0

Jest lajt ;)

0

Ter stegen będzie najlepsza opcja

0

Barca-bvb finał ;)

0

Jedyne co mi tutaj pasuje to atak i bramka..

0

A gdzie alba? A pomoc to chyba taka powinna być jak byśmy mieli odrabiać sttraty na CN, bez defensywnego pomocnika?

0

Ale porównanie. To tak hak my z mallorca 5:0 a potem mielibyśmy grać z Bayernem... Pytanie nachodzi, co ma jeden meczdo drugiego ?

0

Nic dziwnego ;). Mes que un Club

0

Mój ulubieniec z sergim Roberto jako wychowankowie grający w B.

0

Przypominam ze Barca to nie real, i my potrafimy grać przeciwko niemieckim zespołom. A tymbardziej bayernowi ;)

0

Z Batry mogą być ludzie, jednak trzeba poczekać ;). Wierzę ze będzie jednym z najlepszych defensorów świata.

0

Jak będziecie robić aplikacje na WP to dobrze żeby były tam skróty meczowe w postaci video ;)

0

Zróbcie coś na Windows Phone ;).

0

Vamos BARCA

0

Goetze

0

Czyli witamy juz neymara !!! Mamy drugiego roniego !!!

0

Sergi Roberto, z tego chłopaka będą pociechy w przyszlych latach ;)

0

Alexis odchodzi, Neymar przychodzi ?

0

Finał BARCA-BVB

0

Szczęsny nie... Guaita albo De gea

0

Też jestem za tym aby guaita był u nas bramkarzem na lata.

0

Tak tak, macie piłkarzy kupionych za kasę to teraz możecie się przekonać ze pieniądze to nie wszystko ;). My mamy messiego od la massi, a wy za kasę ibre. Wiec nie ma co narzekać panie Leonardo ;)

0

Jak zagramy w dwumeczu jak z Milanem w rewanżu i tym składem, tak skupieni i waleczni to każdego możemy wysoko pokonać ;)

0

Finał BARCA-BVB

0

Vamos Barca

0

Batre na stoperze od pierwszych minut...

0

Ani Borussia ani real nie powinny się tutaj znajdowac, powinny byc to United oraz Malaga.

0

Stawiam 2:0 dla nas lub wysoki wynik z zerem lub jedna straconą bramką dla nas ;)!

VeB!!!

0

lubialem bvb... ale jakos teraz szacunek stracilem do nich jak do chelsea i realu...

0

bvb bawi sie w drugi madryt... to samo z united bylo, to united powinno przejsc..

0

3;2 dla bvb hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?