0

Ale mają dobrze. Jak nie auta to komputery.

0

Alves i Alba czekamy!

0

To teraz czas na wysokie zwycięstwo nad żółtą łodzią :)

0

Czuje że w 1/8 z Galatą zagramy

0

Napoli już 2:0

0

szkoda straconego gola

0

I znów Niemcy w końcówce :)

0

Ale oklaski dla Neymara :)

0

Pogrom!

0

Boże... Czemu za Alexisa ? Pedro...

0

Neymar 3!

0

Lewy co za magik :o

0

Neymar

0

Brawo Neymar!

0

Magia! Brawo!

0

Brawo!

0

Liczę na skład Mundo.

0

No, Neymar pokaz dzisiaj klasę :). Liczę na pewne zwycięstwo pomimo że z Celticem gra się nam ciężko. Ale innej opcji niż pewne trzy punkty po ostatnich meczach nie widzę.

Vamos Barca!

0

Mam nadzieję że zobaczymy jakieś ładne akcje lewej strony, mam na myśli Alba-Neymar.

0

Larssonem mógłbyć Villa jednak mu to widocznie nie odpowiadało, szkoda- ale trzeba zrozumieć chłopa.

0

To będzie prawdziwy geniusz La Masi.

0

Bartra i Mangala na środku, defensywa na lata?

0

Jak nie Guarin to RvP haha... Szukając sensacji...

0

hahaha

0

Zbiera na spóźniony prezent dla dziewczyny :D

0

No. Może wkońcu nadszedł czas na legendarne 5:0? Dawno nie było.

0

żeby nie było że znów mam Psg go weźmie jak...

0

Dongou na środek, Alexis i Neymar na skrzydła.

0

Znając i patrząc na te czasy to napewno trafia :)

0

Czekamy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?