0

szanowni panowie z madrytu. A karny na ronaldo przed polem karnym? Gdzie? Aha... Jak zawsze... Brak komentarza.

0

tak jest!

0

karny!

0

Jeszcze Alexis za Fabsa i Iniesta do środka

0

Czuje że Pedro coś strzeli.

0

brawo!

0

hahah super karny ... Wolny był :)

0

No to teraz po zwycięstwo!

0

Brawo!

0

Dzien w ktorym swiat zatrzymuje sie na 90minut!

Vamos Barca!

0

Zarósł jak wska w pokrzywach

0

Formalnie trafił się nam najłatwiejszy rywal. Ale z drugiej strony Atletico nie znajduje się przez przypadek w tej fazie, w której jest. Mam nadzieję że ostatnie mecze z Atletico dały nam jakąś nauczkę i może doświadczenie które wykorzystamy pozytywnie. Nie widzę innego scenariusza jak półfinał.
Visca el Barca!

Ps. Bardzo ciekawie zapowiada się mecz Psg z Chelsea.

0

Ale to nie jest koncert życzeń.

0

Zamiast Subotica Hummels, chociaż będzie bardzo ciężko go ściągnąć.

0

neymar:) chociaż można zagrać jak z City. Też byłoby ciekawie

0

Brawo chlopaki! Piekna gra, piekne bramki... i to z dystansu po raz kolejny w meczu!!!

Visca el Barca

0

Oby sie udalo go sciagnac :)

1

Chce widzieć miny tych którzy po losowaniu 1/8 mówili jak to City rozniesie nas. Pozdrawiam was :)

0

Brawo! Brawo panowie!
Vamos Barca!

0

Oby Olympiacos awansowal, i potem trafic na nich :)..! O ile oczywiscie awansujemy, w co bardzo wierze!


Vamos Barca!

0

"i na pewno
jest w stanie dokonać z Barceloną
wielkich rzeczy"

Jak Harry Potter w Hogwarcie :D

0

Kurde nawet nie wiedziałem że to już nie długo... Ale ten czas leci.

0

Po tytule myślałem że chodzi o mecz z City rewanżowy :D

0

Visca el Barca!!!

Mes Que un Club

0

Dokładnie zostanie zapamiętany jako lider, kapitan, i władca !


VAMOS BARCA!
VAMOS PUYOL!

0

No wkońcu coś oficjalnego o transferach planowanych od naszego zarządu :)!

Bramkarz i obrońca starczy :)!

0

Brawo! Mam nadzieje ze dostanie szybko szanse debiutu w pierwszym zespole, pomimo ze puki co bedzie gral dla rezerw. Chociaz jest opcja wypozyczenia go do Dinama.

0

Potrzeba nam kogoś typu Ramos.. zwinnego, silnego fizycznie, dobrego w powietrzu...

0

Nie ma to jak skupiac uwage na napastniku potrzebując obrońcy z prawdziwego zdarzenia -.-

0

No to teraz mam nadzieje ze nasi chłopcy pokaza klase gromiąc Almerię i tym samym rekompensując się za porażkę z Baskami!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?