0

No ale mam nadzieje że w drugiej połowie go zobaczymy :)

0

Valdes
Alves-Pique-Mascherano-Alba/Adriano
Busquets-Xavi-Iniesta
Neymar-Messi-Alexis

Licze na ten skład :)

0

Mam nadzieję że zaczniemy od wysokiego i pokazowego zwycięstwa!!


VAMOS BARCA!

0

Konferencja Taty :

0

0

facet pierdol sie.... gosc dal mnie byl idealnym zastepca Thiago ... od 10 lat goscia obserwowalem... mam 33lata...!

0

0

0

0

pierdolony zarząd może teraz cezarego wilka ściągnie jako następce? heee?

0

Oficjalnie : Thiago w Bayernie!!!


JUDAS PIERDOLONY!

0

Debiut przeciwko swojemu byłemu klubowi.... to podobnie jak z Villa :)

0

Dobra opcja.

0

Kiedy zadebiutuje?

0

no raczej nie... chyba dementuje ;)

0

Nie wierzę by Guardiola wypowiedział te słowa ;), ewentualnie mógł sugerowac.

0

:( pamiętamy ;(





0

czyli 5mln nam brakowalo do Silvy czy Luiza? Jestem teraz pewny że któryś z tej dwójki do nas trafi tego lata.

0

Jak ktoś chce zobaczyć popisy, i gole Neymara w pucharze konfederacji :

0

bo już jest w bundeslidze, a nie w primeradivision.

0

Jak Silva teraz nie przyjdzie, to założe się że nei dokonamy transferu obrońcy tylko jak tutaj w niusie przyjdzie Ronney albo inny napastnik, klub poczeka na Silve jeszcze sezon :)

0

Dobra opcja.

0

Myślałem że chodzi u tego Suareza z Live :D

0

Z tego co widze co prezentuje Brazylia i Hiszpania... o losach finału może zadecydować Neymar i Iniesta :)

0

MISTRZOSTWO ŚWIATA !!!

0

Finał pokaże kto najlepszy :)

0

Pique i moze Batra :D

0

Brakowało Villarealu ;)

0

Ter Stegen nr 1 a Reina jako drugi pinto? czemu nie ;p

0

kied mecz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?