0

Szkoda że Yaya odszedł... ;/

0

Bramki 48;11, od czasów gdy Pep odszedł aż trudno uwierzyć że ta druga liczba jest tak mała. Brawo!

0

Powiem tak, gdybyśmy nie mieli Neymara, i trenerem byłby dalej ktoś z wewnątrz(Tito?) martwilbym się że bez Leo nie damy rady. Ale mamy Neymara który potrafi brać na siebie ciężar gry podczas gdy nie gra nasza 10. W dodatku Alexis dobrze dysponowany i bramkostrzelny Pedro. W dodatku mamy trenera z zewnątrz który już udowodnił swoimi rotacjami pewne rzeczy. W kilku meczach bez Leo udowodniliśmy że obecna Barca bez niego też daje rady.

0

To teraz na skrzydłach Neymar i Pedro, środek dla Alexisa lub Cesc, no ale to już zależy od Taty jakie rotację wykona.

0

Neymar na środek? Mądry jesteś? Ciekawe kto będzie szarpał obrońcami jak nie on na skrzydle... Chyba nie Tello wypuszczając piłki przed siebie... Na środku Alexis, na skrzydłach Neymar i Pedro.

0

Mógłbyć kolejny mecz bez straty bramki...

0

Ludzie Cesc zszedł aby Roberto mógł wejść na ostatnie minuty. Nie ma żadnej kontuzji'

0

wkońcu roberto

0

Wrócił stary Cesc z Londynu, nawet jeszcze lepszy!

0

No to jeszcze strzelmy bramkę czy dwie :)

0

Zasłużył Cesc na bramkę :)

0

3;0!!!!!

0

I dlaczego Bartra nie gra od początku w meczach? Chyba na to zasługuje u boku drugiego stopera.

0

Neymar ma świetne uderzenie techniczne i siłowe, powinien próbować więcej.

0

Tak jest! Ciśniemy!

0

Brawo !!!!!!

0

Było widać kto komu kłania się w GD :*

0

Mam nadzieję że to nic poważnego.

0

Gdzie Roberto ? ?.....

0

Po 4.Pieniądze to nie wszystko.

0

No to Bartra na środek, mam nadzieję że nie spadła mu formy poprzez braki występów w ostatnich meczach.
Po trzy punkty!
Vamos Barca!

0

lepsza komedia niż chłopaki na ibizie :D

0

No to teraz czas na trzy bramki Messiego w lidze :)

0

Będac kibicem Blaugrany czy nie... przyznac trzeba. Neymar się sprawdził, będzie tylko coraz to lepszy :)!

VAMOS BARCA!

0

To co gra Neymar to aż miło patrzec !

0

Haha. Mówiłem ten mecz to czas by Messi się odblokowal. Brawo!

0

Napisz ktoś sms jak grają i wogóle bo jestem w trakcie drogi na delegacje, proszę bardze numer niżej podaje.
889909932

0

No to dziś jestem przekonany że Messi się odblokuje :), wkońcu Milanowi strzela dużo bramek.
Po trzy punkty!

Vamos Barca!

0

Brawo Juve :)

0

No jutro liczę że zobaczymy najlepszą wersję Barcelony :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?