5 października 2013, 21:34
0
Zamiast Xaviego Iniesta...
5 października 2013, 21:20
znając życie real w kontrowersyjnych sytuacjach wygra, a może się mylę i będzie kolejna niespodzianka :)
5 października 2013, 21:17
w madrycie coraz zimniej :d
5 października 2013, 19:24
Może będziemy świadkami pierwszego Hattricka Neymara w naszych barwach :)
5 października 2013, 18:14
Zgadzam się, na dzień dzisiejszy VV jest najlepszym bramkarzem.
5 października 2013, 11:56
Ja nie rozumiem dlaczego Song gra mniej od Busquetsa... przeciez prezentowal się świetnie w meczach których występowal...
5 października 2013, 11:38
Valdés; Adriano, Piqué, Bartra, Alves; Song, Cesc, Iniesta; Neymar, Alexis, Pedro. Cesc powinien zastąpic Xaviego, ostatnio nasz general nie błyszczy forma... posadzenie na ławce powinno zrobic mu dobrze.
5 października 2013, 11:25
Mam nadzieję że Batra dziś znów pokaże klasę!
5 października 2013, 11:24
Cesc w miejsce Xaviego...
4 października 2013, 22:46
Babunski to talent na miarę Leo.
2 października 2013, 12:27
Cesc powinien zastąpić Xaviego na środku i koniec, gra wyglądała by napewno lepiej. A Alexis od początku z Neymarem i Pedro bądź Tello.
2 października 2013, 09:40
Rzeczywiście ta bramka ligowa dodała mu pewności siebie, drugie bardzo dobre spotkanie :)
1 października 2013, 21:34
Zapomniałeś włączyć telewizora :p
1 października 2013, 20:50
dajcie ktoś link do relacji tekstowej. Jestem na telefonie symbian
1 października 2013, 12:07
Tello, Song :)
1 października 2013, 11:10
Po poprzednich meczach z Celticem myślę że może być to trudny mecz, ale nie zapomnijny że styl gry wygląda bardziej ofensywnie... Więc jeżeli będzie manita nie będę zdziwiony :)
1 października 2013, 11:09
Będzie pewnie znów powrót w Wielkim stylu :) ciekawe komu Leo teraz każe wyciągnąć piłkę z siatki trzykrotnie :p
29 września 2013, 23:12
Dongou do ataku by się przydał. Nie lubię cesca w ataku oglądać :/
29 września 2013, 14:57
Może kilka minut z Celticem zagra :)
29 września 2013, 00:08
Bale biegał po boisku jak Benzema, kompletnie nie odnajdowali się w tym meczu. Cieszy zwiększona przewaga :)! Vamos Barca!
28 września 2013, 18:33
Mam nadzieję że to nic poważnego
28 września 2013, 18:24
ale bramka !
28 września 2013, 18:17
ajj pique...
28 września 2013, 18:16
Ale irytują te wrzutki Alvesa...
28 września 2013, 18:09
ajj Iniesta
28 września 2013, 18:08
O może Puyol zagra z Celticem :)
28 września 2013, 18:07
Ale ten komentator sepleni, masakra... Usypia mnie to :d
28 września 2013, 18:02
Mam nadzieję że Song i Neymar w drugiej połowie wejdą :)
28 września 2013, 17:44
Busquets lub Song :) ?
28 września 2013, 17:43
Chyba czarnej perły :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Zamiast Xaviego Iniesta...
0
znając życie real w kontrowersyjnych sytuacjach wygra, a może się mylę i będzie kolejna niespodzianka :)
0
w madrycie coraz zimniej :d
0
Może będziemy świadkami pierwszego Hattricka Neymara w naszych barwach :)
0
Zgadzam się, na dzień dzisiejszy VV jest najlepszym bramkarzem.
0
Ja nie rozumiem dlaczego Song gra mniej od Busquetsa... przeciez prezentowal się świetnie w meczach których występowal...
0
Valdés; Adriano, Piqué, Bartra, Alves; Song, Cesc, Iniesta; Neymar, Alexis, Pedro.
Cesc powinien zastąpic Xaviego, ostatnio nasz general nie błyszczy forma... posadzenie na ławce powinno zrobic mu dobrze.
0
Mam nadzieję że Batra dziś znów pokaże klasę!
0
Cesc w miejsce Xaviego...
0
Babunski to talent na miarę Leo.
0
Cesc powinien zastąpić Xaviego na środku i koniec, gra wyglądała by napewno lepiej. A Alexis od początku z Neymarem i Pedro bądź Tello.
0
Rzeczywiście ta bramka ligowa dodała mu pewności siebie, drugie bardzo dobre spotkanie :)
0
Zapomniałeś włączyć telewizora :p
0
dajcie ktoś link do relacji tekstowej. Jestem na telefonie symbian
0
Tello, Song :)
0
Po poprzednich meczach z Celticem myślę że może być to trudny mecz, ale nie zapomnijny że styl gry wygląda bardziej ofensywnie... Więc jeżeli będzie manita nie będę zdziwiony :)
0
Będzie pewnie znów powrót w Wielkim stylu :) ciekawe komu Leo teraz każe wyciągnąć piłkę z siatki trzykrotnie :p
0
Dongou do ataku by się przydał. Nie lubię cesca w ataku oglądać :/
0
Może kilka minut z Celticem zagra :)
0
Bale biegał po boisku jak Benzema, kompletnie nie odnajdowali się w tym meczu. Cieszy zwiększona przewaga :)!
Vamos Barca!
0
Mam nadzieję że to nic poważnego
0
ale bramka !
0
ajj pique...
0
Ale irytują te wrzutki Alvesa...
0
ajj Iniesta
0
O może Puyol zagra z Celticem :)
0
Ale ten komentator sepleni, masakra... Usypia mnie to :d
0
Mam nadzieję że Song i Neymar w drugiej połowie wejdą :)
0
Busquets lub Song :) ?
0
Chyba czarnej perły :)