19 stycznia 2013, 10:05
0
"Będąc na barcelońskim lotnisku El Prat, zespół spotkał byłego zawodnika Barçy, Alberta Jorquerę, z którym Víctor Valdés zamienił kilka słów." Valdes do Sociedad?
18 stycznia 2013, 15:07
Neuer i po sprawie :) albo Oier
18 stycznia 2013, 14:02
Oier powinien dostać szanse
18 stycznia 2013, 09:48
Tymbardziej ze Chelsea nie wychowuje tylko kupuje, i będą chcieć to kupią sobie młodego bramkarza :)
18 stycznia 2013, 09:47
galix22, nie ma rzeczy nie mozliwych... Przed transferem żelka do realu... Jak bym Ci powiedział ze odejdzie z MU to wszyscy by podawali jakiś powód dla którego MU go nie pusci.
18 stycznia 2013, 09:45
Od dawna powinniśmy kupić bramkarza
Jak ma przyjść to teraz... Bo jak będzie miał 30lat to....
18 stycznia 2013, 09:43
Aa jak nie wypali to Harta
Ja tam bym chciał Neuera
18 stycznia 2013, 09:41
Neuer , Hart lub Courtonis
10 stycznia 2013, 22:56
Ryj juz z tym szlakiem...
10 stycznia 2013, 22:49
masche!!
10 stycznia 2013, 22:48
wow!!!
10 stycznia 2013, 22:45
Zaraz Alexis walnie jeszcze dwie bramy i nie bd wam w ryju :]
10 stycznia 2013, 22:22
7:0 bd
10 stycznia 2013, 22:15
GolonFCB, masz racje... Pedro miał tak samo.
10 stycznia 2013, 22:12
Nie zdzwiwilbym się jak Alexis się na was wkurzy i walnie HT w drugiej połowie :]
10 stycznia 2013, 22:10
Vamos Barca!
10 stycznia 2013, 22:09
Szkoda tylko ze Delefou nie ma :(:(
10 stycznia 2013, 22:06
wszystkie trzy mecze z malaga są nasze !!!
10 stycznia 2013, 22:05
Villa !!!!!! Majstersztyk :P
10 stycznia 2013, 22:03
Villa !!!!!!!
10 stycznia 2013, 10:35
Delefou nie ma :(:(
10 stycznia 2013, 10:34
Oj to by było coś... W sumie to mu się Należy ;)
10 stycznia 2013, 10:33
Licze ze zobaczymy dzisiaj Delefou :)
16 grudnia 2012, 23:02
VAMOS BARCA !!
3 grudnia 2012, 19:37
deulofeu w akcji będzie :)!!!
17 listopada 2012, 22:36
cała prawda o ronaldo :
17 listopada 2012, 20:58
FABS pewnie wejdzie ok 75 min, Tello i Masche lub Batra :)
17 listopada 2012, 20:56
jagodekmietowy, nie reklamuj showup :) zboku jeden.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
"Będąc na barcelońskim lotnisku El Prat, zespół spotkał byłego zawodnika Barçy, Alberta Jorquerę, z którym Víctor Valdés zamienił kilka słów."
Valdes do Sociedad?
0
Neuer i po sprawie :) albo Oier
0
Oier powinien dostać szanse
0
Tymbardziej ze Chelsea nie wychowuje tylko kupuje, i będą chcieć to kupią sobie młodego bramkarza :)
0
galix22, nie ma rzeczy nie mozliwych... Przed transferem żelka do realu... Jak bym Ci powiedział ze odejdzie z MU to wszyscy by podawali jakiś powód dla którego MU go nie pusci.
0
Od dawna powinniśmy kupić bramkarza
0
Jak ma przyjść to teraz... Bo jak będzie miał 30lat to....
0
Aa jak nie wypali to Harta
0
Ja tam bym chciał Neuera
0
Neuer , Hart lub Courtonis
0
Ryj juz z tym szlakiem...
0
masche!!
0
wow!!!
0
Zaraz Alexis walnie jeszcze dwie bramy i nie bd wam w ryju :]
0
7:0 bd
0
GolonFCB, masz racje... Pedro miał tak samo.
0
Nie zdzwiwilbym się jak Alexis się na was wkurzy i walnie HT w drugiej połowie :]
0
Vamos Barca!
0
Szkoda tylko ze Delefou nie ma :(:(
0
wszystkie trzy mecze z malaga są nasze !!!
0
Villa !!!!!! Majstersztyk :P
0
Villa !!!!!!!
0
Delefou nie ma :(:(
0
Oj to by było coś... W sumie to mu się Należy ;)
0
Licze ze zobaczymy dzisiaj Delefou :)
0
VAMOS BARCA !!
0
deulofeu w akcji będzie :)!!!
0
cała prawda o ronaldo :
0
FABS pewnie wejdzie ok 75 min, Tello i Masche lub Batra :)
0
jagodekmietowy, nie reklamuj showup :) zboku jeden.