0

pedro totalna klapa ;/

0

no kurwa... Alexis :O

0

pedro gra teraz niczym alexis wczesniej... a Alexis niczym Messi ..

0

zawodnik meczu puki co : Montoya

0

Montoya ładnie zajebał, następny sezon gra w pierwszej 11 jest więcej pożytku z niego niż z Alvesa. To samo Thiago za Xaviego i żadnego Gundogana nie trzeba... obrońca i bramkarz i tyle w tym temacie.

0

Abidal zagra pare minut... ale napewno nie w pierwszej jedenastce.

0

Już teraz nam trzeba bramkarza...

0

Nie widzę go w lidze angielskiej :/

0

No osobiście nie widziałem też wypowiedzi kogoś z zarządu FCB że interesujemy się Luizem, nikt tego oficjalnie nie powie puki nie zostanie albo nie zostanie sprzedany.

0

Mou, ponoc nie chce Luiza ;)

0

dawno tylu brazylijczyków nie widziałbym w Barcy :)

0

pamiętna chwila :

0

problem w tym że Messi sam nawet gryzłby po dupie tych co kupimy za kasę sprzedając jego.. :)

0

napewno nie strzedaż, wypożyczenie do BVB i powrót ;)! I tworzenie z Messim Neymar i Alexisem dobrego duetu ;)

0

Ter Stegen wyraża vhcec gry u nas... Wiec brać go.

0

Gdyby miał z 22/24lata :/

0

Po co sprzedawać następcę Xaviego?

0

O_O ....

0

Ale Alves tam nie pasuje juz

0

Też jestem na telefonie i dam rade :)

0

Ze Reus był w Barcelonie, i jest możliwe ze będziemy się o niego starać. Osobiście byłbym za, plus Silva na obronę i... Masakracja rywali.

0

jak Villa zostanie to 11 a jak odejdzie.. no to pisac nie umiesz 7 ;). Chociaz chciałbym Neymara z 11 :).

0

21:30 Finał Pucharu Katalonii, FC Barcelona – RCD Espanyol (Camp dEsports, Lleida)


Gdzie bedzie transmisja ?

0

wraca stary dobry alexis!

0

„Barça sprowadza Neymara, który razem z z Alexisem i Messim będzie niszczył rywali"

Dawno takiego cytatu nie czytałem :)

0

1. Messi-Neymar-Alexis
2.Pedro-Villa-Tello

Vamos BARCA!

0

No wkońcu widzimy Alexisa :)! Jeszcze Neymar i mamy atak marzeń :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?