0

napisz coś o Dongou :)

0

Mam nadzieję że zobaczymy Neymara z Messim w tym spotkaniu ;)

0

ma 28lat... tyle co T.Silva, ale jeżeli mamy już stopera w takim wieku kupować to właśnie T.Silve, albo poniżej 24lat z prawdziwego zdarzenia.

0

Też tak myslę, tylko uważam że w drugim lub trzecim sezonie :)

0

szkoda Villi ;(

0

56tys widzów jak na takiego gracza? To jest bardzo dużo, gdyby miał osiągnięcia przed przejściem do Barcy jak legendarny R10 to napewno byłoby więcej.. ale jak na takiego 21 latka z takim potencjałem to jest bardzo dużo, widocznie nie wyobrażasz sobie liczy takiego tłumu :). To nie 56osoby, nie 5,600 tylko 56,000.

0

"Dowiedzieliśmy się, że prezentację Brazylijczyka oglądało około 56 500 widzów."

0

Jeżeli Neymar wykorzysta swój potencjał w 100%, będzie najlepszym technicznie piłkarzem świata.

0

VAMOS NEYMAR!
VAMOS BARCA!

0

uwierz nie tylko Ty :D

0

Prezentacja będzie na oficjalnym kanale Barcy na YT.

0

To nie jest bilans tylko testy medyczne :)

0

mam do was prośbe, jak Neymar będzie już się przygotowywał wejśc na murawę... napisze mi ktos sms? Jestem w pracy i czas nie pozwala a bardzo pragne to obejrzec? Numer podam na priv, z góry dziękuje!

0

nieoficjalnie ma byc 50tys osób na CN podczas prezentacji.

0

Swoją droga.. dawno nie widziałem prezentacji zawodnika bez numeru na plecach :)

0

napewno tak :)

0

O której godzinie bedzie zabawa z piłką na Camp Nou :)?

0

dopiero w sierpniu będzie wiadomo.

0

na yt bedzie potem

0

Luiz lub Marquinhos

0

na tvp jest transmisja anglia-brazylia ?

0

Będzie grał.

0

Przepraszam za słowo, boże... ludzie wy pierdolicie jak kacper suke w sieni..... wy już wiecie ze sie spali ze wysra, ze zesra. Poczekajcie do startu sezonu, bo robicie tak samo jak po przegranym meczu z milanem 0;2 a potem po rewanzu nagle 'ja wierzyłem ja wierzłyem' to jest tak żałosne że wstyd za takich ludzi!

0

znajdz sobie skrot calego meczu i wlacz od tej minuty w ktorej pojawil sie na boisku Alexis.

0

Oficjalna wypowiedź Higuaina :
– To był mój ostatni mecz w Realu Madryt. Podjąłem decyzję o odejściu, to siedem lat… to chwila na zmianę otoczenia. Czuję, że mój etap w Realu Madryt się zakończył.

– To było siedem intensywnych, trudnych i szczęśliwych lat. To przemyślana decyzja, trudna, nie było łatwo, ale chcę iść do innego klubu, poszukać nowych wyzwań. Moja rodzina również bardzo cierpi. To już podjęta decyzja.

– Nigdy mi nic nie podarowano, zawsze pracowałem na maksimum. Odchodzę zadowolony, udało mi się sprawić, że publiczność skandowała moje nazwisko. Nie zdecydowałem jeszcze, dokąd pójdę. Real Madryt już wie, że chcę odejść.

– Odchodzę zadowolony. Wygrywałem tytuły, spełniłem marzenia, byłem kapitanem… Nie podjąłem jeszcze decyzji, gdzie odchodzę.

– Mam nadzieję, że klub zrobi to, co najlepsze. Nie odchodzę przez gwizdy. Chodzi o inne rzeczy, o których wam nie powiem. Byłem tutaj przez siedem lat z jakiegoś powodu. Wyrównałem osiągnięcie takiej legendy jak Juanito. Mam nadzieję, że Real Madryt zrobi to, co dla mnie najlepsze. Już w poprzednim roku coś było na rzeczy, ale trener i koledzy mnie przekonali.

– Oferty? Był Juventus, są oferty, ale nie wiem. Chciałbym odejść tam, gdzie pokażą mi, że naprawdę mnie chcą. Za mną siedem lat tutaj, zostawiam przyjaciół, kolegów… Odchodzę, ponieważ chcę zmienić otoczeni


Za tego minusika :)

0

Dzisiaj Neymara zobaczymy w akcji, grają z Anglią :)

0

Dopiero teraz się o tym dowiedziałeś? Wczoraj już było oficjalne info.

0

0

Zawodnik meczu.... Montoya!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?