Song jest nam potrzebny... co prawda gra mało, ale jak już gra to spisuje się jako pomocnik defensywny jak dla mnie bardzo dobrze... tylko początki miał trudne.
Osobiscie uwazam że ten transfer jest juz dawno zaklepany przez Barce, za duzo przecieku juz bylo... pewnie zapytacie dlaczego Santos co chwila dementuje? Jak było z Villa? Jak było z Cescem ? Po prostu Santos jest z tym pogodzony że odejdzie do Barcy i to juz prawdopodobnie w tym letnim okienku, dlatego dementuja kazde prawdziwe informacje poniewaz chca aby piłkarz skupił się na grze dla klubu i reprezentacji :).
W tym ustawieniu zrobiłbym tylko takie roszady, Pique w miejsce Puyola... w miejsce Pique dac Busquetsa, a za Busquetsa Cesca. To będzie chyba pierwszy raz jak Barca wyszłaby z tak ofensywnym składem.
Mam pytanko wysle mi ktos wynik po 1 polowie i koniec meczu na sms ? Niestety bede w pracy i nie bede wstanie ogladnac meczu? Jezeli jest taka osoba prosze napisac na priv. Pozdrawiam, i z góry dziękuje.
Co prawda to prawda, oczywiście nie liczac tylko bramkarza. Najwiecej strzela Messi to prawda, ale w mało spodziewanych meczach i momentach każdy może strzelic.
0
ELLLLLLLLLLLLL GUAJE !!!!!
0
ma ktos dobra transmisje PL ? bo wszystkie mula...
0
manita !
0
Song jest nam potrzebny... co prawda gra mało, ale jak już gra to spisuje się jako pomocnik defensywny jak dla mnie bardzo dobrze... tylko początki miał trudne.
0
Osobiscie uwazam że ten transfer jest juz dawno zaklepany przez Barce, za duzo przecieku juz bylo... pewnie zapytacie dlaczego Santos co chwila dementuje? Jak było z Villa? Jak było z Cescem ? Po prostu Santos jest z tym pogodzony że odejdzie do Barcy i to juz prawdopodobnie w tym letnim okienku, dlatego dementuja kazde prawdziwe informacje poniewaz chca aby piłkarz skupił się na grze dla klubu i reprezentacji :).
0
W tym ustawieniu zrobiłbym tylko takie roszady, Pique w miejsce Puyola... w miejsce Pique dac Busquetsa, a za Busquetsa Cesca. To będzie chyba pierwszy raz jak Barca wyszłaby z tak ofensywnym składem.
0
I takie ustawienie musi byc.
0
Tak czy tak jest nasz :)
0
Wygramy z Milanem i awansujemy to gramy w finale z BVB :)
0
sędzia zabił United!!!
0
Sędzia zanim United!
0
Wygramy wysoko, zobaczycie!
Vamos Barca
0
A co myślicie o obronie, alba-abidal-pique-alves
0
W sobotę się zrewanzujemy, a potem Milanowi!
Vamos Barca!!
0
2porazki, czas na 2 wygrane :)
0
Real się nie zgodził więc bajo
0
W sobotę upokorzymy Madryt, a później Milan!
0
W sobotę będzie inny mecz. Wygramy, a Villa od 1minut
0
W sobotę im pokażemy!
Vamos BARCA!!
0
W sobotę nie ma innej opcji niż Villa od pierwszych minut, i brakowało mi Alexisa który rozciąga obrońców.
0
Villa musi zagrać na szpicy z Milanem. A co do jutrzejszego klasyku.... Barca 2:1 real
0
Alba musi wejsc.
0
buhahahaha farciarze!
0
brawo Deportivo!
0
Myślicie że Abidal wejdzie na ostatnie pare minut ?
0
Luiz dobra opcja na nowy sezon. Wzmocni defensywe, natomiast Neymar ofensywe :)
0
Mam pytanko wysle mi ktos wynik po 1 polowie i koniec meczu na sms ? Niestety bede w pracy i nie bede wstanie ogladnac meczu? Jezeli jest taka osoba prosze napisac na priv. Pozdrawiam, i z góry dziękuje.
0
Co prawda to prawda, oczywiście nie liczac tylko bramkarza. Najwiecej strzela Messi to prawda, ale w mało spodziewanych meczach i momentach każdy może strzelic.
0
Mes Que un Club! I wszystko jasne, awansujemy!!!
2:0 i dogrywka w której to my zwyciężymy, lub 4;1 / 3;0 przez 90minut. To jest moje zdanie.
0
Albo będzie dogrywka po 2;0 dla nas i wygramy pakujac na poczatku dogrywki gola milanowi i pod koniec, albo wygramy 3;0 lub 4;1. Takie mam zdanie.