0

Tak czy tak Neymar jest już nasz!

0

Wygląda na to że tego lata będą 3 lub 4 wzmocnienia... Neymar, Ander Herrera, Hummels, Ter Stegen.

0

DO autora niusa : Rób tutaj aktualizacje transferu jak na Blaugrana pl ...

0

Ale po co rozmawiamy tutaj o Hulku? Jak tematem jest Neymar?

0

przejście Hulka do zenita było jego cofnięciem rozwoju...

0

Jeden z członków grupy Sonda, która posiada 40% praw do Neymara, wypowiedział się dla RAC1.
„Musiałoby się wiele wydarzyć, aby transfer Neymara do Barcelony nie doszedł do skutku. Jest już ustalony kontrakt z piłkarzem a także ewentualna suma odszkodowania w przypadku odejścia do innego zespołu.”

0

Dobra panowie Neymar jest nasz mówiac realistycznie, teraz obrońca Hummels czy T,Silva? Moim zdaniem Hummels.

0

Nie no... duet Messi-Neymar.. współczuje rywalom :D

0

Dobra.. panowie. Jestem już praktycznie spokojny, Neymar jest nasz ;)! Czekamy na oficjalne info!

0

mozesz dac linka do jego profilu ? chce zobaczyc ze tak napisal.

0



:(

0

zobaczycie... zaraz po odejściu jednego z naszych piłkarzy... w tym wypadku chyba Villi ogłoszony zostanie transfer Neymara do Barcelony ;)

0

chłopie... nie Ty jeden. To wydaje sie jeszcze bardziej stresujące niż saga z Cescem.

0

Lepiej byłoby zorganizowac mecz Barca vs Polska... i wziąsc najsilniejszych Polskich grajków + grajków z ligi(oczywiście samych polaków).

0

z Wisłą w Krakowie!

0

"Piwo to nie alkohol" F.Kiepski! :D

0

pierwszy raz to na oczy widze ;)

0

Nie wszyscy... Goetze był ? był.. nikt nie mówił nic... ale od 2011 roku trenerzy,bliscy Neymara,agenci,sztab Santosu... mówią że zagra dla Barcy... sam zawodnik wielokrotnie podkreślał chęc gry dla Barcy i granie z Messim. A kibice Barcy(większośc) z Neymarem są już tak jakby był z nami;).

0

Jeżeli Neymar do nas nie przejdzie, a do Bayernu będzie tutaj traktowany niemalże jak Figo... to samo Guardiola który podbierze go nam... no niestety tak będzie to wyglądało.

0

Dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi, tylko jedna osoba tak powiedziałą... a to że bedzie grał w Barcy mówiło już parenaście osób, trenerzy,bliskie osoby neymara,zawodnicy,sztab santosu... nawet sam Neymar przyznal ze chcialby grac z Messim.

0

"- To kompletna bzdura. Nic nie jest na rzeczy. Te plotki nie mają nic w sobie z prawdy - powiedział dzisiaj rzecznik prasowy Bayernu Markus Hörwick na temat rewelacji w sprawie Neymara. Źródłem całego zamieszania jest oczywiście Vicente Cascione, który uważa, że 21-letni napastnik Satonsu podpisał już umowę z rekordowym mistrzem Niemiec"

0

Guardiola zaczyna robic sie jak wenger...

0

alianta2, co Ty za bzdury piszesz... Neymar tak czy tak do nas trafi :/

0

Messi-Ronney/Aguero-Neymar

0

Trudny wybór między Alexisem a Tello.

0

Zawodnik meczu? TELLO!

0

Thiago za Cesca....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?