0

Jeżeli kupimy napastnika, to będzie on sporego wzrostu :)

0

W dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe :)

0

Jak teraz Bale zejdzie z kontuzja to będzie śmiech na sali :d

0

Tak samo ozil. Kibicował Barcy a poszedł do realu.

0

Jak ja długo czekałem na tą wiadomość! Brawo!
Vamos Barca!

0

Byłaby, ale nie będzie :). Po trzy punkty !

0

Naszym pozostaje tylko to...

0

hahahaahha :D

0

Ale Neymar by zanotował teraz asyste :)

0



Taki?\


nie mam nic przeciwko :P

0

No takie gdybanie przed meczem ze trudno bedzie.... czasami z tego trudnego terenu moze sie rozwiazac worek z bramkami i pokonamy ich gładko i wysoko ;). Ale zobaczymy, w każdym razie nie widze innej opcji niż 3punkty.

0

Świetna informacja!

Pewnie Tata Messiemu pograc nie da calego meczu, ale ważne że praktycznie chłop wrócił do zdrowia.

I również cieszy powrót "tarzana", mam nadzieje że nasza obrona będziesz jeszcze lepsza z Puyolem.

Powrót do zdrowia Masche,Puyola,i Messiego daje Martino szanse na jeszcze więcej rotacji. Oby tak dalej!


VAMOS BARCA!

0

Praktycznie już pewny ten transfer:)

0

Nie ma mowy...

0

Chciałem żeby do nas wtedy przeszedł, no ale cóż...

0

Do dziś podziwiam Pepa jakiego miał nosa sprowadzając z powrotem Pique.

0

Forma Alexisa eksplodowała chyba na dobre, bardzo mnie to cieszy :)!

0

Przybycie Neymara dużo, bardzo dużo nam dało.

0

Z tego chłopaka nie będzie już chyba nic :( podobnie jak z afelaya :(

0

W takiej formie? Też go widzę :)

0

Już odliczam dni! :)

0

Znając tatę to znajdzie jakiegoś bramkarza z rezerw :)

0

Jak grał Lampe?

0

Brawo Wisła :)!

0

No to teraz w lidze Osasuna potem real :).

0

Wczoraj oglądaliśmy jeszcze lepszego Alexisa niż w Udinese, a Neymar? Powiem tak... Brazylijska samba wraca po kilku latach na Camp Nou!

0

Chodziło Ci chyba o Brazylijską sambe :)

0

Wszystko pięknie ładnie, ale to co sędzia dziś wyprawiał to masakra jakaś.

0

Pierwsza połowa dobra, druga znakomita. Fenomenalny Neymar i Alexis :)! Brawo panowie, Batra również!

0

Tak jest! 2:1!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?