19 października 2013, 12:30
0
Jeżeli kupimy napastnika, to będzie on sporego wzrostu :)
19 października 2013, 11:35
W dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe :)
19 października 2013, 09:35
Jak teraz Bale zejdzie z kontuzja to będzie śmiech na sali :d
18 października 2013, 22:30
Tak samo ozil. Kibicował Barcy a poszedł do realu.
18 października 2013, 13:17
Jak ja długo czekałem na tą wiadomość! Brawo! Vamos Barca!
17 października 2013, 23:30
Byłaby, ale nie będzie :). Po trzy punkty !
16 października 2013, 11:38
Naszym pozostaje tylko to...
16 października 2013, 10:53
hahahaahha :D
15 października 2013, 15:09
Ale Neymar by zanotował teraz asyste :)
15 października 2013, 09:28
15 października 2013, 09:25
No takie gdybanie przed meczem ze trudno bedzie.... czasami z tego trudnego terenu moze sie rozwiazac worek z bramkami i pokonamy ich gładko i wysoko ;). Ale zobaczymy, w każdym razie nie widze innej opcji niż 3punkty.
15 października 2013, 09:15
Świetna informacja! Pewnie Tata Messiemu pograc nie da calego meczu, ale ważne że praktycznie chłop wrócił do zdrowia. I również cieszy powrót "tarzana", mam nadzieje że nasza obrona będziesz jeszcze lepsza z Puyolem. Powrót do zdrowia Masche,Puyola,i Messiego daje Martino szanse na jeszcze więcej rotacji. Oby tak dalej! VAMOS BARCA!
13 października 2013, 14:32
Praktycznie już pewny ten transfer:)
12 października 2013, 20:09
Nie ma mowy...
12 października 2013, 14:53
Chciałem żeby do nas wtedy przeszedł, no ale cóż...
12 października 2013, 14:45
Do dziś podziwiam Pepa jakiego miał nosa sprowadzając z powrotem Pique.
12 października 2013, 10:25
Forma Alexisa eksplodowała chyba na dobre, bardzo mnie to cieszy :)!
9 października 2013, 13:14
Przybycie Neymara dużo, bardzo dużo nam dało.
9 października 2013, 12:07
Z tego chłopaka nie będzie już chyba nic :( podobnie jak z afelaya :(
8 października 2013, 09:18
W takiej formie? Też go widzę :)
7 października 2013, 22:10
Już odliczam dni! :)
7 października 2013, 11:37
Znając tatę to znajdzie jakiegoś bramkarza z rezerw :)
6 października 2013, 22:22
Jak grał Lampe?
6 października 2013, 17:34
Brawo Wisła :)!
6 października 2013, 12:25
No to teraz w lidze Osasuna potem real :).
6 października 2013, 12:18
Wczoraj oglądaliśmy jeszcze lepszego Alexisa niż w Udinese, a Neymar? Powiem tak... Brazylijska samba wraca po kilku latach na Camp Nou!
6 października 2013, 00:09
Chodziło Ci chyba o Brazylijską sambe :)
6 października 2013, 00:07
Wszystko pięknie ładnie, ale to co sędzia dziś wyprawiał to masakra jakaś.
5 października 2013, 23:58
Pierwsza połowa dobra, druga znakomita. Fenomenalny Neymar i Alexis :)! Brawo panowie, Batra również!
5 października 2013, 21:46
Tak jest! 2:1!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Jeżeli kupimy napastnika, to będzie on sporego wzrostu :)
0
W dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe :)
0
Jak teraz Bale zejdzie z kontuzja to będzie śmiech na sali :d
0
Tak samo ozil. Kibicował Barcy a poszedł do realu.
0
Jak ja długo czekałem na tą wiadomość! Brawo!
Vamos Barca!
0
Byłaby, ale nie będzie :). Po trzy punkty !
0
Naszym pozostaje tylko to...
0
hahahaahha :D
0
Ale Neymar by zanotował teraz asyste :)
0
Taki?\
nie mam nic przeciwko :P
0
No takie gdybanie przed meczem ze trudno bedzie.... czasami z tego trudnego terenu moze sie rozwiazac worek z bramkami i pokonamy ich gładko i wysoko ;). Ale zobaczymy, w każdym razie nie widze innej opcji niż 3punkty.
0
Świetna informacja!
Pewnie Tata Messiemu pograc nie da calego meczu, ale ważne że praktycznie chłop wrócił do zdrowia.
I również cieszy powrót "tarzana", mam nadzieje że nasza obrona będziesz jeszcze lepsza z Puyolem.
Powrót do zdrowia Masche,Puyola,i Messiego daje Martino szanse na jeszcze więcej rotacji. Oby tak dalej!
VAMOS BARCA!
0
Praktycznie już pewny ten transfer:)
0
Nie ma mowy...
0
Chciałem żeby do nas wtedy przeszedł, no ale cóż...
0
Do dziś podziwiam Pepa jakiego miał nosa sprowadzając z powrotem Pique.
0
Forma Alexisa eksplodowała chyba na dobre, bardzo mnie to cieszy :)!
0
Przybycie Neymara dużo, bardzo dużo nam dało.
0
Z tego chłopaka nie będzie już chyba nic :( podobnie jak z afelaya :(
0
W takiej formie? Też go widzę :)
0
Już odliczam dni! :)
0
Znając tatę to znajdzie jakiegoś bramkarza z rezerw :)
0
Jak grał Lampe?
0
Brawo Wisła :)!
0
No to teraz w lidze Osasuna potem real :).
0
Wczoraj oglądaliśmy jeszcze lepszego Alexisa niż w Udinese, a Neymar? Powiem tak... Brazylijska samba wraca po kilku latach na Camp Nou!
0
Chodziło Ci chyba o Brazylijską sambe :)
0
Wszystko pięknie ładnie, ale to co sędzia dziś wyprawiał to masakra jakaś.
0
Pierwsza połowa dobra, druga znakomita. Fenomenalny Neymar i Alexis :)! Brawo panowie, Batra również!
0
Tak jest! 2:1!