18 kwietnia 2013, 15:21
0
Jest lajt ;)
18 kwietnia 2013, 09:50
Ter stegen będzie najlepsza opcja
18 kwietnia 2013, 08:54
Barca-bvb finał ;)
17 kwietnia 2013, 11:38
Jedyne co mi tutaj pasuje to atak i bramka..
17 kwietnia 2013, 11:37
A gdzie alba? A pomoc to chyba taka powinna być jak byśmy mieli odrabiać sttraty na CN, bez defensywnego pomocnika?
17 kwietnia 2013, 08:38
Ale porównanie. To tak hak my z mallorca 5:0 a potem mielibyśmy grać z Bayernem... Pytanie nachodzi, co ma jeden meczdo drugiego ?
16 kwietnia 2013, 10:34
Nic dziwnego ;). Mes que un Club
16 kwietnia 2013, 10:33
Mój ulubieniec z sergim Roberto jako wychowankowie grający w B.
16 kwietnia 2013, 10:29
Przypominam ze Barca to nie real, i my potrafimy grać przeciwko niemieckim zespołom. A tymbardziej bayernowi ;)
16 kwietnia 2013, 10:28
Z Batry mogą być ludzie, jednak trzeba poczekać ;). Wierzę ze będzie jednym z najlepszych defensorów świata.
16 kwietnia 2013, 10:26
Jak będziecie robić aplikacje na WP to dobrze żeby były tam skróty meczowe w postaci video ;)
16 kwietnia 2013, 10:25
Zróbcie coś na Windows Phone ;).
15 kwietnia 2013, 13:20
Vamos BARCA
14 kwietnia 2013, 22:24
Goetze
14 kwietnia 2013, 21:18
Czyli witamy juz neymara !!! Mamy drugiego roniego !!!
13 kwietnia 2013, 13:45
Sergi Roberto, z tego chłopaka będą pociechy w przyszlych latach ;)
13 kwietnia 2013, 12:51
Alexis odchodzi, Neymar przychodzi ?
12 kwietnia 2013, 12:39
Finał BARCA-BVB
12 kwietnia 2013, 11:45
Szczęsny nie... Guaita albo De gea
12 kwietnia 2013, 11:35
Też jestem za tym aby guaita był u nas bramkarzem na lata.
12 kwietnia 2013, 11:15
Tak tak, macie piłkarzy kupionych za kasę to teraz możecie się przekonać ze pieniądze to nie wszystko ;). My mamy messiego od la massi, a wy za kasę ibre. Wiec nie ma co narzekać panie Leonardo ;)
11 kwietnia 2013, 13:11
Jak zagramy w dwumeczu jak z Milanem w rewanżu i tym składem, tak skupieni i waleczni to każdego możemy wysoko pokonać ;)
11 kwietnia 2013, 13:07
11 kwietnia 2013, 10:30
Vamos Barca
10 kwietnia 2013, 12:03
Batre na stoperze od pierwszych minut...
10 kwietnia 2013, 10:09
Ani Borussia ani real nie powinny się tutaj znajdowac, powinny byc to United oraz Malaga.
10 kwietnia 2013, 10:08
Stawiam 2:0 dla nas lub wysoki wynik z zerem lub jedna straconą bramką dla nas ;)! VeB!!!
9 kwietnia 2013, 22:41
lubialem bvb... ale jakos teraz szacunek stracilem do nich jak do chelsea i realu...
9 kwietnia 2013, 22:40
bvb bawi sie w drugi madryt... to samo z united bylo, to united powinno przejsc..
9 kwietnia 2013, 22:39
3;2 dla bvb hahaha
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Jest lajt ;)
0
Ter stegen będzie najlepsza opcja
0
Barca-bvb finał ;)
0
Jedyne co mi tutaj pasuje to atak i bramka..
0
A gdzie alba? A pomoc to chyba taka powinna być jak byśmy mieli odrabiać sttraty na CN, bez defensywnego pomocnika?
0
Ale porównanie. To tak hak my z mallorca 5:0 a potem mielibyśmy grać z Bayernem... Pytanie nachodzi, co ma jeden meczdo drugiego ?
0
Nic dziwnego ;). Mes que un Club
0
Mój ulubieniec z sergim Roberto jako wychowankowie grający w B.
0
Przypominam ze Barca to nie real, i my potrafimy grać przeciwko niemieckim zespołom. A tymbardziej bayernowi ;)
0
Z Batry mogą być ludzie, jednak trzeba poczekać ;). Wierzę ze będzie jednym z najlepszych defensorów świata.
0
Jak będziecie robić aplikacje na WP to dobrze żeby były tam skróty meczowe w postaci video ;)
0
Zróbcie coś na Windows Phone ;).
0
Vamos BARCA
0
Goetze
0
Czyli witamy juz neymara !!! Mamy drugiego roniego !!!
0
Sergi Roberto, z tego chłopaka będą pociechy w przyszlych latach ;)
0
Alexis odchodzi, Neymar przychodzi ?
0
Finał BARCA-BVB
0
Szczęsny nie... Guaita albo De gea
0
Też jestem za tym aby guaita był u nas bramkarzem na lata.
0
Tak tak, macie piłkarzy kupionych za kasę to teraz możecie się przekonać ze pieniądze to nie wszystko ;). My mamy messiego od la massi, a wy za kasę ibre. Wiec nie ma co narzekać panie Leonardo ;)
0
Jak zagramy w dwumeczu jak z Milanem w rewanżu i tym składem, tak skupieni i waleczni to każdego możemy wysoko pokonać ;)
0
Finał BARCA-BVB
0
Vamos Barca
0
Batre na stoperze od pierwszych minut...
0
Ani Borussia ani real nie powinny się tutaj znajdowac, powinny byc to United oraz Malaga.
0
Stawiam 2:0 dla nas lub wysoki wynik z zerem lub jedna straconą bramką dla nas ;)!
VeB!!!
0
lubialem bvb... ale jakos teraz szacunek stracilem do nich jak do chelsea i realu...
0
bvb bawi sie w drugi madryt... to samo z united bylo, to united powinno przejsc..
0
3;2 dla bvb hahaha