0

"Będąc na barcelońskim lotnisku El Prat, zespół spotkał byłego zawodnika Barçy, Alberta Jorquerę, z którym Víctor Valdés zamienił kilka słów."

Valdes do Sociedad?

0

Neuer i po sprawie :) albo Oier

0

Oier powinien dostać szanse

0

Tymbardziej ze Chelsea nie wychowuje tylko kupuje, i będą chcieć to kupią sobie młodego bramkarza :)

0

galix22, nie ma rzeczy nie mozliwych... Przed transferem żelka do realu... Jak bym Ci powiedział ze odejdzie z MU to wszyscy by podawali jakiś powód dla którego MU go nie pusci.

0

Od dawna powinniśmy kupić bramkarza

0

Jak ma przyjść to teraz... Bo jak będzie miał 30lat to....

0

Aa jak nie wypali to Harta

0

Ja tam bym chciał Neuera

0

Neuer , Hart lub Courtonis

0

Ryj juz z tym szlakiem...

0

masche!!

0

wow!!!

0

Zaraz Alexis walnie jeszcze dwie bramy i nie bd wam w ryju :]

0

7:0 bd

0

GolonFCB, masz racje... Pedro miał tak samo.

0

Nie zdzwiwilbym się jak Alexis się na was wkurzy i walnie HT w drugiej połowie :]

0

Vamos Barca!

0

Szkoda tylko ze Delefou nie ma :(:(

0

wszystkie trzy mecze z malaga są nasze !!!

0

Villa !!!!!! Majstersztyk :P

0

Villa !!!!!!!

0

Delefou nie ma :(:(

0

Oj to by było coś... W sumie to mu się Należy ;)

0

Licze ze zobaczymy dzisiaj Delefou :)

0

VAMOS BARCA !!

0

deulofeu w akcji będzie :)!!!

0

cała prawda o ronaldo :

0

FABS pewnie wejdzie ok 75 min, Tello i Masche lub Batra :)

0

jagodekmietowy, nie reklamuj showup :) zboku jeden.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?