0

Coś czuje że zaraz w realu posypią się kartki :)

0

Pirlo... -.-

0

Messi ma 4 bramki, tam ktoś pytał.

0

Co jak nie karny uratuje Real :) buhahaha

0

Jeżeli Falcao doszedłby do PSG, to z Cavanim i Ibrą w 3 z przodu....

0

Jak Juve narzuci swój styl to wygra :)

0

2:2 albo 2:1 dla Juve :)

0

Dobra pierwsze miejsce utrzymujemy, jest dobrze. Kolejny mecz z milanem u siebie zapewne wygramy.
Dziś mam nadzieję że Juve upokorzy real :) i

0

szkóda mogliśmy wygrać.

0

Adriano...

0

Mam nadzieję że Messi będzie mnie tracił piłkę w drugiej połowie.

0

Alves wtf? ?

0

Brawo!

0

Gdzie Bartra się pytam...

0

......

0

Xavi nie te lata

0

No to startujemy!

0

Mecz na kanale canal plus numer 30 jakbyś ktoś nie wiedział.
Gdzie Bartra i Song? :/

0

Za Masche Bartra a za Busquetsa Song i wszystko ok :)

0

Licze że dzisiaj Bartra rozegra cały mecz, Alexis,Messi i Neymar z przodu, i byłbym bardzo zadowolony gdyby defensywnym był Song. Busquets musi odpocząc :). Chyba że będzie odwrotnie, Busquets z Milanem a Song z Realem, na Real przydałby się ktoś silny... i właśnie taki jest Song, a może się myle i to Song zagra z Milanem przykładowo 70minut, a z Realem 90:).

0

Skład na dziś :
VV
Alves-Bartra-Pique-Adriano
Song
Iniesta-Fabregas
Alexis-Messi-Neymar

0

Chyba się naj**** i wstac dopiero na mecz, bo zaraz wszystkie zęby pogryze :D

0

Wybiera się ktoś na mecz? Jeżeli tak proszę o pw.

0

Haha, rozwalił mnie tym porównaniem :D. Wiadomo że Milan mocniejszy od Osasuny, nie tylko na papierze... :)

0

Miki,
Że El Clasico jest jedno to się zgodze, ale z tym że to zwykłe spotkanie LM napewno nie, i z tym że Milan to słaby klub w LM i swojej lidze... jesteś chyba z rocznika 2001, więc nie dziwie Ci się że mało jeszcze wiesz o spotkaniach Milanu z Barca w poprzednich latach... czasami jak się nudzisz, masz grac w jakies bezsensowne gry.. wejdz sobie w google i poczytaj troche historie wcześniejszych meczy w LM Barcelony z Włoskimi drużynami i innymi.

I powiem więcej, w Lidze Mistrzów nie ma słabych drużyn :).

0

Że El Clasico jest jedno to się zgodze, ale z tym że to zwykłe spotkanie LM napewno nie, i z tym że Milan to słaby klub w LM i swojej lidze... jesteś chyba z rocznika 2001, więc nie dziwie Ci się że mało jeszcze wiesz o spotkaniach Milanu z Barca w poprzednich latach... czasami jak się nudzisz, masz grac w jakies bezsensowne gry.. wejdz sobie w google i poczytaj troche historie wcześniejszych meczy w LM Barcelony z Włoskimi drużynami i innymi.

I powiem więcej, w Lidze Mistrzów nie ma słabych drużyn :).

0

Nie zgadzam się z tym do końca... Barcelona w tym sezonie to inna drużyna od poprzedniego sezonu, lepsza jakosc... mamy Neymara który robi różnice pomimo tego że jak to mówili "nie sprawdzi się w Barcy", osobiście nawet nie sądziłem że tak znakomicie będzie się spisywał od początku gry. Duet Messi-Neymar, zgodnie z przewidywaniami pozytywnymi przynosi same owoce. Myślę ze teraz mamy większe możliwości by pewnie pokonac Milan nawet na San Siro.

Po trzy punkty!
VAMOS BARCA!!

0

Jestem ciekaw jak będzie wyglądał pierwszy mecz Afelaya po kontuzji, o ile dostanie szansę.

0

Na środku obrony Pique i Bartra

0

Po remisie nie widzę innej możliwości jak wygrana :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?