Jeden z członków grupy Sonda, która posiada 40% praw do Neymara, wypowiedział się dla RAC1.
„Musiałoby się wiele wydarzyć, aby transfer Neymara do Barcelony nie doszedł do skutku. Jest już ustalony kontrakt z piłkarzem a także ewentualna suma odszkodowania w przypadku odejścia do innego zespołu.”
Nie wszyscy... Goetze był ? był.. nikt nie mówił nic... ale od 2011 roku trenerzy,bliscy Neymara,agenci,sztab Santosu... mówią że zagra dla Barcy... sam zawodnik wielokrotnie podkreślał chęc gry dla Barcy i granie z Messim. A kibice Barcy(większośc) z Neymarem są już tak jakby był z nami;).
Jeżeli Neymar do nas nie przejdzie, a do Bayernu będzie tutaj traktowany niemalże jak Figo... to samo Guardiola który podbierze go nam... no niestety tak będzie to wyglądało.
Dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi, tylko jedna osoba tak powiedziałą... a to że bedzie grał w Barcy mówiło już parenaście osób, trenerzy,bliskie osoby neymara,zawodnicy,sztab santosu... nawet sam Neymar przyznal ze chcialby grac z Messim.
"- To kompletna bzdura. Nic nie jest na rzeczy. Te plotki nie mają nic w sobie z prawdy - powiedział dzisiaj rzecznik prasowy Bayernu Markus Hörwick na temat rewelacji w sprawie Neymara. Źródłem całego zamieszania jest oczywiście Vicente Cascione, który uważa, że 21-letni napastnik Satonsu podpisał już umowę z rekordowym mistrzem Niemiec"
0
Tak czy tak Neymar jest już nasz!
0
Wygląda na to że tego lata będą 3 lub 4 wzmocnienia... Neymar, Ander Herrera, Hummels, Ter Stegen.
0
DO autora niusa : Rób tutaj aktualizacje transferu jak na Blaugrana pl ...
0
Ale po co rozmawiamy tutaj o Hulku? Jak tematem jest Neymar?
0
przejście Hulka do zenita było jego cofnięciem rozwoju...
0
Jeden z członków grupy Sonda, która posiada 40% praw do Neymara, wypowiedział się dla RAC1.
„Musiałoby się wiele wydarzyć, aby transfer Neymara do Barcelony nie doszedł do skutku. Jest już ustalony kontrakt z piłkarzem a także ewentualna suma odszkodowania w przypadku odejścia do innego zespołu.”
0
Dobra panowie Neymar jest nasz mówiac realistycznie, teraz obrońca Hummels czy T,Silva? Moim zdaniem Hummels.
0
Nie no... duet Messi-Neymar.. współczuje rywalom :D
0
Dobra.. panowie. Jestem już praktycznie spokojny, Neymar jest nasz ;)! Czekamy na oficjalne info!
0
mozesz dac linka do jego profilu ? chce zobaczyc ze tak napisal.
0
:(
0
zobaczycie... zaraz po odejściu jednego z naszych piłkarzy... w tym wypadku chyba Villi ogłoszony zostanie transfer Neymara do Barcelony ;)
0
chłopie... nie Ty jeden. To wydaje sie jeszcze bardziej stresujące niż saga z Cescem.
0
Lepiej byłoby zorganizowac mecz Barca vs Polska... i wziąsc najsilniejszych Polskich grajków + grajków z ligi(oczywiście samych polaków).
0
z Wisłą w Krakowie!
0
"Piwo to nie alkohol" F.Kiepski! :D
0
http://www.givemefootball.com/345447-neymar-close-to-barcelona-switch-says-juninho
:)dsd
0
http://www.givemefootball.com/345447-neymar-close-to-barcelona-switch-says-juninho
0
pierwszy raz to na oczy widze ;)
0
Nie wszyscy... Goetze był ? był.. nikt nie mówił nic... ale od 2011 roku trenerzy,bliscy Neymara,agenci,sztab Santosu... mówią że zagra dla Barcy... sam zawodnik wielokrotnie podkreślał chęc gry dla Barcy i granie z Messim. A kibice Barcy(większośc) z Neymarem są już tak jakby był z nami;).
0
Jeżeli Neymar do nas nie przejdzie, a do Bayernu będzie tutaj traktowany niemalże jak Figo... to samo Guardiola który podbierze go nam... no niestety tak będzie to wyglądało.
0
Dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi, tylko jedna osoba tak powiedziałą... a to że bedzie grał w Barcy mówiło już parenaście osób, trenerzy,bliskie osoby neymara,zawodnicy,sztab santosu... nawet sam Neymar przyznal ze chcialby grac z Messim.
0
"- To kompletna bzdura. Nic nie jest na rzeczy. Te plotki nie mają nic w sobie z prawdy - powiedział dzisiaj rzecznik prasowy Bayernu Markus Hörwick na temat rewelacji w sprawie Neymara. Źródłem całego zamieszania jest oczywiście Vicente Cascione, który uważa, że 21-letni napastnik Satonsu podpisał już umowę z rekordowym mistrzem Niemiec"
0
http://transfery.info/57570,blyskawiczna-reakcja-bayernu-w-sprawie-neymara
0
Guardiola zaczyna robic sie jak wenger...
0
alianta2, co Ty za bzdury piszesz... Neymar tak czy tak do nas trafi :/
0
Messi-Ronney/Aguero-Neymar
0
Trudny wybór między Alexisem a Tello.
0
Zawodnik meczu? TELLO!
0
Thiago za Cesca....