Powiem tak, gdybyśmy nie mieli Neymara, i trenerem byłby dalej ktoś z wewnątrz(Tito?) martwilbym się że bez Leo nie damy rady. Ale mamy Neymara który potrafi brać na siebie ciężar gry podczas gdy nie gra nasza 10. W dodatku Alexis dobrze dysponowany i bramkostrzelny Pedro. W dodatku mamy trenera z zewnątrz który już udowodnił swoimi rotacjami pewne rzeczy. W kilku meczach bez Leo udowodniliśmy że obecna Barca bez niego też daje rady.
Neymar na środek? Mądry jesteś? Ciekawe kto będzie szarpał obrońcami jak nie on na skrzydle... Chyba nie Tello wypuszczając piłki przed siebie... Na środku Alexis, na skrzydłach Neymar i Pedro.
0
Szkoda że Yaya odszedł... ;/
0
Bramki 48;11, od czasów gdy Pep odszedł aż trudno uwierzyć że ta druga liczba jest tak mała. Brawo!
0
Powiem tak, gdybyśmy nie mieli Neymara, i trenerem byłby dalej ktoś z wewnątrz(Tito?) martwilbym się że bez Leo nie damy rady. Ale mamy Neymara który potrafi brać na siebie ciężar gry podczas gdy nie gra nasza 10. W dodatku Alexis dobrze dysponowany i bramkostrzelny Pedro. W dodatku mamy trenera z zewnątrz który już udowodnił swoimi rotacjami pewne rzeczy. W kilku meczach bez Leo udowodniliśmy że obecna Barca bez niego też daje rady.
0
To teraz na skrzydłach Neymar i Pedro, środek dla Alexisa lub Cesc, no ale to już zależy od Taty jakie rotację wykona.
0
Neymar na środek? Mądry jesteś? Ciekawe kto będzie szarpał obrońcami jak nie on na skrzydle... Chyba nie Tello wypuszczając piłki przed siebie... Na środku Alexis, na skrzydłach Neymar i Pedro.
0
Mógłbyć kolejny mecz bez straty bramki...
0
Ludzie Cesc zszedł aby Roberto mógł wejść na ostatnie minuty. Nie ma żadnej kontuzji'
0
wkońcu roberto
0
Wrócił stary Cesc z Londynu, nawet jeszcze lepszy!
0
No to jeszcze strzelmy bramkę czy dwie :)
0
Zasłużył Cesc na bramkę :)
0
3;0!!!!!
0
I dlaczego Bartra nie gra od początku w meczach? Chyba na to zasługuje u boku drugiego stopera.
0
Neymar ma świetne uderzenie techniczne i siłowe, powinien próbować więcej.
0
Tak jest! Ciśniemy!
0
Brawo !!!!!!
0
Było widać kto komu kłania się w GD :*
0
Mam nadzieję że to nic poważnego.
0
Gdzie Roberto ? ?.....
0
Po 4.Pieniądze to nie wszystko.
0
No to Bartra na środek, mam nadzieję że nie spadła mu formy poprzez braki występów w ostatnich meczach.
Po trzy punkty!
Vamos Barca!
0
lepsza komedia niż chłopaki na ibizie :D
0
No to teraz czas na trzy bramki Messiego w lidze :)
0
Będac kibicem Blaugrany czy nie... przyznac trzeba. Neymar się sprawdził, będzie tylko coraz to lepszy :)!
VAMOS BARCA!
0
To co gra Neymar to aż miło patrzec !
0
Haha. Mówiłem ten mecz to czas by Messi się odblokowal. Brawo!
0
Napisz ktoś sms jak grają i wogóle bo jestem w trakcie drogi na delegacje, proszę bardze numer niżej podaje.
889909932
0
No to dziś jestem przekonany że Messi się odblokuje :), wkońcu Milanowi strzela dużo bramek.
Po trzy punkty!
Vamos Barca!
0
Brawo Juve :)
0
No jutro liczę że zobaczymy najlepszą wersję Barcelony :)