13 grudnia 2013, 09:29
0
Ale mają dobrze. Jak nie auta to komputery.
12 grudnia 2013, 14:10
Alves i Alba czekamy!
12 grudnia 2013, 08:57
To teraz czas na wysokie zwycięstwo nad żółtą łodzią :)
11 grudnia 2013, 22:40
Czuje że w 1/8 z Galatą zagramy
11 grudnia 2013, 22:37
Napoli już 2:0
11 grudnia 2013, 22:33
szkoda straconego gola
11 grudnia 2013, 22:31
I znów Niemcy w końcówce :)
11 grudnia 2013, 22:24
Ale oklaski dla Neymara :)
11 grudnia 2013, 22:17
Pogrom!
11 grudnia 2013, 22:07
Boże... Czemu za Alexisa ? Pedro...
11 grudnia 2013, 22:02
Neymar 3!
Lewy co za magik :o
11 grudnia 2013, 21:53
Neymar
11 grudnia 2013, 21:34
Brawo Neymar!
11 grudnia 2013, 21:27
Magia! Brawo!
11 grudnia 2013, 20:57
Brawo!
11 grudnia 2013, 13:07
Liczę na skład Mundo.
11 grudnia 2013, 10:26
No, Neymar pokaz dzisiaj klasę :). Liczę na pewne zwycięstwo pomimo że z Celticem gra się nam ciężko. Ale innej opcji niż pewne trzy punkty po ostatnich meczach nie widzę. Vamos Barca!
10 grudnia 2013, 15:56
Mam nadzieję że zobaczymy jakieś ładne akcje lewej strony, mam na myśli Alba-Neymar.
9 grudnia 2013, 16:35
Larssonem mógłbyć Villa jednak mu to widocznie nie odpowiadało, szkoda- ale trzeba zrozumieć chłopa.
8 grudnia 2013, 23:44
To będzie prawdziwy geniusz La Masi.
8 grudnia 2013, 13:21
Bartra i Mangala na środku, defensywa na lata?
7 grudnia 2013, 20:26
Jak nie Guarin to RvP haha... Szukając sensacji...
7 grudnia 2013, 12:29
hahaha
6 grudnia 2013, 16:58
Zbiera na spóźniony prezent dla dziewczyny :D
No. Może wkońcu nadszedł czas na legendarne 5:0? Dawno nie było.
6 grudnia 2013, 14:54
żeby nie było że znów mam Psg go weźmie jak...
6 grudnia 2013, 12:34
Dongou na środek, Alexis i Neymar na skrzydła.
6 grudnia 2013, 11:18
Znając i patrząc na te czasy to napewno trafia :)
4 grudnia 2013, 12:22
Czekamy!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Ale mają dobrze. Jak nie auta to komputery.
0
Alves i Alba czekamy!
0
To teraz czas na wysokie zwycięstwo nad żółtą łodzią :)
0
Czuje że w 1/8 z Galatą zagramy
0
Napoli już 2:0
0
szkoda straconego gola
0
I znów Niemcy w końcówce :)
0
Ale oklaski dla Neymara :)
0
Pogrom!
0
Boże... Czemu za Alexisa ? Pedro...
0
Neymar 3!
0
Lewy co za magik :o
0
Neymar
0
Brawo Neymar!
0
Magia! Brawo!
0
Brawo!
0
Liczę na skład Mundo.
0
No, Neymar pokaz dzisiaj klasę :). Liczę na pewne zwycięstwo pomimo że z Celticem gra się nam ciężko. Ale innej opcji niż pewne trzy punkty po ostatnich meczach nie widzę.
Vamos Barca!
0
Mam nadzieję że zobaczymy jakieś ładne akcje lewej strony, mam na myśli Alba-Neymar.
0
Larssonem mógłbyć Villa jednak mu to widocznie nie odpowiadało, szkoda- ale trzeba zrozumieć chłopa.
0
To będzie prawdziwy geniusz La Masi.
0
Bartra i Mangala na środku, defensywa na lata?
0
Jak nie Guarin to RvP haha... Szukając sensacji...
0
hahaha
0
Zbiera na spóźniony prezent dla dziewczyny :D
0
No. Może wkońcu nadszedł czas na legendarne 5:0? Dawno nie było.
0
żeby nie było że znów mam Psg go weźmie jak...
0
Dongou na środek, Alexis i Neymar na skrzydła.
0
Znając i patrząc na te czasy to napewno trafia :)
0
Czekamy!