w cdr. A Deulofeu jutro gra w mini GD... Jak kolega poniżej pisze.
0
zloty07, co zrobisz.... Są ludzie i parapety :D
0
Messi dzisiaj juz może mieć 30 lub więcej bramek, niesamowicie odskoczył :)
0
Z przodu zagra dziś... Alexis,Messi,Villa.
0
Vamoa Barca!
0
BARCA 5:0 Osasuna, czuje ze obrona dzisiaj zachowa czyste konto!
VeB!