0

Kiedy prezentacja Neymara ?

0

Ja tam chce Neymara z 11 widzieć :)

0

Jakiego bramkarza mamy?

0

Chyba padnie rekordkomentarzy w jednym niusie :). Nawet nikt o finale lm nie mówi tylko o Neymarze :D

0

11, a Thiaho inny.

0

Za ta kasę co ibre kupiliśmy i oddaliśmy eto nie potrzebnie to Ronaldo byśmy kupili...

0

I teraz przydałby się Neymar :D.

0

Ter stegen / oier

0

Słuchaj marca to w zimie będziesz w sandalach chodził. Nawet 25mln nie zapłacili niecałe 23.

0

Tak, wiemy. Na blaugrana PL to jest :)

0

A ile masz lat?

0

Tak jest!!!!

0

Ja podałem tradycje Brazylijczyków na pozycji Neymara :)

0

Romario 1993
Ronaldinho 2003
Neymar 2013
Nawet tradycja na to wskazuje :)

0

właśnie skąd wy macie info ze mamy 100mln na transfery ?

0

Alba123, dodam ze Luiz jest dobrym egzekutorem rzutów wolnych z daleka :)

0

Wszystkie media zgodnie, Neymar fichado el Barca!

0

Oficjalnie : Neymar Blaugrana!!!!!!

0

Wraca stary dobry Masche :)! Oby w nastepnym sezonie byl na takim poziomie ;)!

0



Pamiętacie ??? :( Piękny moment.

0

Sport.. to najlepsze co może połączyc pasje,zamiłowanie, i jeszcze na tym zarabiac...

0

idz kibicowac Bayernowi :)

0

A po zakończeniu ostatniego meczu ligowego, nagle booooom! "Oficiall : Neymar fichado el Blaugrana!"

0

Aha :D bo takie coś z rana na nogi mnie odrazu postawiło :p.

0

Barca mniejsze posiadanie? Nowa taktyka :O ?

0

Tak czy tak Neymar jest już nasz!

0

Wygląda na to że tego lata będą 3 lub 4 wzmocnienia... Neymar, Ander Herrera, Hummels, Ter Stegen.

0

DO autora niusa : Rób tutaj aktualizacje transferu jak na Blaugrana pl ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?