Licze że dzisiaj Bartra rozegra cały mecz, Alexis,Messi i Neymar z przodu, i byłbym bardzo zadowolony gdyby defensywnym był Song. Busquets musi odpocząc :). Chyba że będzie odwrotnie, Busquets z Milanem a Song z Realem, na Real przydałby się ktoś silny... i właśnie taki jest Song, a może się myle i to Song zagra z Milanem przykładowo 70minut, a z Realem 90:).
Miki,
Że El Clasico jest jedno to się zgodze, ale z tym że to zwykłe spotkanie LM napewno nie, i z tym że Milan to słaby klub w LM i swojej lidze... jesteś chyba z rocznika 2001, więc nie dziwie Ci się że mało jeszcze wiesz o spotkaniach Milanu z Barca w poprzednich latach... czasami jak się nudzisz, masz grac w jakies bezsensowne gry.. wejdz sobie w google i poczytaj troche historie wcześniejszych meczy w LM Barcelony z Włoskimi drużynami i innymi.
I powiem więcej, w Lidze Mistrzów nie ma słabych drużyn :).
Że El Clasico jest jedno to się zgodze, ale z tym że to zwykłe spotkanie LM napewno nie, i z tym że Milan to słaby klub w LM i swojej lidze... jesteś chyba z rocznika 2001, więc nie dziwie Ci się że mało jeszcze wiesz o spotkaniach Milanu z Barca w poprzednich latach... czasami jak się nudzisz, masz grac w jakies bezsensowne gry.. wejdz sobie w google i poczytaj troche historie wcześniejszych meczy w LM Barcelony z Włoskimi drużynami i innymi.
I powiem więcej, w Lidze Mistrzów nie ma słabych drużyn :).
Nie zgadzam się z tym do końca... Barcelona w tym sezonie to inna drużyna od poprzedniego sezonu, lepsza jakosc... mamy Neymara który robi różnice pomimo tego że jak to mówili "nie sprawdzi się w Barcy", osobiście nawet nie sądziłem że tak znakomicie będzie się spisywał od początku gry. Duet Messi-Neymar, zgodnie z przewidywaniami pozytywnymi przynosi same owoce. Myślę ze teraz mamy większe możliwości by pewnie pokonac Milan nawet na San Siro.
0
Coś czuje że zaraz w realu posypią się kartki :)
0
Pirlo... -.-
0
Messi ma 4 bramki, tam ktoś pytał.
0
Co jak nie karny uratuje Real :) buhahaha
0
Jeżeli Falcao doszedłby do PSG, to z Cavanim i Ibrą w 3 z przodu....
0
Jak Juve narzuci swój styl to wygra :)
0
2:2 albo 2:1 dla Juve :)
0
Dobra pierwsze miejsce utrzymujemy, jest dobrze. Kolejny mecz z milanem u siebie zapewne wygramy.
Dziś mam nadzieję że Juve upokorzy real :) i
0
szkóda mogliśmy wygrać.
0
Adriano...
0
Mam nadzieję że Messi będzie mnie tracił piłkę w drugiej połowie.
0
Alves wtf? ?
0
Brawo!
0
Gdzie Bartra się pytam...
0
......
0
Xavi nie te lata
0
No to startujemy!
0
Mecz na kanale canal plus numer 30 jakbyś ktoś nie wiedział.
Gdzie Bartra i Song? :/
0
Za Masche Bartra a za Busquetsa Song i wszystko ok :)
0
Licze że dzisiaj Bartra rozegra cały mecz, Alexis,Messi i Neymar z przodu, i byłbym bardzo zadowolony gdyby defensywnym był Song. Busquets musi odpocząc :). Chyba że będzie odwrotnie, Busquets z Milanem a Song z Realem, na Real przydałby się ktoś silny... i właśnie taki jest Song, a może się myle i to Song zagra z Milanem przykładowo 70minut, a z Realem 90:).
0
Skład na dziś :
VV
Alves-Bartra-Pique-Adriano
Song
Iniesta-Fabregas
Alexis-Messi-Neymar
0
Chyba się naj**** i wstac dopiero na mecz, bo zaraz wszystkie zęby pogryze :D
0
Wybiera się ktoś na mecz? Jeżeli tak proszę o pw.
0
Haha, rozwalił mnie tym porównaniem :D. Wiadomo że Milan mocniejszy od Osasuny, nie tylko na papierze... :)
0
Miki,
Że El Clasico jest jedno to się zgodze, ale z tym że to zwykłe spotkanie LM napewno nie, i z tym że Milan to słaby klub w LM i swojej lidze... jesteś chyba z rocznika 2001, więc nie dziwie Ci się że mało jeszcze wiesz o spotkaniach Milanu z Barca w poprzednich latach... czasami jak się nudzisz, masz grac w jakies bezsensowne gry.. wejdz sobie w google i poczytaj troche historie wcześniejszych meczy w LM Barcelony z Włoskimi drużynami i innymi.
I powiem więcej, w Lidze Mistrzów nie ma słabych drużyn :).
0
Że El Clasico jest jedno to się zgodze, ale z tym że to zwykłe spotkanie LM napewno nie, i z tym że Milan to słaby klub w LM i swojej lidze... jesteś chyba z rocznika 2001, więc nie dziwie Ci się że mało jeszcze wiesz o spotkaniach Milanu z Barca w poprzednich latach... czasami jak się nudzisz, masz grac w jakies bezsensowne gry.. wejdz sobie w google i poczytaj troche historie wcześniejszych meczy w LM Barcelony z Włoskimi drużynami i innymi.
I powiem więcej, w Lidze Mistrzów nie ma słabych drużyn :).
0
Nie zgadzam się z tym do końca... Barcelona w tym sezonie to inna drużyna od poprzedniego sezonu, lepsza jakosc... mamy Neymara który robi różnice pomimo tego że jak to mówili "nie sprawdzi się w Barcy", osobiście nawet nie sądziłem że tak znakomicie będzie się spisywał od początku gry. Duet Messi-Neymar, zgodnie z przewidywaniami pozytywnymi przynosi same owoce. Myślę ze teraz mamy większe możliwości by pewnie pokonac Milan nawet na San Siro.
Po trzy punkty!
VAMOS BARCA!!
0
Jestem ciekaw jak będzie wyglądał pierwszy mecz Afelaya po kontuzji, o ile dostanie szansę.
0
Na środku obrony Pique i Bartra
0
Po remisie nie widzę innej możliwości jak wygrana :)