Song musi dzisiaj zagrać 90minut, chciałbym go również na cały mecz z Celticem ale pewnie Busquets zagra. Co do Neymara, myślę że w drugiej połowie go zobaczymy i podtrzyma passę asyst i ustrzeli kolejne bramki :).
Typuje pierwsza manite w tym sezonie na wyjeździe :)
Myślałem że ten sezon nie będzie znów tak kontrowersyjny jak w ubiegłych sezonach. No ale proszę, real już zaczyna swój teatr a zarazem kino akcji :). Real nie może, sędzia pomoże :)
Naprawdę znakomicie wykonuje swoją pracę, oczywiście można się czepiać kilku rzeczy, np defensywy, ale jestem przekonany... A raczej ufam naszemu "tacie" że zmieni na dobre :), jeszcze lepiej niż za poprzednich lat.
Osobiście kibicuje Barcelonie bardzo długo. Od 95, Rustu itp, pamiętam początki VV, ale ten sezon... To sezon jego życia. Naprawdę w tym sezonie od początku prezentuje się wyśmienicie, wiedziałem prędzej czy później jego potencjał wybuchnie, a niedowiarką z madrytu jeszcze gul skoczy :) i stało się :)
Messi od kilku lat jest numerem jeden, nie mówię tego jako długo stażowy fanatyk naszego wspaniałego klubu. Ale tak jest, 21wiek to jego czas. Czy ktoś się z tym zgodzi czy nie. Cieszę się tylko że to my mamy takiego zawodnika, a nie królewscy :)
0
Busquets lub Song :) ?
0
Chyba czarnej perły :)
0
Plus za Batre, szkoda Roberto. Mam nadzieję że Neymar wejdzie w drugiej połowie :) po trzy punkty Barcelono :)
0
Również podoba mi się bardzo ta koszulka. Już jest w drodze do mnie :)
0
Mam nadzieję że dzisiaj odskoczymy realowi na kolejne 3 lub 2 punkty. Oby Villa dzisiaj ukąsił real niejednokrotnie :)!
Vamos Barca!
0
Mam nadzieję że Dongou będzie naszym nowym Etoo :)
0
Może dziś na środku obrony razem z Pique zobaczymy Songa lub Busquetsa :)
0
Dzisiaj mam nadzieję że Messi pokaże skuteczność i z pewnym dystansem będzie prowadził jako najlepszy strzelec ligi :)
0
Po pierwszą manitę w tym sezonie na wyjeździe! :)
0
Song musi dzisiaj zagrać 90minut, chciałbym go również na cały mecz z Celticem ale pewnie Busquets zagra. Co do Neymara, myślę że w drugiej połowie go zobaczymy i podtrzyma passę asyst i ustrzeli kolejne bramki :).
Typuje pierwsza manite w tym sezonie na wyjeździe :)
0
Z przodu chciałbym dziś widzieć Neymara grającego 90minut.
0
Na ekstraklasę byłby dobry.
0
Wspaniała informacja na dobranoc :) !
0
Chciałbym aby to właśnie Ajax wyszedł z nami z grupy. Życzę im tego z całego serca :)
0
Real nie może- sędzia pomoże! :)
0
Masche wracaj do zdrowia i strzel wkońcu swojego pierwszego gola :)
0
Może sobie podać rękę z agentem Lewandowskiego :)
0
Myślałem że ten sezon nie będzie znów tak kontrowersyjny jak w ubiegłych sezonach. No ale proszę, real już zaczyna swój teatr a zarazem kino akcji :). Real nie może, sędzia pomoże :)
0
szkoda wzroku na takiego niusa :)
0
Masche należy się gol :)
0
żywa legenda. Coś jak Raul dla madrytu, lecz nie wydaje mi się żeby nasz kapitan zakończył karierę gdzieś indziej :). Grande Puyol!
0
Naprawdę znakomicie wykonuje swoją pracę, oczywiście można się czepiać kilku rzeczy, np defensywy, ale jestem przekonany... A raczej ufam naszemu "tacie" że zmieni na dobre :), jeszcze lepiej niż za poprzednich lat.
0
Osobiście kibicuje Barcelonie bardzo długo. Od 95, Rustu itp, pamiętam początki VV, ale ten sezon... To sezon jego życia. Naprawdę w tym sezonie od początku prezentuje się wyśmienicie, wiedziałem prędzej czy później jego potencjał wybuchnie, a niedowiarką z madrytu jeszcze gul skoczy :) i stało się :)
0
Ktoś taki jak on przydałby się nam teraz do strzałów spoza pola karnego :)
0
Messi od kilku lat jest numerem jeden, nie mówię tego jako długo stażowy fanatyk naszego wspaniałego klubu. Ale tak jest, 21wiek to jego czas. Czy ktoś się z tym zgodzi czy nie. Cieszę się tylko że to my mamy takiego zawodnika, a nie królewscy :)
0
pierwszy raz od czasów Roniego wróciła na Camp Nou brazylijska magia.
Vamos Barca !
0
Robi się nam mała bojówka :) ale my nie słyniemy z tego. Tylko z pięknej, a zarazem widowiskowej gry :)
0
Każdy ma prawo do oceny komentarza, jak i typowania wyniku :) demokracja :)
0
0
Z tego co ja widze, to ta Barcelona może być potężniejsza niż ta za czasów Pepa :)