0

Brawo Juve :)

0

No jutro liczę że zobaczymy najlepszą wersję Barcelony :)

0

Jak bez tiki taki? Przecież ona nadal jest, była i będzie :)
Mes que un Club!

0

Ma 30lat... Ter stegen 21 ... Lepiej dać trochę więcej za tego drugiego. Ma potencjał. Chyba że Reine jako numer 2kupić na bramkę a numer 1 Ter stegena.

0

Mes que un Club !

0

Wraca stary dobry, a nawet jeszcze lepszy Alexis z Udinesse :)! Tata jednak ma podejście do piłkarzy! Brawo!

0

Coś niesamowitego w tym sezonie nasza defensywa gra. I nikt nie powie że to nie dziki nowego szkoleniowca, to jego zasługa.
Vamos Tata
Vamos Barca!

0

Przeczuwam że w meczu z Milanem Messi uciszy krytykę :)

0

Z taka ofensywa i defensywa w tym sezonie powinniśmy spokojnie wygrać, tymbardziej że derby motywują jeszcze bardziej. Typuje 4:0 lub 5:1, ale wiadomo trzy punkty najważniejsze.

Vamos Barca!

0

Bartra!

0

Mam nadzieję że jutro zobaczymy nie tylko Neymara w minimum obecnej formie, ale i Messiego do jakiego nas przyzwyczaił. Po trzy punkty!

Vamos Barca!

0

Alexis, Cesc i Messi pomimo że ten ostatni był nieskuteczny, oni przesądzili o trzech punktach.
Vamos Barca!

0

Zapewnić sobie pierwokup. I wziąsc go wtedy gdy będą efekty w pierwszej drużynie. Podobnie jak z Neymarem.

0

Balbym się że będzie to co z Ibrą, ale jestem innego zdania ponieważ Tata swoim zachowaniem wprowadzającym Neymara do składu bardzo zaimponował inteligencją i potencjałem trenerskim. Więc... Gdyby przyszedł nie miałbym takich dużych obaw. Ale klasyczna 9 by się przydała. No ale zobaczymy co z tego wyjdzie, czas pokaże :).
Vamos Barca!

0

12milionów odpowiednią kwotą. Nawet dałbym za niego 15.

0

Mam nadzieję ze dzisiaj Sevilla urwie punkty realowi :)

0

Na Milan mam nadzieje że zagra wkońcu Bartra w ważnym spotkaniu by byc go pewnym. Z Pique lub Puyolem, a w następnej połowie ewentualnie możemy zobaczyc Masche.

0

Ale wasze komentarze są u niektórych debilne... Messi się skończył? A ile razy po kontuzji brakowało mu bramki a potem wielkie boooom? Zobaczycie jak tylko zdobędzie bramkę i i forma fizyczna wróci do siebie :)

0

Ten transfer jest pewny według mnie.

0

Rozmowy mogły być pomimo zaprzeczen. Dlaczego? Ze względu na grę piłkarza dla obecnego klubu żeby to nie wpłynęło na jego grę. Podobnie było z fabsem i el guaje, neymarem.. Będziemy wiedzieć jak będzie oficjalne info, tyle w temacie.

0

Jak dziś dobrej komedii nie będzie w tv to zajżę :p

0

No to liczymy dziś na gola i dobry występ panie Iniesta :)

0

Spokojnie dopiero początek sezonu, jak wszystko będzie szło tak do przodu jak obecnie. To Barcelona może być jeszcze lepsza niż za czasów Pepa.

0

Skład sportu z dwoma defensywnymi ciekawy nie powiem :)

0

Mam nadzieję że Neymar na końcówkę wejdzie :)

0

Liczę na gładkie zwycięstwo. 2:0 lub grad bramek, ale to zależy również od rotacji jakich dokona Tata :).

Po trzy punkty!
Vamos Barca!

0

Mam nadzieję że Song zagra pełne 90minut.

0

Właśnie, jak kolega niżej. Dla wersji mobilnej plusy i minusy możnaby wprowadzić :)

0

Tata mistrz rotacji, damy radę ! :)
Vamos Barca!

0

No i gdzie osoby są teraz które mówiły że to może być drugi Ibra itp? Gdzie Ci co mówili że że tych pieniędzy nie jest wart?
Tych pieniędzy to obecnie nawet Bale nie jest, co najwyżej tyle wart co w obecnej formie masz Pedro.
Magia wróciła na CN!

Vamos Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?