26 maja 2013, 15:00
0
Kiedy prezentacja Neymara ?
26 maja 2013, 14:16
Ja tam chce Neymara z 11 widzieć :)
26 maja 2013, 14:05
Jakiego bramkarza mamy?
26 maja 2013, 11:47
Chyba padnie rekordkomentarzy w jednym niusie :). Nawet nikt o finale lm nie mówi tylko o Neymarze :D
26 maja 2013, 11:31
11, a Thiaho inny.
26 maja 2013, 11:30
Za ta kasę co ibre kupiliśmy i oddaliśmy eto nie potrzebnie to Ronaldo byśmy kupili...
26 maja 2013, 11:12
I teraz przydałby się Neymar :D.
26 maja 2013, 10:36
Ter stegen / oier
26 maja 2013, 10:35
Słuchaj marca to w zimie będziesz w sandalach chodził. Nawet 25mln nie zapłacili niecałe 23.
26 maja 2013, 10:32
Tak, wiemy. Na blaugrana PL to jest :)
26 maja 2013, 10:31
A ile masz lat?
26 maja 2013, 09:52
Tak jest!!!!
25 maja 2013, 12:13
Ja podałem tradycje Brazylijczyków na pozycji Neymara :)
25 maja 2013, 12:05
Romario 1993 Ronaldinho 2003 Neymar 2013 Nawet tradycja na to wskazuje :)
25 maja 2013, 11:35
http://m.youtube.com/index?&desktop_uri=%2F#/watch?v=Jn4tjdNyUtk
25 maja 2013, 09:18
właśnie skąd wy macie info ze mamy 100mln na transfery ?
25 maja 2013, 09:17
Alba123, dodam ze Luiz jest dobrym egzekutorem rzutów wolnych z daleka :)
25 maja 2013, 09:15
Wszystkie media zgodnie, Neymar fichado el Barca!
25 maja 2013, 09:09
Oficjalnie : Neymar Blaugrana!!!!!!
20 maja 2013, 10:08
http://www.sport.es/es/noticias/barca/cumbre-santos-barca-por-neymar-2394901
20 maja 2013, 09:14
Wraca stary dobry Masche :)! Oby w nastepnym sezonie byl na takim poziomie ;)!
20 maja 2013, 08:50
20 maja 2013, 08:07
Sport.. to najlepsze co może połączyc pasje,zamiłowanie, i jeszcze na tym zarabiac...
20 maja 2013, 08:06
idz kibicowac Bayernowi :)
20 maja 2013, 07:42
A po zakończeniu ostatniego meczu ligowego, nagle booooom! "Oficiall : Neymar fichado el Blaugrana!"
20 maja 2013, 07:16
Aha :D bo takie coś z rana na nogi mnie odrazu postawiło :p.
20 maja 2013, 06:57
Barca mniejsze posiadanie? Nowa taktyka :O ?
17 maja 2013, 10:26
Tak czy tak Neymar jest już nasz!
17 maja 2013, 10:17
Wygląda na to że tego lata będą 3 lub 4 wzmocnienia... Neymar, Ander Herrera, Hummels, Ter Stegen.
17 maja 2013, 10:05
DO autora niusa : Rób tutaj aktualizacje transferu jak na Blaugrana pl ...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Kiedy prezentacja Neymara ?
0
Ja tam chce Neymara z 11 widzieć :)
0
Jakiego bramkarza mamy?
0
Chyba padnie rekordkomentarzy w jednym niusie :). Nawet nikt o finale lm nie mówi tylko o Neymarze :D
0
11, a Thiaho inny.
0
Za ta kasę co ibre kupiliśmy i oddaliśmy eto nie potrzebnie to Ronaldo byśmy kupili...
0
I teraz przydałby się Neymar :D.
0
Ter stegen / oier
0
Słuchaj marca to w zimie będziesz w sandalach chodził. Nawet 25mln nie zapłacili niecałe 23.
0
Tak, wiemy. Na blaugrana PL to jest :)
0
A ile masz lat?
0
Tak jest!!!!
0
Ja podałem tradycje Brazylijczyków na pozycji Neymara :)
0
Romario 1993
Ronaldinho 2003
Neymar 2013
Nawet tradycja na to wskazuje :)
0
http://m.youtube.com/index?&desktop_uri=%2F#/watch?v=Jn4tjdNyUtk
0
właśnie skąd wy macie info ze mamy 100mln na transfery ?
0
Alba123, dodam ze Luiz jest dobrym egzekutorem rzutów wolnych z daleka :)
0
Wszystkie media zgodnie, Neymar fichado el Barca!
0
Oficjalnie : Neymar Blaugrana!!!!!!
0
http://www.sport.es/es/noticias/barca/cumbre-santos-barca-por-neymar-2394901
0
Wraca stary dobry Masche :)! Oby w nastepnym sezonie byl na takim poziomie ;)!
0
Pamiętacie ??? :( Piękny moment.
0
Sport.. to najlepsze co może połączyc pasje,zamiłowanie, i jeszcze na tym zarabiac...
0
idz kibicowac Bayernowi :)
0
A po zakończeniu ostatniego meczu ligowego, nagle booooom! "Oficiall : Neymar fichado el Blaugrana!"
0
Aha :D bo takie coś z rana na nogi mnie odrazu postawiło :p.
0
Barca mniejsze posiadanie? Nowa taktyka :O ?
0
Tak czy tak Neymar jest już nasz!
0
Wygląda na to że tego lata będą 3 lub 4 wzmocnienia... Neymar, Ander Herrera, Hummels, Ter Stegen.
0
DO autora niusa : Rób tutaj aktualizacje transferu jak na Blaugrana pl ...