0

ELLLLLLLLLLLLL GUAJE !!!!!

0

ma ktos dobra transmisje PL ? bo wszystkie mula...

0

manita !

0

Song jest nam potrzebny... co prawda gra mało, ale jak już gra to spisuje się jako pomocnik defensywny jak dla mnie bardzo dobrze... tylko początki miał trudne.

0

Osobiscie uwazam że ten transfer jest juz dawno zaklepany przez Barce, za duzo przecieku juz bylo... pewnie zapytacie dlaczego Santos co chwila dementuje? Jak było z Villa? Jak było z Cescem ? Po prostu Santos jest z tym pogodzony że odejdzie do Barcy i to juz prawdopodobnie w tym letnim okienku, dlatego dementuja kazde prawdziwe informacje poniewaz chca aby piłkarz skupił się na grze dla klubu i reprezentacji :).

0

W tym ustawieniu zrobiłbym tylko takie roszady, Pique w miejsce Puyola... w miejsce Pique dac Busquetsa, a za Busquetsa Cesca. To będzie chyba pierwszy raz jak Barca wyszłaby z tak ofensywnym składem.

0

I takie ustawienie musi byc.

0

Tak czy tak jest nasz :)

0

Wygramy z Milanem i awansujemy to gramy w finale z BVB :)

0

sędzia zabił United!!!

0

Sędzia zanim United!

0

Wygramy wysoko, zobaczycie!


Vamos Barca

0

A co myślicie o obronie, alba-abidal-pique-alves

0

W sobotę się zrewanzujemy, a potem Milanowi!

Vamos Barca!!

0

2porazki, czas na 2 wygrane :)

0

Real się nie zgodził więc bajo

0

W sobotę upokorzymy Madryt, a później Milan!

0

W sobotę będzie inny mecz. Wygramy, a Villa od 1minut

0

W sobotę im pokażemy!

Vamos BARCA!!

0

W sobotę nie ma innej opcji niż Villa od pierwszych minut, i brakowało mi Alexisa który rozciąga obrońców.

0

Villa musi zagrać na szpicy z Milanem. A co do jutrzejszego klasyku.... Barca 2:1 real

0

Alba musi wejsc.

0

buhahahaha farciarze!

0

brawo Deportivo!

0

Myślicie że Abidal wejdzie na ostatnie pare minut ?

0

Luiz dobra opcja na nowy sezon. Wzmocni defensywe, natomiast Neymar ofensywe :)

0

Mam pytanko wysle mi ktos wynik po 1 polowie i koniec meczu na sms ? Niestety bede w pracy i nie bede wstanie ogladnac meczu? Jezeli jest taka osoba prosze napisac na priv. Pozdrawiam, i z góry dziękuje.

0

Co prawda to prawda, oczywiście nie liczac tylko bramkarza. Najwiecej strzela Messi to prawda, ale w mało spodziewanych meczach i momentach każdy może strzelic.

0

Mes Que un Club! I wszystko jasne, awansujemy!!!

2:0 i dogrywka w której to my zwyciężymy, lub 4;1 / 3;0 przez 90minut. To jest moje zdanie.

0

Albo będzie dogrywka po 2;0 dla nas i wygramy pakujac na poczatku dogrywki gola milanowi i pod koniec, albo wygramy 3;0 lub 4;1. Takie mam zdanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?