18 sierpnia 2013, 10:39
0
No ale mam nadzieje że w drugiej połowie go zobaczymy :)
18 sierpnia 2013, 10:33
Valdes Alves-Pique-Mascherano-Alba/Adriano Busquets-Xavi-Iniesta Neymar-Messi-Alexis Licze na ten skład :)
17 sierpnia 2013, 11:56
Mam nadzieję że zaczniemy od wysokiego i pokazowego zwycięstwa!! VAMOS BARCA!
17 sierpnia 2013, 11:55
Konferencja Taty :
15 lipca 2013, 00:20
15 lipca 2013, 00:18
facet pierdol sie.... gosc dal mnie byl idealnym zastepca Thiago ... od 10 lat goscia obserwowalem... mam 33lata...!
15 lipca 2013, 00:13
14 lipca 2013, 20:15
pierdolony zarząd może teraz cezarego wilka ściągnie jako następce? heee?
Oficjalnie : Thiago w Bayernie!!! JUDAS PIERDOLONY!
14 lipca 2013, 12:40
Debiut przeciwko swojemu byłemu klubowi.... to podobnie jak z Villa :)
14 lipca 2013, 12:39
Dobra opcja.
14 lipca 2013, 12:31
Kiedy zadebiutuje?
11 lipca 2013, 13:04
no raczej nie... chyba dementuje ;)
10 lipca 2013, 14:06
Nie wierzę by Guardiola wypowiedział te słowa ;), ewentualnie mógł sugerowac.
8 lipca 2013, 17:48
:( pamiętamy ;(
8 lipca 2013, 17:35
czyli 5mln nam brakowalo do Silvy czy Luiza? Jestem teraz pewny że któryś z tej dwójki do nas trafi tego lata.
6 lipca 2013, 11:16
Jak ktoś chce zobaczyć popisy, i gole Neymara w pucharze konfederacji :
5 lipca 2013, 17:02
bo już jest w bundeslidze, a nie w primeradivision.
4 lipca 2013, 14:34
Jak Silva teraz nie przyjdzie, to założe się że nei dokonamy transferu obrońcy tylko jak tutaj w niusie przyjdzie Ronney albo inny napastnik, klub poczeka na Silve jeszcze sezon :)
28 czerwca 2013, 12:33
28 czerwca 2013, 11:48
Myślałem że chodzi u tego Suareza z Live :D
28 czerwca 2013, 10:37
Z tego co widze co prezentuje Brazylia i Hiszpania... o losach finału może zadecydować Neymar i Iniesta :)
26 czerwca 2013, 19:08
MISTRZOSTWO ŚWIATA !!!
25 czerwca 2013, 07:10
Finał pokaże kto najlepszy :)
23 czerwca 2013, 19:51
Pique i moze Batra :D
23 czerwca 2013, 13:24
Brakowało Villarealu ;)
23 czerwca 2013, 13:10
Ter Stegen nr 1 a Reina jako drugi pinto? czemu nie ;p
23 czerwca 2013, 09:57
kied mecz?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
No ale mam nadzieje że w drugiej połowie go zobaczymy :)
0
Valdes
Alves-Pique-Mascherano-Alba/Adriano
Busquets-Xavi-Iniesta
Neymar-Messi-Alexis
Licze na ten skład :)
0
Mam nadzieję że zaczniemy od wysokiego i pokazowego zwycięstwa!!
VAMOS BARCA!
0
Konferencja Taty :
0
0
facet pierdol sie.... gosc dal mnie byl idealnym zastepca Thiago ... od 10 lat goscia obserwowalem... mam 33lata...!
0
0
0
0
pierdolony zarząd może teraz cezarego wilka ściągnie jako następce? heee?
0
Oficjalnie : Thiago w Bayernie!!!
JUDAS PIERDOLONY!
0
Debiut przeciwko swojemu byłemu klubowi.... to podobnie jak z Villa :)
0
Dobra opcja.
0
Kiedy zadebiutuje?
0
no raczej nie... chyba dementuje ;)
0
Nie wierzę by Guardiola wypowiedział te słowa ;), ewentualnie mógł sugerowac.
0
:( pamiętamy ;(
0
czyli 5mln nam brakowalo do Silvy czy Luiza? Jestem teraz pewny że któryś z tej dwójki do nas trafi tego lata.
0
Jak ktoś chce zobaczyć popisy, i gole Neymara w pucharze konfederacji :
0
bo już jest w bundeslidze, a nie w primeradivision.
0
Jak Silva teraz nie przyjdzie, to założe się że nei dokonamy transferu obrońcy tylko jak tutaj w niusie przyjdzie Ronney albo inny napastnik, klub poczeka na Silve jeszcze sezon :)
0
Dobra opcja.
0
Myślałem że chodzi u tego Suareza z Live :D
0
Z tego co widze co prezentuje Brazylia i Hiszpania... o losach finału może zadecydować Neymar i Iniesta :)
0
MISTRZOSTWO ŚWIATA !!!
0
Finał pokaże kto najlepszy :)
0
Pique i moze Batra :D
0
Brakowało Villarealu ;)
0
Ter Stegen nr 1 a Reina jako drugi pinto? czemu nie ;p
0
kied mecz?