0

Co powiecie na taki skład ;) ? :

http://www.meczyki.pl/obrazki,5036

0

Piotr777, Bayern juz się wzoruje na naszym stylu :)

0

Kiedyś wroci zobaczycie.

0

xname, Tiki taka nie umarła! Tiki taka powróci jeszcze lepsza!

0

Jak średnio lubie ręczną... ogladalem tylko nasza reprezentacje pod wodza Bogdana Wenty... to ten mecz napewno oglądne ;)

0

Marquinhos ma 19lat! A gra już w reprezentacji brazylii na tak wysokim poziomie, podobnie jak w romie! Trzeba wylozyc za niego kase, razem z przejsciem Neymara (dwoch Brazylijczykow) szybciej odnajda sie w Barcelonie! I Do tego Hummels.

0

Trzeba ściągnac dwóch defensorów... proponuje Marquinhosa oraz Hummelsa, i Neymara do ataku.

0

0

Defensywa powinna wygladac na nowy sezon tak :

Co do Alvesa... chłop się już chyba spalił... jego wrzutki są już wręcz żałosne... więc ktoś z prawdziwego zdarzenia potrzebny, na środku stawiałbym już na Hummelsa, Alba jest najpewniejszym punktem.

Pomoc....
Xavi? Jak już wielokrotnie pisałem... emerytura
Iniesta, nadal prezentuje wysoki poziom
Thiago, mamy wielkiego następce Xaviego
Busquets i Song, tutaj można powiedziec ze Song dużo lepiej gra niż wcześniej po przejściu...

Atak....
Neymar koniecznie na skrzydło, na drugim Alexis żeby męczyli obrone... a na środku egzekutor Messi.

0

VAMOS BARCA!!!

Dumni po zwycięstwie, Wierni po porażce!

0

no to lipa.... liczylem na remontade.

0

Nie zdziwiłbym sie gdyby Bojan wrocil i zrobił furrorę ;)

0

http://www.meczyki.pl/obrazki,4968

Panowie pokażmy że jesteśmy kibicami!!! Na wszystkich forach,stronach!!! Gdzie sie da!!


VAMOS BARCA!

0

Skład MD... nie wyobrażam sobie Cesca zamiast Iniesty.

0

atwierdza, osobiście żałuje że Yaya od nas odszedł.

0

Chciałbym aby mecz potoczył się tak, mam dwa scenariusze...
Pierwszy :
Do połowy Barcelona prowadzi 2:0 po koncercie Messiego, w drugiej połowie rzut karny i nie kto inny jak Messi zamienia go na bramke jest 3;0... potem nadchodzi 80minuta i Pique strzela bramke... mamy remis 4;4 w dwumeczu... i wkońcu nadchodzi 92minuta...(w 86 wchodzi Villa)... Messi zgrywa przed pole karne do Villi a ten przepięknym strzałem w samo okienko pokonuje Neuera... jest 5:0!

Drugi :
Podobny w sumie do pierwszego, jednak bramke na wage dogrywki dopiero strzela Iniesta w 90minucie... jest dogrywka.. żadna z drużyn nie strzela bramki... nadchodzą rzuty karne... Zaczyna Bayern, do piłki podchodzi Schweinsteiger(mogłem przekręcic nazwisko ;)) i.... VALDES BRONI! Następnie Messi strzela i pewnie wykonuje jedenastke... skracamy teraz karne... Barcelona prowadzi 3;1 w rzutach karnych, do 11 szykuje się... VILLA(Chciałbym aby to Abidal podszedł)! I strzela bramke!!! Barcelona w wielkim finale na Wembley zagra z BVB!

VAMOS BARCA!
Mes Que un Club!
Road to Wembley!
WIARA DO KOŃCA!!!!

0

0

Mam nadzieje że zobaczymy równie dobrze grającą Barce co z milanem 4:0, tylko przez 90minut!!! Wierzymy ! PO FINAŁ !!!

VAMOS BARCA!

0

Song przed prawdziwym testem...

0

PO EL REMONTADOS BLAUGRANO!!!


VEB!

0

Wierzymy !!!!

VAMOS BARCA!!

0

Gdybysmy mieli na boku Neymara a na drugim Alexisa, w środku Messiego.... te skrzydła byłyby zabójcze a już nie mówię o środku.

0

Co powiecie na to ;P ?

http://www.meczyki.pl/obrazki,4938

0

0

Pomyślcie co by powiedzieli kibice wszystkich klubów prócz realu,(oczywiście większośc kibicow realu jest za Barca) gdyby Barca wygrała 4:0 i po dogrywce wpakowała 2 bramki i 6;0 ;), lub w 92minucie iniesta strzela na 5:0 :)! Wierzę w to, Mes Que un Club !

VAMOS BARCA !

0

Wow... on ma dopiero 25 lat !!!!

0

Tutaj nie chodzi o zmiane trenera... potrzebujemy wzmocnien w defensywie i nowych możliwości na skrzydłach... powinniśmy kupic dwóch stoperów środkowych z prawdziwego zdarzenia(Hummels oraz T.Silva), Xavi juz powinien odejśc na emeryture..niestety taka prawda. I powinien zastąpic go Thiago albo kupmy kogoś pokroju Reusa. Jeżeli chodzi o skrzydła to dałbym szanse jednak Alexisowi, dojdzie Neymar.... Więc przód powinien wygladac Neymar-Messi-Alexis lub Neymar-Villa-Messi... w zależności już od sztabu. Jednak czas pokaze, pierwszy transfer juz praktycznie mamy... mowa o Neymarze.

0

Najlepsi na boisku ? Song&Thiago&Alba&Messi

0

Niestety ale to napisze.... Valdes do sprzedania, Pique to juz nie Piquenbauer lawka albo sprzedac, xavi? panu już dziękujemy czas na emeryture, Cesc? lawka. Czyli Nowy bramkarz musi byc(Ter Stegen?), dwaj obrońcy a nie jeden (Hummels i T.Silva?), za Xaviego wchodzi do pierwszej jedenastki Thiago, a na koniec Neymar ;). Czyli jak powinien wyglądac sklad na nowy sezon>? :

Ter Stegen
Alves-T.Silva-Hummels-Alba
Busquets
Thiago-Iniesta
Neymar-Villa/Messi-Messi/Alexis

Dziękuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?