Na drodze do finału nie mamy ani Realu ani Atletico, więc te obie drużyny to prawdopodobny półfinal? tak sobie typuje osobiście, ale jak kolega niżej. "Trzeba isc mecz po meczu".
Teraz tylko czekac na "fichaje" nam pozostaje :)!
Zastanawia mnie tylko czy kupimy tego stopera czy jednak "Tata" postawi na Bartrę, chociaz ostatnio dużo plotek łączy "Masche" z Napoli... chociaż wątpię by odszedł...
Jak Alexis podchodził do wolnego, byłem praktycznie pewny że to wejdzie.
Ciekawostki, Alexis strzela wolnego, Xavi przestrzela karnego, pośredni... Kiedy ostatnio widziałem pośredniego w wykonaniu naszych :). Szkoda tylko że nie weszło.
Jeśli chodzi o FC Barcelonę, Courtois nie jest rozczarowany tym, że wybrała ona ter Stegena, bo Barça nigdy nie stanowiła dla niego opcji - zakończył Thierry
Ter Stegen w dwóch wywiadach wspominał że schlebia mu zainteresowanie Barcelony... podobnie było z Jordim Alba z Valenci... United tez dawal wiecej ale wybral coś wiecej niz klub... fakt faktem wychowanek, ale identycznie słowa Ter Stegena jak Alby :). Ja jestem tego pewny że do nas zawita, no chyba że jeszcze jakieś nieprzewidziane okoliczności będą to Thibaut ;)
My się ich boimy, ale oni pewnie za to ani trochę? No to zwycięzcy daleko nie szukać :). Pierwsze Gran Derbi jak przyszedł Pep i był Pelegrini, mieli Sneiderą, Robbena... I co? Haha.
0
Mam nadzieję że nazwa stadionu nie ulegnie zmianie. Przecież Camp Nou to najlepsza nazwa stadionu!
0
Oby byl gotowy na City!
0
Bartra rozegrał się nam na dobre :)!
0
Oby był gotowy na City.
0
Messi !!!!
0
Tello padaka, Bartra już wyrasta na zawodnika meczu.
0
..........
0
Na drodze do finału nie mamy ani Realu ani Atletico, więc te obie drużyny to prawdopodobny półfinal? tak sobie typuje osobiście, ale jak kolega niżej. "Trzeba isc mecz po meczu".
VAMOS BARCA!
0
W drugiej połowie Alexis za Tello i zobaczymy mam nadzieje duet jego z Neymarem i Messim :)!
0
Teraz tylko czekac na "fichaje" nam pozostaje :)!
Zastanawia mnie tylko czy kupimy tego stopera czy jednak "Tata" postawi na Bartrę, chociaz ostatnio dużo plotek łączy "Masche" z Napoli... chociaż wątpię by odszedł...
0
Powrót Króla w Pucharze Króla !!!
0
Po co to chowac i potem marnowac?
0
Do administracji, wyrażam dume, emocje i wogole prosze nie brac tej wypowiedzi pod uwage :
MESSI! Jesteś prze chuj! Jedyny w swoim rodzaju, mistrz mistrz mistrz !
0
Leo i Alexis na druga i święta trójka z Neymarem :)
0
Wspomozmy Messiego w sondzie w ktorej walczy z ronaldo.. na fb "Kocham Football" udostepnili ta strone. Glosujcie panowie bo przegrywa jak narazie :/
http://messivsronaldo.net/
0
Tak jest! Mam nadzieję że zrobi "wejście smoka" w meczu z Atletico pieczętując po powrocie Hattricka :)!
VAMOS BARCA!
0
Jak Alexis podchodził do wolnego, byłem praktycznie pewny że to wejdzie.
Ciekawostki, Alexis strzela wolnego, Xavi przestrzela karnego, pośredni... Kiedy ostatnio widziałem pośredniego w wykonaniu naszych :). Szkoda tylko że nie weszło.
0
Brawo!
Vamos Barca!
0
Mam nadzieje ze Ney zagra :/
0
Jeśli chodzi o FC Barcelonę, Courtois nie jest rozczarowany tym, że wybrała ona ter Stegena, bo Barça nigdy nie stanowiła dla niego opcji - zakończył Thierry
No to Witamy pana, panie Ter Stegen :-)
0
Valdes,Adriano,Pique,Bartra,Alba,Song,Iniesta,Cesc,Pedro,Neymar,Alexis
0
VV niech wraca na szczyt przed meczem z Atletico. A Pinto w Pucharze jak zawsze.
0
Cos w stylu Kiepskiego... Ogarnij 50 ja 50 i zrobimy se sylwestra hahaha :D
0
Głupszy jesteś niż ustawa przewiduje :)
0
Ter Stegen w dwóch wywiadach wspominał że schlebia mu zainteresowanie Barcelony... podobnie było z Jordim Alba z Valenci... United tez dawal wiecej ale wybral coś wiecej niz klub... fakt faktem wychowanek, ale identycznie słowa Ter Stegena jak Alby :). Ja jestem tego pewny że do nas zawita, no chyba że jeszcze jakieś nieprzewidziane okoliczności będą to Thibaut ;)
0
Alba nie, Alaba.
0
My się ich boimy, ale oni pewnie za to ani trochę? No to zwycięzcy daleko nie szukać :). Pierwsze Gran Derbi jak przyszedł Pep i był Pelegrini, mieli Sneiderą, Robbena... I co? Haha.
0
Szansa na obudzenie się po zimowym śnie dla Songa :)
0
basta
0
mamy lidera hej kurwa mamy lidera :)