0

Zamiast Xaviego Iniesta...

0

znając życie real w kontrowersyjnych sytuacjach wygra, a może się mylę i będzie kolejna niespodzianka :)

0

w madrycie coraz zimniej :d

0

Może będziemy świadkami pierwszego Hattricka Neymara w naszych barwach :)

0

Zgadzam się, na dzień dzisiejszy VV jest najlepszym bramkarzem.

0

Ja nie rozumiem dlaczego Song gra mniej od Busquetsa... przeciez prezentowal się świetnie w meczach których występowal...

0

Valdés; Adriano, Piqué, Bartra, Alves; Song, Cesc, Iniesta; Neymar, Alexis, Pedro.



Cesc powinien zastąpic Xaviego, ostatnio nasz general nie błyszczy forma... posadzenie na ławce powinno zrobic mu dobrze.

0

Mam nadzieję że Batra dziś znów pokaże klasę!

0

Cesc w miejsce Xaviego...

0

Babunski to talent na miarę Leo.

0

Cesc powinien zastąpić Xaviego na środku i koniec, gra wyglądała by napewno lepiej. A Alexis od początku z Neymarem i Pedro bądź Tello.

0

Rzeczywiście ta bramka ligowa dodała mu pewności siebie, drugie bardzo dobre spotkanie :)

0

Zapomniałeś włączyć telewizora :p

0

dajcie ktoś link do relacji tekstowej. Jestem na telefonie symbian

0

Tello, Song :)

0

Po poprzednich meczach z Celticem myślę że może być to trudny mecz, ale nie zapomnijny że styl gry wygląda bardziej ofensywnie... Więc jeżeli będzie manita nie będę zdziwiony :)

0

Będzie pewnie znów powrót w Wielkim stylu :) ciekawe komu Leo teraz każe wyciągnąć piłkę z siatki trzykrotnie :p

0

Dongou do ataku by się przydał. Nie lubię cesca w ataku oglądać :/

0

Może kilka minut z Celticem zagra :)

0

Bale biegał po boisku jak Benzema, kompletnie nie odnajdowali się w tym meczu. Cieszy zwiększona przewaga :)!
Vamos Barca!

0

Mam nadzieję że to nic poważnego

0

ale bramka !

0

ajj pique...

0

Ale irytują te wrzutki Alvesa...

0

ajj Iniesta

0

O może Puyol zagra z Celticem :)

0

Ale ten komentator sepleni, masakra... Usypia mnie to :d

0

Mam nadzieję że Song i Neymar w drugiej połowie wejdą :)

0

Busquets lub Song :) ?

0

Chyba czarnej perły :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?