0

Lidze ze z trzy sezony Villa z nami będzie, a w lecie trafi do nas Neymar.

0

Gadanie.... Napewno to oslabi real.

0

Gralutacje :)!!

0

@nocul

No fakt.. mi też się tak wydaje innego wyjścia raczej nie ma.

0

@nocul

W pierwszy meczu mógłby stawic autobus.. ale nie na ich stadionie :) kibice by tego nie tolerowali, dobrze wiesz jacy oni są. Inaczej sprawa by wyglądała gdyby pierwszy mecz był rozgrywany u nas... wtedy postawiłby autobus z racji tego że maja braki kadrowe, a w rewanzu juz normalna gra z wszystkimi dostępnymi.

0

...podobnie w PK, zresztą nie ma co gdybac. Czas pokaże :)

0

@nocul
z obecna formą united będzie im trudno, ale to bardzo trudno przejśc dalej.

0

Bingoo, o ile nie postawi autobusa i kontra... ale i tak ten autobus jesteśmy wstanie rozbic :).

0

Szczerze powiem że losowanie LM, oraz GD w polfinale i strata 15punktów w lidze do Barcelony... z pewnościa nie taki scenariusz pisał sobie mourinho przed sezonem. Bardzo ciężko będzie im coś osiągnąc w obecnym sezonie. A na dodatek kłopoty w szatni, czy spór między trenerem a piłkarzem tylko pogarsza sprawe.

0

@kra
Całkiem, całkiem stroje :)

0

MAESTRO !!

0

Trzeba uszanowac jego decyzję, i podziękowac za gre. Licze że wkońcu będziemy miec bramkarza z klasą.

0

Eh... kupmy wkońcu dobrego bramkarza... napewno wyjdzie to na dobre....

0

20:45 w TVP 1 start:D:)

0

W programie nie ma... Ale prawdopodobnie jest.... Skąd mogli znać termin? I kto zagra? Czy 30 czy 31??

0

Mam pytano czy na TVP 1 będzie emitowane GD ?

0

Niw ma opcji! Villa zostaje!

0

Thiago to jego następca...

0

Tzard, Villa,Messi,Pedro... A potem zmiana Alexisa za kogoś albo odwrotnie :)

0

Mistrz!

0

A ja czuje ze awans zapewnimy sobie już w środę :)

0

Pgla każdy prawdziwy kibic ma obawy.... Ale wygramy, jestem dobrej myśli!! Vamos BARCA!!:)

0

Tak jak pisałem godzinę temu... Atak który podaje MD i sport... Jest pewny :)

0

No wiem... Pomyliło mi się :)

0

S, pinto gra w cdr. A Deulofeu jutro gra w mini GD... Jak kolega poniżej pisze.

0

zloty07, co zrobisz.... Są ludzie i parapety :D

0

Messi dzisiaj juz może mieć 30 lub więcej bramek, niesamowicie odskoczył :)

0

Z przodu zagra dziś... Alexis,Messi,Villa.

0

Vamoa Barca!

0

BARCA 5:0 Osasuna, czuje ze obrona dzisiaj zachowa czyste konto!
VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?