Formalnie trafił się nam najłatwiejszy rywal. Ale z drugiej strony Atletico nie znajduje się przez przypadek w tej fazie, w której jest. Mam nadzieję że ostatnie mecze z Atletico dały nam jakąś nauczkę i może doświadczenie które wykorzystamy pozytywnie. Nie widzę innego scenariusza jak półfinał.
Visca el Barca!
Ps. Bardzo ciekawie zapowiada się mecz Psg z Chelsea.
Brawo! Mam nadzieje ze dostanie szybko szanse debiutu w pierwszym zespole, pomimo ze puki co bedzie gral dla rezerw. Chociaz jest opcja wypozyczenia go do Dinama.
0
szanowni panowie z madrytu. A karny na ronaldo przed polem karnym? Gdzie? Aha... Jak zawsze... Brak komentarza.
0
tak jest!
0
karny!
0
Jeszcze Alexis za Fabsa i Iniesta do środka
0
Czuje że Pedro coś strzeli.
0
brawo!
0
hahah super karny ... Wolny był :)
0
No to teraz po zwycięstwo!
0
Brawo!
0
Dzien w ktorym swiat zatrzymuje sie na 90minut!
Vamos Barca!
0
Zarósł jak wska w pokrzywach
0
Formalnie trafił się nam najłatwiejszy rywal. Ale z drugiej strony Atletico nie znajduje się przez przypadek w tej fazie, w której jest. Mam nadzieję że ostatnie mecze z Atletico dały nam jakąś nauczkę i może doświadczenie które wykorzystamy pozytywnie. Nie widzę innego scenariusza jak półfinał.
Visca el Barca!
Ps. Bardzo ciekawie zapowiada się mecz Psg z Chelsea.
0
Ale to nie jest koncert życzeń.
0
Zamiast Subotica Hummels, chociaż będzie bardzo ciężko go ściągnąć.
0
neymar:) chociaż można zagrać jak z City. Też byłoby ciekawie
0
Brawo chlopaki! Piekna gra, piekne bramki... i to z dystansu po raz kolejny w meczu!!!
Visca el Barca
0
Oby sie udalo go sciagnac :)
1
Chce widzieć miny tych którzy po losowaniu 1/8 mówili jak to City rozniesie nas. Pozdrawiam was :)
0
Brawo! Brawo panowie!
Vamos Barca!
0
Oby Olympiacos awansowal, i potem trafic na nich :)..! O ile oczywiscie awansujemy, w co bardzo wierze!
Vamos Barca!
0
"i na pewno
jest w stanie dokonać z Barceloną
wielkich rzeczy"
Jak Harry Potter w Hogwarcie :D
0
Kurde nawet nie wiedziałem że to już nie długo... Ale ten czas leci.
0
Po tytule myślałem że chodzi o mecz z City rewanżowy :D
0
Visca el Barca!!!
Mes Que un Club
0
Dokładnie zostanie zapamiętany jako lider, kapitan, i władca !
VAMOS BARCA!
VAMOS PUYOL!
0
No wkońcu coś oficjalnego o transferach planowanych od naszego zarządu :)!
Bramkarz i obrońca starczy :)!
0
Brawo! Mam nadzieje ze dostanie szybko szanse debiutu w pierwszym zespole, pomimo ze puki co bedzie gral dla rezerw. Chociaz jest opcja wypozyczenia go do Dinama.
0
Potrzeba nam kogoś typu Ramos.. zwinnego, silnego fizycznie, dobrego w powietrzu...
0
Nie ma to jak skupiac uwage na napastniku potrzebując obrońcy z prawdziwego zdarzenia -.-
0
No to teraz mam nadzieje ze nasi chłopcy pokaza klase gromiąc Almerię i tym samym rekompensując się za porażkę z Baskami!