Montoya ładnie zajebał, następny sezon gra w pierwszej 11 jest więcej pożytku z niego niż z Alvesa. To samo Thiago za Xaviego i żadnego Gundogana nie trzeba... obrońca i bramkarz i tyle w tym temacie.
No osobiście nie widziałem też wypowiedzi kogoś z zarządu FCB że interesujemy się Luizem, nikt tego oficjalnie nie powie puki nie zostanie albo nie zostanie sprzedany.
0
pedro totalna klapa ;/
0
no kurwa... Alexis :O
0
pedro gra teraz niczym alexis wczesniej... a Alexis niczym Messi ..
0
zawodnik meczu puki co : Montoya
0
Montoya ładnie zajebał, następny sezon gra w pierwszej 11 jest więcej pożytku z niego niż z Alvesa. To samo Thiago za Xaviego i żadnego Gundogana nie trzeba... obrońca i bramkarz i tyle w tym temacie.
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=321457467984210&set=a.120769891386303.20886.120666998063259&type=1&theater
0
Abidal zagra pare minut... ale napewno nie w pierwszej jedenastce.
0
Już teraz nam trzeba bramkarza...
0
Nie widzę go w lidze angielskiej :/
0
No osobiście nie widziałem też wypowiedzi kogoś z zarządu FCB że interesujemy się Luizem, nikt tego oficjalnie nie powie puki nie zostanie albo nie zostanie sprzedany.
0
Mou, ponoc nie chce Luiza ;)
0
dawno tylu brazylijczyków nie widziałbym w Barcy :)
0
pamiętna chwila :
0
problem w tym że Messi sam nawet gryzłby po dupie tych co kupimy za kasę sprzedając jego.. :)
0
napewno nie strzedaż, wypożyczenie do BVB i powrót ;)! I tworzenie z Messim Neymar i Alexisem dobrego duetu ;)
0
Ter Stegen wyraża vhcec gry u nas... Wiec brać go.
0
Gdyby miał z 22/24lata :/
0
Po co sprzedawać następcę Xaviego?
0
O_O ....
0
Ale Alves tam nie pasuje juz
0
Też jestem na telefonie i dam rade :)
0
Ze Reus był w Barcelonie, i jest możliwe ze będziemy się o niego starać. Osobiście byłbym za, plus Silva na obronę i... Masakracja rywali.
0
http://www.sport.es/es/noticias/barca/reus-barcelona-2403096
0
http://m.youtube.com/#/watch?feature=related&v=dhI4dsG4VbA
0
jak Villa zostanie to 11 a jak odejdzie.. no to pisac nie umiesz 7 ;). Chociaz chciałbym Neymara z 11 :).
0
21:30 Finał Pucharu Katalonii, FC Barcelona – RCD Espanyol (Camp dEsports, Lleida)
Gdzie bedzie transmisja ?
0
wraca stary dobry alexis!
0
„Barça sprowadza Neymara, który razem z z Alexisem i Messim będzie niszczył rywali"
Dawno takiego cytatu nie czytałem :)
0
1. Messi-Neymar-Alexis
2.Pedro-Villa-Tello
Vamos BARCA!
0
No wkońcu widzimy Alexisa :)! Jeszcze Neymar i mamy atak marzeń :)